Najlepsi znajomi chłopaka.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Najlepsi znajomi chłopaka..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Najlepsi znajomi chłopaka..

Hej,od roku jestem z chłopakiem on ma 25 ja 20 lat
Ostatnio byliśmy na spotkaniu z jego najlepszym kolegą z pracy i jego żoną mają po 31 lat, są bardzo wyluzowanymi ludźmi i mają 6-letnie dziecko.
W restauracji dołączyli do nas później brat kolegi i jego żona. Wszyscy wspólnie rozmawiali próbowałam włączyć się do tematu kilkukrotnie jednak czułam po prostu brak zainteresowania moją osobą jak "piąte koło.." to było nasze już 2 spotkanie na pierwszym nie wiedziałam jak z nimi rozmawiać może dlatego że krótko się znaliśmy. MOŻE TO PO PROSTU CHODZI O MÓJ WIEK?? może traktują mnie jak dużo młodszą małolate? nie rozumiem po prostu..... ten kolega umówił się z moim chłopakiem do galerii miałam jechać ja i jego żona(która podobno niedawno bardzo chciała) jednak gdy jej zaproponował stwierdziła że już nie ma ochoty...  wydaje mi się że to ze względu na mnie hmm Jej mąż proponował nawet żebyśmy szli z nimi na sylwestra gdy mój chłopak mi o tym powiedział zgodziłam się jednak wszystko się rozleciało.. i oni idą z kimś innym i my.. (dodam przy okazji że żona kolegi ma dużo koleżanek z którymi często się spotyka a jej mąż z moim chłopakiem ) Przykro mi że ja i żona tego kolegi się nawet trochę nie dogadujemy jak oni :c 

Druga sprawa jest taka że gdy byliśmy na 18siostry mojego chłopaka koło mnie siedziała ich kuzyna dziewczyna(25lat) próbowałam zagadać jednak tylko odpowiedziała i odwróciła się z powrotem do chłopaka, jednak gdy mój chłopak coś mówił do swojego kuzyna odwróciła głowę stronę mojego chłopaka i wyglądała jak bardzo zainteresowana i włączyła się do tematu.. ( dodam że siedzieliśmy w kolejności: kuzyn ona ja i mój chłopak)
Czy w tym wszystkim chodzi o to że uważają mnie za dużo młodszą...? hmm
Proszę o odpowiedz i dziękuje hmm

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Najlepsi znajomi chłopaka..

Jesteś ładna? Mężczyźni na Ciebie lecą?

Obce kobiety które są skazane na Twoje towarzystwo są o Ciebie zazdrosne i nie chcą się Wami przez to przyjaźnić.

Nie zawsze możemy żyć z tymi, których kochamy. Szczęściem jest kochać tych, z którymi żyjemy. Nieprawda, że można kochać tylko jedną.

3

pauulusia napisał/a:

Hej,od roku jestem z chłopakiem on ma 25 ja 20 lat
Ostatnio byliśmy na spotkaniu z jego najlepszym kolegą z pracy i jego żoną mają po 31 lat, są bardzo wyluzowanymi ludźmi i mają 6-letnie dziecko.
W restauracji dołączyli do nas później brat kolegi i jego żona. Wszyscy wspólnie rozmawiali próbowałam włączyć się do tematu kilkukrotnie jednak czułam po prostu brak zainteresowania moją osobą jak "piąte koło.." to było nasze już 2 spotkanie na pierwszym nie wiedziałam jak z nimi rozmawiać może dlatego że krótko się znaliśmy. MOŻE TO PO PROSTU CHODZI O MÓJ WIEK?? może traktują mnie jak dużo młodszą małolate? nie rozumiem po prostu..... ten kolega umówił się z moim chłopakiem do galerii miałam jechać ja i jego żona(która podobno niedawno bardzo chciała) jednak gdy jej zaproponował stwierdziła że już nie ma ochoty...  wydaje mi się że to ze względu na mnie hmm Jej mąż proponował nawet żebyśmy szli z nimi na sylwestra gdy mój chłopak mi o tym powiedział zgodziłam się jednak wszystko się rozleciało.. i oni idą z kimś innym i my.. (dodam przy okazji że żona kolegi ma dużo koleżanek z którymi często się spotyka a jej mąż z moim chłopakiem ) Przykro mi że ja i żona tego kolegi się nawet trochę nie dogadujemy jak oni :c 

Druga sprawa jest taka że gdy byliśmy na 18siostry mojego chłopaka koło mnie siedziała ich kuzyna dziewczyna(25lat) próbowałam zagadać jednak tylko odpowiedziała i odwróciła się z powrotem do chłopaka, jednak gdy mój chłopak coś mówił do swojego kuzyna odwróciła głowę stronę mojego chłopaka i wyglądała jak bardzo zainteresowana i włączyła się do tematu.. ( dodam że siedzieliśmy w kolejności: kuzyn ona ja i mój chłopak)
Czy w tym wszystkim chodzi o to że uważają mnie za dużo młodszą...? hmm
Proszę o odpowiedz i dziękuje hmm

Gary napisał/a:

Jesteś ładna? Mężczyźni na Ciebie lecą?

Obce kobiety które są skazane na Twoje towarzystwo są o Ciebie zazdrosne i nie chcą się Wami przez to przyjaźnić.

Sraty taty Gary. Wszystkie, absolutnie wszystkie sprzysięgły się przeciw biednej autorce sad Jak dla mnie wyglądasz na przeczuloną na swoim punkcie mimozę, czekającą na to by prowadzono Cię za rączkę w towarzystwie, a gdy ktoś rączki Twojej nie chce trzymać to jest be. Masz coś do zaoferowania w towarzystwie? Potrafisz prowadzić rozmowę? Bo nie wygląda na to. Wyszukujesz usilnie sygnałów odrzucenia i je w końcu znajdujesz, a to prowadzi do zamknięcia się na towarzystwo.

