ciekawa Warszawa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: ciekawa Warszawa

Kobietki, polećcie, jak miło, ciekawie, kreatywnie lub pożytecznie spędzić czas? Co warto zobaczyć, gdzie pójść? Chodzi mi głównie o weekendy, bo czasem brakuje mi już pomysłów smile

4 pory roku: wiosna, lato, lato, wiosna! smile
Reklama
Zobacz podobne tematy :
Odp: ciekawa Warszawa

Polecam Kopernik, tylko zadbaj o wcześniejszą rezerwację smile Łyżwy, otwierają się darmowe lodowiska na Rynku i przy PKiN smile ewentualnie w Wawie masz okazję nawet na nartach pojeździć (Górka szczęśliwicka)
Jeśli wolisz mniej aktywnie, polecam warszawskie muzea, jest masa ciekawych - PRL, muzeum kolejowe, Pragi i t.d., a w grudniu otwiera się nowe Muzeum Wódki smile Będzie tam przedstawiona ogromna kolekcja butelek z różnych wieków smile Także wybieraj się smile

3

mychemicalromance napisał/a:

Polecam Kopernik, tylko zadbaj o wcześniejszą rezerwację smile Łyżwy, otwierają się darmowe lodowiska na Rynku i przy PKiN smile ewentualnie w Wawie masz okazję nawet na nartach pojeździć (Górka szczęśliwicka)
Jeśli wolisz mniej aktywnie, polecam warszawskie muzea, jest masa ciekawych - PRL, muzeum kolejowe, Pragi i t.d., a w grudniu otwiera się nowe Muzeum Wódki smile Będzie tam przedstawiona ogromna kolekcja butelek z różnych wieków smile Także wybieraj się smile

W Koperniku byłam raz, faktycznie niesamowite miejsce big_smile
Ślizgawki dobra rzecz, to na pewno da się zrobić!
Co do Muzeów - byłam oczywiście w Narodowym i WP, są piękne, ale to takie jednorazowe wyjścia, niestety wink PRL i Wódki nie byłam, na razie muzeum numer jeden jest dla mnie Muzeum Powstania Warszawskiego. smile

4 pory roku: wiosna, lato, lato, wiosna! smile
Reklama

4

Jeszcze nierozbudowane, ale całkiem ciekawe jest Muzeum Warszawy (niektóre pomieszczenia są jeszcze puste, ale fajny klimat podziemi, bo zwiedza się też piwnice i makiety, jakieś pamiątki, historia Warszawy, byłam raz, wszystkiego nie zobaczyłam, bo było mało czasu jeszcze się wybiorę), pałac w Wilanowie z Królewskim Ogrodem Światła, szukaj też informacji, bo czasem są jakieś fajne targi w Warszawie lub gdzie indziej, ale blisko np targi kosmetyczne czy inne, teraz to były już chyba w listopadzie kosmetyczne, ale coś jeszcze pewnie będzie, nie sprawdzałam wtedy. Są tam wtedy różni wystawcy, wielu możesz nie znać, więc coś tam poznasz, możesz coś kupić zwykle ze zniżką, czasem wykonują jakieś darmowe badania lub darmowy makijaż lub zdarzają się jakieś konkursy lub spotkania z jakimś autorami (np na targach książki). W dużym Empiku na Marszałkowskiej też są spotkania z autorami, jeżeli Cię interesują. Bardzo fajny jest też podobno dom horroru, planujemy kiedyś wybrać się z facetem. Podobno straszne nawet dla osób bających się mało czego, jacyś aktorzy i świetna charakteryzacja, mrok big_smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

5

Muzeum Narodowe to wcale nie takie jednorazowe wejscie, co trochę tam jest jakaś wystawa czasowa smile podobnie do Kopernika warto isc kilka razy, za jednym razem nie na wszystko się znajdzie czas, albo człowiek nie ma już siły bo czacha dymi big_smile ja polecam od siebie esape roomy, ale to najlepiej tak w 4 osoby iść. Muzeum wódki gdzies mi mignęlo ze otwierają, nawet bym się przeszła smile

Reklama

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016