Proszę o pomoc, jak postępować w przypadku odmowy kobiet/y? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Proszę o pomoc, jak postępować w przypadku odmowy kobiet/y?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 25 ]

Temat: Proszę o pomoc, jak postępować w przypadku odmowy kobiet/y?

Tak, to ja, zostałem wielokrotnie zablokowany na tym forum,
Proszę o nieblokowanie mnie, ponieważ chcę uzyskać od was pomoc, jak nauczyć się postępowac w przypadku odmowy kobiet/y
Mój ostatni temat dotyczył instruktorki pływania
Nie wysłałem do niej smsa, o którym pisałem w temacie, bo doszedłem do wniosku, że to nie będzie normalne,
Nie jestem trollem, porszę po prostu o pomoc

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Proszę o pomoc, jak postępować w przypadku odmowy kobiet/y?

Normalnie. Jak odmawia to dać jej spokój i się nie odzywać. Koniec. To takie proste.

3

Odmówiła, więc zniknij.

Nie zawsze możemy żyć z tymi, których kochamy. Szczęściem jest kochać tych, z którymi żyjemy. Nieprawda, że można kochać tylko jedną.
Reklama

I tak zrobiłem.
Chodzi mi o to, że już parę razy zdarzyło mi się silne zauroczenie i właśnie tak naprawdę, to uważam dosyć obiektywnie, że kobiety są mną zainteresowane na początku, ale ja później wyczyniam cuda, nie chodzi mi już o tą trenerkę, tylko w ogóle.
Po prostu nie mam doświadczenia z kobietami.
Podam przykład: Zaprosiłem koleżankę do kina i siedzieliśmy obok siebie, ja rzuciłem parę żartów, ale nic poza tym.
Właśnie mój problem polega na tym, że nie wiem co robić jak kobieta jest zainteresowana
Mimo całego bagna, które na mnie spłynęło, w przypadku tej instruktorki też było podobnie, bo sama do mnie zagadywała, itd.

5

A nie możesz się po prostu na luzie spotykać? Bez ciśnienia? Raz do kina, raz na kawę, bez podtekstów i sam z czasem zobaczysz. A i przy okazji nabierzesz tego doświadczenia, bo będziesz przy kobietach cały czas sobą.
Ale jak ona mówi jasno, że nie chce się spotykać to znaczy że nie chce.

Reklama

Podam przykład.
Na bieżaco flirtuje z fajną dziewczyną 3 lata młodszą ode mnie na badoo i bardzo dobrze nam się rozmawia.
Zaproponowałem wypad do kina, ale akurat miała badania krwi w tym dniu, więc już nie ciągnę tematu i tyle, ale dalej chce rozmawiać.
Cały mój problem polega na tym że od 12 lat większośc dni spędzam na pisaniu programów komputerowych - obecnie mam 27 lat, jestem w tym dobry i dobrze zarabiam, ale strasznie kuleje moje zycie towarzyskie, praktycznie kontakt z dziewczynami mam tylko na siłowni, przez badoo i tyle :(W mojej miejscowosci jest kurs tańca, mozna przyjsc bez pary, ale strasznie sie wstydze... - bo wymysliłem, ze tam mogę spotkać fajnie dziewczyny)

7

No to najwyższa pora wyjść z domu i zacząć spotykać dziewczyny w realu. Bo inaczej nigdy nie nabierzesz swobody. Tu się odezwać do fajnej baristki, która Ci robi kawę, tu wyjść na jakiś ciekawy wykład, tak ogólnie wiesz? Bo inaczej zostanie Ci tylko internet, a spotykanie się z ludźmi tam poznanymi to nie to samo co zagadanie do dziewczyny normalnie.

8 Ostatnio edytowany przez NieJestemStalkerem (2017-12-06 19:07:03)

Dzięki za pomoc, jeszcze raz proszę piękną administratorkę o nieblokowanie!
A czy w ogóle jest to normalne, że mam strasznie silne zauroczenia kobietami ? -> z 3/4 razy tak się zauroczyłem, na przykładzie tej instruktorki, zanim zaczałem odwalać debilstwa, to było tak, że się znaliśmy parę lat, w międyczasie podrywałem ekspedientkę na kasie na basenie, która tez była mną zainteresowana na poczatku, a później zakończyło się, że mnie nie chce znać już , tak jak i ta instruktorka.
Zawsze jak kobieta wykazuje zainteresowanie, to ja za dużo od niej jakby chcę.

