Dziewczyna myśli o byłym - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dziewczyna myśli o byłym

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Dziewczyna myśli o byłym

Witam, na wstępię chciałbym podziękować za przeczytanie mojej wątku. A więc, spotykam się z dziewczyną pół roku, na początku naszej znajomości była dla mnie zupełnie obojętna, nie chodzi mi żeby miała się zakochać we mnie itp., ale traktowała mnie jak jakiegoś kumpla ze szkoły, niemal zero zainteresowania. Już na początku wspominała byłego z którym była 2
5 roku. Przyznam, że ja dziewczynę z którą byłem 9 lat też, ale raczej na samym początku. Potem nie widziałek w tym sensu. Ons opowiadała o nim w samych superlatywach mimo, że jak się później okazało, nie chciał pracować, okradał ją i ukrywał przed nią, że jest chory psychicznie. Ich związek się rozpadł kiedy przestał brać leki, choroba dała o sobie znać, zaczął się dziwnie zachowywać i trafił na leczenie. Opowiadała o nim nawet leżąc ze mną w łóżku, nawet gdy uprawialiśmy pierwszy raz seks. Np., że z nim miała krótkie stosunki, a ja to tak długo czasu potrzebuje. Albo, że pierwszy raz uprawiali seks 8 razy, a raz bez zabezpieczenia do końca. Przyznam, że wtedy byłem w jakimś amoku, bo nie potrafię tego zrozumieć jak mogłem tego wysłuchiwać, od razu powinienem jej powiedzieć, że to niemiłe wysłuchiwać takie rzeczy o byłym, ale nie wiedziałem jak się zachować, nie chciałem jej zrazić do siebie, starałem się być miły i ją zrozumieć. Ja też rozstałem się z dziewczyną w podobnym czasie jak ona z chłopakiem tyle, że ja po blisko 9 latach. Byłem w związku i nagle się rozpadło, u mnie powodem było, że dziewczynie przestało zależeć. No i teraz przejdę do sedna sprawy, nie całe 2 miesiące temu nie wytrzymałem i dałem jej do zrozumienia, że dosyć tego, oczywiście na spokojnie, nie jestem nerwowy i nawet z byłą dziewczyną się nie kłóciłem, jakieś drobne sprzeczki jedynie. Ona na to, że to faktycznie było bez sensu gadać o nim. Obecnie czuje się dziwnie, bo jej nie ufam, nie wiem co ona sobie teraz myśli, a myśl o tym jak się zachowywała wcześniej mnie bardzo odtrąca. Staram się nie myśleć tak o tym, ale nie wiem czy dam radę, nie chcę jej zostawić, ale też nie potrafię poradzić sobie z tymi myślami chociaż teraz relacje są lepsze, w sumie odkąd wytoczyłem temat, że gada dużo o byłym. Wiem, że potraktowała mnie jak "tampona emocjonalnego, pociszyciela" a uprawiając ze mną seks i myślami o byłym to tak jakby trójkąt.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziewczyna myśli o byłym

Sorki, ale nie wierzę że dorosły człowiek ma takie ,,tamponowe" dylematy.
Tro_lol

Odp: Dziewczyna myśli o byłym

Szczerze? Jeżeli kobieta, z którą się spotykasz od samego początku wspomina o byłem tzn., że ciągle jest emocjonalnie z nim związana i szykuje Ci niezłą jazdę bez trzymanki. Z takich relacji należy się jak najszybciej ewakuować chyba, że chcesz być ciągle raczony "nie wiem czy chcę czegoś więcej" itp. Po jakimś czasie znajdzie sobie kogoś innego, a Ty pójdziesz w odstawkę jako emocjonalny wrak.

4

Odp: Dziewczyna myśli o byłym

Nawet jeśli nie zacznie zwracać się ku byłemu (wątpliwe rzeczywiście), to ja bym się ewakuował chociażby z tego powodu że dziewczynie brak taktu, kobiecej delikatności i empatii.

5

Odp: Dziewczyna myśli o byłym

Też tak miałam i też nigdy nie zaufałam. Żałowałam tylko, że na początku to bagatelizowałam, bo powinnam zobaczyć to wcześniej...

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dziewczyna myśli o byłym

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024