Problem przyszlej matki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Problem przyszlej matki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Problem przyszlej matki

Witam wszystkich smile musze sie z kims podzielic moim problemem, bo juz nie wiem czy wymyslam, czy mam jednak troche racji. Mam 24 lata, wspanialego 25-letniego partnera, spodziewamy sie dziecka, ktore juz za niedlugo ma sie pojawic na swiecie. Nasz zwiazek uklada sie bardzo dobrze, co prawda sa male sprzeczki, ale ogolnie jestesmy szczesliwi i cieszymy sie nadejsciem dziecka. Jest jednak maly problem, czyli przyjaciel mojego chlopaka. Raczej nazwalabym to przyjaznia jednostronna, poniewaz mam wrazenie, ze ten drugi wiecznie wykorzystuje moja druga polowe i obarcza swoimi problemami. Moj chlopak za kazdym razem leci jak na zawolanie do tego kolegi. Sam codziennie powtarza, ze ma go juz dosc, nie moze go sluchac, a i tak nie robi nic, by sie od niego chociaz troche zdystansowac. Moj chlopak jest typem zlotej raczki, tamten oszczedza na mechanikach i innych specjalistach (mimo, ze byloby go na nich stac) za kazdym razem dzwoni do mojego i zawraca mu glowe. Niech on sobie tam chodzi, jak taki naiwny, problemem jest to, ze w domu nic mu sie nie chce robic i sie ociaga ze wszystkim. Ja musze go prosic przez 2 tygodnie, by zrobil glupia rzecz, ktora zajmuje 15 min. Moj chlopak pracuje i do tego ma wlasna firme. Oczywiscie, na realizacje zlecenia w terminie nie ma czasu (zlecenie zajmuje 4 h), ale na siedzenie u kolegi 8 h do rana i rozwiazywanie jego problemow czas sie znajdzie. Wszystkie jego obowiazki sie gromadza i zali sie, ze musi wszystko robic naraz, ze z niczym nie wyrabia. Nie wyobrazam sobie, ze po narodzinach dziecka tez tak bedzie. Co gorsza, moj chlopak jest typem ulozonego i odpowiedzialnego mezczyzny - tamten jego przeciwienstwo. Ciagle namawia go na nocne wychodzenie na miasto w towarzystwie swoich nacpanych kolegow i innych typow z pod ciemnej gwiazdy. Moj chlopak odmawia, ale czasem jest mu juz glupio i godzi sie isc gdzies z nimi. Nie wiem, czy to przez ciaze jestem taka przewrazliwiona, ale nie chce, by taki typ wtracal sie do naszej rodziny. Rozmowy z chlopakiem nic nie daja, on widzi problem z kolega, ale ciagle uwaza, ze musi mu pomagac, bo tamten na pewno tez by tak zrobil. Nie wiem, czy po narodzinach dziecka cos sie zmieni...

Reklama
Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Problem przyszlej matki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016