9

Tak normalne ze masz.I dobrze.
Ale normalne jest też ze źle odczytasz. Czyjeś intencje albo ktoś się wycofa bo ma swoje powody i po co Ci doktorat z tego robić? odpuszczasz i idziesz dalej. Aż spotkasz kogoś kto zaskoczy będzie otwarty.

Dont worry about me  smile and because of me
"Wstręt do przeciągów to nie jest dobre dla rośliny - pomyślał Mały Książę. - Ten kwiat jest bardzo skomplikowany."

10 Ostatnio edytowany przez NieJestemStalkerem (2017-12-06 19:26:17)

Tak, tylko, że takie podejście to jak komputer się czuję, bo np. w moim przypadku jak się zauroczę kims, to nie jest łatwo się "odkochać", a tu już znowu mam być gotowy na następną. Czy tak naprawde to się odbywa, żeby poznać jakąś wartościową kobietę ?, że mam być gotowy zauroczyć się, jednocześnie mam dobrze psychicznie znieść odrzucenie , a po tym wszystkim być gotowy znowu się w kimś zauroczyć, przecież po 4-5 takich przeżyciach to będzie ze mnie wrak człowieka i będę miał z 35 lat ...
Czy jest sens wysłać tej instruktorce kwiaty na urodziny, tak żeby jednak jakoś zakończyć xDXDXD -> czy muszę powalczyć sam ze sobą i nic już nie robić - możecie mi nie wierzyć, ale tak jak mówiłem znaliśmy się parę lat i to ona sama zaczęła mnie zagadywać i wszystko się zaczęło od tego, że dała mi lekcje za darmo z 3/4 a później jak ze mną rozmawiała, ciągle się uśmiechała, śmiała i jakoś tak na mnie patrzyła bardzo przyjemnie -> wiem, wiem jestem stalkerem itd mam odpuścić, ale muszę się komuś wygadać i pofantazjować co zrobiłbym lub nie!

11

Problem polega na tym, że Ty najczęściej nie jesteś zauroczony kobietą tylko swoją wizją tejże kobiety. Innymi słowy tak bardzo brakuje Ci partnerki, że jak którakolwiek okaże Ci zainteresowanie to już się zakochujesz. A tu nie o to chodzi. Zresztą normalne zauroczenie nie jest na tyle silne, żeby bardzo przeżywać, kiedy nie wyjdzie. Zauroczenie trwa po odrzuceniu może z 3 tygodnie maks tongue i idziesz dalej z życiem. Przecież nie kończysz 5letniego związku, żebyś miał po nim rok rozpaczać, tylko kilka randek. Takie jest życie, 10 kobiet Cię odrzuci, a jedenasta może przyjmie z otwartymi ramionami i będzie ok, a może nie będzie bo sobie nie spasujecie.
Moim zdaniem Ty się po prostu za bardzo nakręcasz na konkretną kobietę. Uśmiechnie się zachęcająco, a Ty już masz w głowie plany i fantazje, a to zupełnie właśnie nie w tym rzecz. Próbuj brać to, co Ci życie przynosi na bieżąco i nie wychodzić dalej niż 1-2 tygodnie do przodu. Będzie Ci łatwiej.

12

Zasada jest taka, ze utrzymujesz z kobieta normalne kontakty. Dobrze sie gada, to zapraszasz na kawe. Jak odmawia, to odpuszczasz, jak nie to kolejny krok. Moze obiad, moze kino. W kinie nie macasz, nie molestujesz, ale po, rozmawiasz o filmie. Jak nabierzesz doswiadczenia w “tych sprawach“ to wyczujesz kiedy mozna skakac po kilka stopni. Jako poczatkujacy stapaj wolno i ostroznie. Jak dziewczyna chce rozwijac znajomosc, to ci pomoze, jak nie to na ktoryms etapie da ci do zrozumienia ze nie ma ochoty rozwijac znajomosci. Zaczynaj rozmowy na tematy ogolne, potem powoli przechodz na sprawy osobiste. I na Boga, nie rozmawiaj o technice. Z doswiadczenia- ok 1% kobiet chce o tym sluchac, 0,1% o tym porozmawia.
Generalnie kobiety nie roznia sie od mezczyzn.  Nie ma powodu przy nich sie jakos nadmiernie spinac. Szukasz osoby z ktora ci sie dobrze gada. Ot tak, o wszystkim i niczym. Potem gadasz bardziej o wszystkim niz o niczym, aby w koncu, i tu ujawnia sie roznica, wejsc na etap bardzo osobisty i bardzo intymny. A fizyczna strona znajomosci przyjdzie sama.
Ja sam, bedac prawiczkiem, dokladnie wiedzialem kiedy moja, wtedy przyszla, zona byla gotowa na zwiazek. Ale tez byl to zwiazek bez parcia, bez cisnienia. Ot po prostu plynelismy oboje z pradem i dalismy tej znajomosci rozwijac sie we wlasnym tempie.