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez Gary (2017-12-06 13:09:17)

"Sraty taty Gary" -- brawo Klio. Twoje rady są absolutnie prawdziwe. Monopol na prawdę. Skoro tak, to pomogłaś autorce, problem rozwiązany.

Nie zawsze możemy żyć z tymi, których kochamy. Szczęściem jest kochać tych, z którymi żyjemy. Nieprawda, że można kochać tylko jedną.

5

Gary napisał/a:

"Sraty taty Gary" -- brawo Klio. Twoje rady są absolutnie prawdziwe. Monopol na prawdę. Skoro tak, to pomogłaś autorce, problem rozwiązany.

Widzę Gary, że Ty również bardzo wrażliwy jesteś na swoim punkcie wink
W tej sytuacji po prostu nie ma szans, żeby wszystkie kobiety, zarówno te z rodziny, jak i znajome były zazdrosne o autorkę, żeby wszystkie co do jednej reagowały negatywnie na jej towarzystwo i przyczyna była jedna-zewnętrzna oraz aby to była jednorodna zazdrość. Może w jednym przypadku mogłoby tak być, ale we wszystkich? Zbytnio uprościłeś.
Raczej autorka sama jest „zjeżona” w stosunku do towarzystwa, wymaga specjalnego traktowania, a każde inne niespecjalne traktuje jako wrogość, co budzi w niej niechęć do towarzystwa, a z kolei ta niechęć jest wyczuwalna przez towarzystwo. Zamyka się krąg.

Reklama

6

A nie wpadłaś na to, że może faktycznie 31letnia kobieta z dzieckiem nie za bardzo znajduje tematy do rozmów z kimś, kto jest 10 lat młodszy? Nawet biorąc pod uwagę wyluzowanie, to jednak macie zupełnie inne problemy, zupełnie inne wizje świata, inne potrzeby, inne etapy życiowe. Może warto nie wciskać się na siłę w to towarzystwo, ale poszukać takiego, które będzie bliżej Waszego wieku? Niech chłopak się spotyka ze swoimi najlepszymi znajomymi, nie musi przecież ciągnąć wszędzie Ciebie.

7 Ostatnio edytowany przez Gary (2017-12-06 14:17:22)

Klio napisał/a:
Gary napisał/a:

Widzę Gary, że Ty również bardzo wrażliwy jesteś na swoim punkcie wink

Tak! Jestem bardzo nadwrażliwy na swoim punkcie.  (*)

W tej sytuacji po prostu nie ma szans, żeby wszystkie kobiety, zarówno te z rodziny, jak i znajome były zazdrosne o autorkę, żeby wszystkie co do jednej reagowały negatywnie na jej towarzystwo i przyczyna była jedna-zewnętrzna oraz aby to była jednorodna zazdrość.

Masz rację. Choć odniosłem wrażenie, że chodzi tylko o dwie kobiety... może nie czytałem dokładnie. Niech sobie autorka rozsądzi sama czy kwestia tych dwóch pań, czy może kwestia że z nią coś jest źle a reszta osób w porządku.

Może w jednym przypadku mogłoby tak być, ale we wszystkich? Zbytnio uprościłeś.

Może, może.

Raczej autorka sama jest „zjeżona” w stosunku do towarzystwa, wymaga specjalnego traktowania, a każde inne niespecjalne traktuje jako wrogość, co budzi w niej niechęć do towarzystwa, a z kolei ta niechęć jest wyczuwalna przez towarzystwo. Zamyka się krąg.

Bardzo możliwe. Kobiety takie rzeczy czują intuicyjnie.

(*) Tak napisałem, abyś mogła się wycofać z tej ślepej uliczki z honorem. Normalnie spuszczam na ludzi zasłonę miłosierdzia i ignorancji, ale ponieważ jesteś rozsądna, więc twoje "sraty taty" były wyrazem emocji, wiec mogliśmy to wyprostować. Emocjonalna pani z nadwrażliwym panem.

8

Gary nadajesz „sratom tatom” więcej ładunku emocjonalnego i więcej znaczenia niż w nich rzeczywiście jest. Autorko ucz się, bo właśnie z takich sytuacji rodzi się nadinterpretacja po stronie nadwrażliwców, czyli m.in. Ciebie, co z kolei rodzi burze w szklance wody.

9

pauulusia napisał/a:

Przykro mi że ja i żona tego kolegi się nawet trochę nie dogadujemy jak oni :c

Z jakiego powodu Ci przykro? W ogóle co Ciebie ci ludzie obchodzą?

10

Lady Loka napisał/a:

A nie wpadłaś na to, że może faktycznie 31letnia kobieta z dzieckiem nie za bardzo znajduje tematy do rozmów z kimś, kto jest 10 lat młodszy? Nawet biorąc pod uwagę wyluzowanie, to jednak macie zupełnie inne problemy, zupełnie inne wizje świata, inne potrzeby, inne etapy życiowe. Może warto nie wciskać się na siłę w to towarzystwo, ale poszukać takiego, które będzie bliżej Waszego wieku? Niech chłopak się spotyka ze swoimi najlepszymi znajomymi, nie musi przecież ciągnąć wszędzie Ciebie.

Dużo w tym prawdy, co pisze LadyLoka... 20latka raczej nie spojrzy na świat jak 30latka z dzieckiem. a może zamiast "boczyć się" że znajomi chłopaka z Tobą się nie dogadują, olej towarzystwo i spędzaj czas ze swoimi znajomymi?? Przecież na siłę nikogo nie zmusisz, żeby Ciępolubił

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Najlepsi znajomi chłopaka..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016