Szukam koleżanki - Warszawa, mam 24 lata - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Szukam koleżanki - Warszawa, mam 24 lata

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Szukam koleżanki - Warszawa, mam 24 lata

Cześć wszystkim!

Jestem trochę pogubioną i osamotnioną 24-latką. Natura i doświadczenia zrobiły ze mnie introwertyczkę, na dodatek od lat z zmagam się z depresją. Na lekach mój stan nie jest najgorszy, ale zdarzają się słabe okresy. Wszystko to razem sprawia, że zupełnie nie mam przyjaciół. Trudno mi poznać ludzi, jeszcze trudniej potem utrzymać znajomości... Ciąży mi to niemiłosiernie.
Chciałabym mieć z kim pogadać. Może tu znajdę koleżankę?

Skończyłam kulturoznawstwo na UW, obecnie studiuję zaocznie psychologię i pracuję w dość nudnym miejscu... Myślę o pracy naukowej w przyszłości, ale nie wiem co z tego wyniknie. Dobrze się uczę, ale czasem dopada mnie depresyjna ciemność. Trudno mi wtedy wstać z łóżka, a co dopiero zmierzyć się z artykułem do napisania.

Trochę nic już nie wiem ostatnio.

Interesuję się między innymi kwestią kobiecą i uważam się za feministkę. Mam ochotę z góry usprawiedliwić się i podkreślić, że nie popadam w skrajności, ale chyba czas negatywnego wydźwięku tego określenia mija - mam nadzieję.

Będzie mi miło, jeśli ktoś będzie miał ochotę pogadać. Zapraszam!

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam koleżanki - Warszawa, mam 24 lata

Nie wiem jakie są feministki ale te co słychać są bardzo nieciekawe.

Idź do->Rozmowa o samotności z happy endem
Idź do->Szukam koleżanki z wyobraźnią z okolic W-wy
Jeśli uważasz, że to co piszę to dla mnie prawdy absolutne, to znaczy, że absolutnie mnie nie rozumiesz.

3

No cóż, szkoda, że ludzie tak myślą, bo feminizm jest nam strasznie potrzebny.

Reklama

4

też to przerabiałam , powinnas dobrac sobie lepsze leki - wtedy swiat jest w innych barwach.

u każdego feminizim co innego. mam nadzieje,ze nie jestes z tych co uwazaja ze każdy facet jest fatalny, a najlepiej rozumie mnie kot.

Moim zdaniem powinnaś pochodzić na randki,kawa,spacer,kino - może jakaś aplikacja randkowa typu edarling?
Tam też są wartościowi ludzie smile

24 lata i nudna praca, mało barw w życiu. Za szybko dopadła cie dorosłość. Nie musisz szaleć w klubach,ale może warto trochę ożywić swoje życie?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Szukam koleżanki - Warszawa, mam 24 lata

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016