13

A nie sądzisz, że Twoje silne zauroczenie wynika właśnie z tego, że nie masz większego doświadczenia i w większości zagadywanych przez Cb dziewczyn, widzisz potencjalne kandydatki do czegoś więcej?
Masz 27 kat i to normalne, że też chciałbyś coś przeżyć, ale... No, tak to nie działa.
Spuść z tonu, nie nakręcają się, ponieważ to naprawdę odstrasza. Jeśli jakaś będzie zainteresowana (nie tylko na początku znajomości) na pewno jakoś Ci to zakomunikuje, odezwie się pierwsza, wyjdzie z propozycją.
Znajomej na badoo zaproponowałeś kino- odmówiła, nie podała innego terminu- odpuściłeś i bardzo dobrze zrobiłeś. Ewentualnie mógłbyś powtórzyć propozycję, ale TYLKO RAZ i za jakiś czas- nie zasypuje się kogoś wiadomościami i propozycjami, skoro dwa razy Ci odmawia.
A o kwiatach i instruktorce zapomnij. To już jest zakończone, choć się nawet nie zaczęło.

14 Ostatnio edytowany przez NieJestemStalkerem (2017-12-06 20:08:02)

Z ta dziewczyną na badoo, powiem wam szczerze, że czuję się bardzo nie w porządku, ponieważ, ze wszystkich sił powstrzymuję się od pisania, (mimo swojej "głupoty" spolecznej, bazując na wiedzy naukowej juz na to wpadlemxD), i co się okazało ? -> Ta dziewczyna sama przekracza kolejne granice i ja np. nie piszę tydzień, a jak napisze ona odpisuje zaraz, jakby tylko na to czekała ! Także niby efekty świetne, ale dla mnie to straszne manipulacyjne, źle się z tym czuję. Mimo, że idzie do przodu i w ogóle , czuję , że nią manipuluję w ten sposób.
Dlaczego swiat nie jest prosty ... ?
btw. Możecie mi wierzyć lub nie, ale uważam, że ta trenerka coś ode mnie chciała...
Dziekuję za wsparcie i czuję się lepiej, jak przestało na mnie płynąć bagno pomyj,
Jeszcze raz proszę administratorkę o nie blokowanie !

15

Mam podobny problem do Ciebie, nie radzę sobie kompletnie z odrzuceniem. Słowa "daj mi spokój, nie chce Cie znać" działają na mnie "a dlaczego?", "a może pogadamy?" "a co się stało?" Nic do mnie nie dociera z logicznego punktu.
Mam już tego dosyć bo od 5lat każda relacja się kończy całkowitym zerwaniem znajomości, chyba nie muszę mówić że w ostrym tonie sad

16

Autorze wątku- nikim nie manipulujesz. No bo jak? Odpisała od razu, bo miała czas, nic lepszego do roboty? Przyczyny mogą być różne i naprawdę prozaiczne- wcale nie musi to oznaczać, że czekała. Może paru innym znajomym też szybko odpowiada?
Trenerka może i chciała, może nie- bez znaczenia.
33latek- po tekście ,, daj mi spokój" najlepiej podziękować za  poświęcony czas i dać spokój- jeśli było tylko parę spotkań.

Prawdpodobnie zostanę teraz ukrzyżowany, ale nie jestem prawiczkiem i raz na 1/2miesiące korzystam z usług drogich ...., regularnie się badam....
Wiem jak to zmieni mój obraz dla Was, ale dzięki temu, że przestałem być prawiczkiem ciśnienie w stosunku do kobiet spadło o 80%....
Jeżeli nie zostanę zablokowany i rozwinę się w temacie, to jeszcze się odezwę !

