Nietypowy problem. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Nietypowy problem.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Nietypowy problem.

Nie wiem w sumie do kogo mogłabym się z tym zwrócić, ale odkąd pamiętam moja tendencja do łysych mężczyzn była taka sama. Gdy miałam 16 lat poznałam przystojnego mężczyznę, oszalałam!!! Był to niczym scena wycieta z filmu. Okoliczności poznania się i jak to się wydarzyło było jedyne w swoim rodzaju, coś co w tych czasach jest niewyobrażalne. OcZywiscie był łysy. Niestety okazało się to bardzo nietrafne zauroczenie. Aktualnie jestem z kimś i nie wyobrażam sobie być z kimś tak szczęśliwa jak z tą osobą. Nie czuje abym robiła coś złego mając pociąg do łysych mężczyzn. Rzecz normalna, podejrzewam że jemu mogą się bardziej podobac blondynki a nie brunetki.
Jednak problem nie tkwi w tym jak bardzo mnie pociągają lecz to jak się zachowuje..chciałabym trochę to opanować. Mam 20 lat, przyjechałam do pracy za granicę na rok, zarobić i udać się na studia. Nie ważne jaka praca, na czym polega, gdzie co i jak itp. Przyjechałam tu z chłopakiem. Pracuje tu mężczyzna,około 38 lat i oczywiście łysy. Odkąd weszłam do pracy nie spuszcza ze mnie wzroku, przez pierwsze dni czułam ze ciagle szuka mnie wzrokiem gdy zniknęłam z horyzontu. Minął 3 miesiąc, wciąż mnie obserwuje, dość dużo się komunikujemy, nie pracujemy już na tych samych działach ale non stop się mijamy. Często zaczepia mnie bardzo flirciarskimi tekstami, nie patrzy mi się na dupę cycki, tylko ciagle powtarza że gdyby był młodszy już by się ze mną ożenił. Nie raz pyta czy może mnie zabrać ze sobą. Czuje ze jest zauroczony moja urodą i w ogóle całą mną. Inni mogą go wziąć za starego zboczeńca, ale dlaczego? To mnie za kogo ?
Od niedawna sama często go wypatruje i nie mogę się skupić, ponieważ on jest łysy!!! Jest wiele innych mężczyzn w pracy którzy na początku zachowywali się podobnie, zauroczeni po uszy. Nie zwracam na nich uwagi, nic a nic.
Nie odbierzcie mnie, że moje intencje to zdrada zdrada i zdrada. Oczywiście ze nie. Tak jak powiedziałam kocham mojego mężczyznę i nie wyobrażam sobie być z kimś innym.

Ale skąd taki popęd? Może być to wywołane czymś z dzieciństwa?

Chwilami zastanawiałam się czy ma na to jakiś wpływ relacje mojej mamy. Rozstała się z tata jak miałam 4 lata, po długim czasie poznała mojego ojczyma, wychowywał mnie od 6 roku życia. Jest łysy. Był dla mnie prawdziwym tatą.

Tyle fantazji w ciągu dnia, tyle myśli.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nietypowy problem.

Swiadomie to pewnie nie zwracasz na to uwagi ale podswiadomie to raczej tak.
Masz zakotwiczone pewne konkretne rzeczy na lysa glowe i jest Twoj autopilot, ktory jak stracisz swiadoma kontrole nad soba to moze pokierowac Cie niekoniecznie tam gdzie bedziesz sobie tego zyczyc w dluzszej perspwktywie czasu.
Proponowalas swojemu ukochanemu mezczyznie zeby sie ogolil na lyso?

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Nietypowy problem.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016