Edynburg - praktyki w konsulacie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Edynburg - praktyki w konsulacie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Edynburg - praktyki w konsulacie

Witam. W lipcu 2018 mam jechać na praktyki do Konsulatu Generalnego RP w Edynburgu. Będę już po studiach(mgr) i mam parę pytań. Czy wiecie coś o tej instytucji? Czy opłaca się tam praktykować? Skończyłam filologię angielską(to znaczy skończę w czerwcu 2018) i jestem w rozterce, czy powinnam tam jechać. Opcja wydaje się fajna, bo dobrze takie coś wygląda w CV. Koledzy ze studiów i wykładowcy też bardzo optymistycznie o tym mówią, ale jakoś jadę tam sama i nikt nie kwapił się tam aplikować. Moja mama twierdzi, że to beznadziejny pomysł. Proszę o rady, z góry dziękuję smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Edynburg - praktyki w konsulacie

Uważam, że to może być dla Ciebie bardzo fajne doświadczenie.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

3

SiemaszEwka94 napisał/a:

Witam. W lipcu 2018 mam jechać na praktyki do Konsulatu Generalnego RP w Edynburgu. Będę już po studiach(mgr) i mam parę pytań. Czy wiecie coś o tej instytucji? Czy opłaca się tam praktykować? Skończyłam filologię angielską(to znaczy skończę w czerwcu 2018) i jestem w rozterce, czy powinnam tam jechać. Opcja wydaje się fajna, bo dobrze takie coś wygląda w CV. Koledzy ze studiów i wykładowcy też bardzo optymistycznie o tym mówią, ale jakoś jadę tam sama i nikt nie kwapił się tam aplikować. Moja mama twierdzi, że to beznadziejny pomysł. Proszę o rady, z góry dziękuję smile

Jestes na anglistyce, wiec praktyka w placowce dyplomatycznej jest bardzo pozadana. Raz ze to dobrze wyglada w cv, dwa ze moze to byc wstep do pracy na dobrej, panstwowej posadce, trzy ze jedziesz za granice do pewnej pracy. Co za tym idzie zobaczysz raj przecietnego Polaka, bez ryzyka ze stanie sie on pieklem.
Kazdy wyjazd daleko od domu to super doswiadczenie. Kazda zmiana kraju jest wspanialym przezyciem. Zobaczysz inna kulture, poznasz nowych ludzi, bedziesz zdana tylko na siebie.

Reklama

4

troll napisał/a:

Zobaczysz inna kulture, poznasz nowych ludzi, bedziesz zdana tylko na siebie.

Tego się obawiam. Pierwszy raz sama za granicą, róznie może być -.-

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Edynburg - praktyki w konsulacie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016