18

Ło matko, a po co nam informacja o Twoich doświadczeniach seksualnych? Nic to nie wnosi do tematu, o którym rozmawiamy.
Rozumiem że musiałeś koniecznie się pochwalić. I jak, lepiej Ci?

Z perspektywy kobiety, która jakiś czas siedziała na sympatii: jak facet, którym byłam zainteresowana zaczynał odzywać się do mnie raz na tydzień to zwykle z grzeczności odpisywałam, ale moje zainteresowanie skutecznie malało, bo wiedziałam, ze pisze jak się nudzi, a nie dlatego, że mu zależy.

A i ten, każdemu stalkerowi się wydaje, że kobieta naprawdę coś chciała i naprawdę była zainteresowana.

Nie chciałabym dostać kwiatów od faceta, który w zasadzie nic mnie nie obchodzi. Głupia sytuacja dla mnie i dla niego.

20

Dla mnie Autor nie tylko jest stalkerem ale i narcyzem. Szuka poklasku tu na forum bo w realu puchy. Teatralne wyznania, obietnice ciagu dalszego opowiesci (o ktory nikt przeciez nie prosi) i te wykrzykniki. Ahhh...jakby na kims robilo wrazenie to ze jakis randomowy facet z internetu korzysta z uslug "profesjonalistek". Dla mnie to wszystko ma w jego mniemaniu czynic go interesujacym i intrygujacym i nie zdziwie sie jak zaraz sobie wkreci ze ktoras z forumiwiczek to zainteresowanie nim przejawia.
Miejscem do rozwiazywania tego kalibru problemow nie jest moim zdaniem forum Autorze tylko gabinet dobrego terapeuty.

21

NieJestemStalkerem napisał/a:

Z ta dziewczyną na badoo, powiem wam szczerze, że czuję się bardzo nie w porządku, ponieważ, ze wszystkich sił powstrzymuję się od pisania,

Błąd.

Ta dziewczyna sama przekracza kolejne granice i ja np. nie piszę tydzień, a jak napisze ona odpisuje zaraz, jakby tylko na to czekała !

No to się z nią spotykaj.

Także niby efekty świetne, ale dla mnie to straszne manipulacyjne, źle się z tym czuję. Mimo, że idzie do przodu i w ogóle , czuję , że nią manipuluję w ten sposób.

Boooo? Dlaczego tak czujesz.

Nie zawsze możemy żyć z tymi, których kochamy. Szczęściem jest kochać tych, z którymi żyjemy. Nieprawda, że można kochać tylko jedną.

22

Lady Loka napisał/a:

Ło matko, a po co nam informacja o Twoich doświadczeniach seksualnych? Nic to nie wnosi do tematu, o którym rozmawiamy.
Rozumiem że musiałeś koniecznie się pochwalić. I jak, lepiej Ci?

Tutaj masz odpowiedź
http://www.netkobiety.pl/t102194.html
http://www.netkobiety.pl/t102941.html

23 Ostatnio edytowany przez DlaczegoMnieNieLubicie (2017-12-09 15:30:21)

Nie rozumiem, co ma z tego wynikać ?
Nie mogę tylko zrozumieć, jak ta instruktorka nie była zainteresowana, dlaczego dała mi za darmo parę lekcji, jak to nie są małe pieniądze i w dodatku jej czas ?
Jak jej napisałem wtedy, że dziękuję za filantropijne podejście do treningu, to odpisała, że jej się nudziło xD, a ja odpisałem, że jest mi miło, dzięki mnie komuś się nie nudziło xD i tak się zaczęła to historia wink
Ogólnie, wydaje mi się, że moje kontakty z kobietami są bardzo dobre do czasu, aż zaczynam zachowywać się nistabilnie, jakby były we mnie dwie osoby.
ps. nic nie wysyłałem, kwiatów nie kupię, bo szkoda kasy na starą pannę wink

24

Może naprawdę się jej nudziło? A może wyglądasz na takiego, co potrzebuje ludzkiej litości?
No błagam big_smile

25

Ze względu na uporczywość banity temat zostaje zamknięty. Pozdrawiam, Cslady

"Kto chce się kiedyś nauczyć latać, musi się najpierw nauczyć stać, chodzić, biegać, skakać, wspinać i tańczyć."
REGULAMIN Forum Netkobiety.pl

Posty [ 25 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Proszę o pomoc, jak postępować w przypadku odmowy kobiet/y?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016