Tatuaż-jak usunąć - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Tatuaż-jak usunąć

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Tatuaż-jak usunąć

Witam


chciałabym usunąć tatuaż. Próbowałam laserem jednak jest to a duży koszt.
Słyszałam o preparacie Lazer Cream , który można nabyć w WB .
Czy ,któraś z Was słyszała o tym jak działa i czy jest bezpieczny?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tatuaż-jak usunąć

Ja słyszałam tylko o laserowym usuwaniu tatuażu, ewentualnie niektórzy robią covery - zakrywają stare tatuaże nowymi, ładniejszymi, jednak nie jest to najlepszy pomysł jeśli ktoś po prostu nie chce mieć już tatuażu wcale.

3

Odp: Tatuaż-jak usunąć

Nieważne jaką metodą się wybierze jakiś ślad już zostanie. Jest dużo laserów qswitch, ale skuteczniejszy jest laser pikosekundowy, w odróznieniu od qswitchy nie powoduje ran i oparzeń na skórze. Dodatkowo wymaga to mniejszej ilości zabiegów. Po serii pigmentów, tatuaż jest sam usuwany przez organizm.

4

Odp: Tatuaż-jak usunąć

Też uważam, że laser picosekundowy jest znacznie lepszy od innych. Czytałam o discovery pico dużo i z tego co wiem to ona jest bardzo popularny teraz i jego skutecznośc jest potwierdzona jakimiś tam certyfikatami.

5

Odp: Tatuaż-jak usunąć

ten lazer Cream to krem ktory ma usunac tatuaz? Jakos watpie tongue Mnie bardziej in tryguje to czym w programie "moja druga twarz" (Czy jakos tak na tvnie i ttv leci) zamalowuja tatuaze smile i jak dlugo takie cos sie utrzymuje. Ja mam na ramieniu malo kobiecy tatuaz, ktory bardzo lubie, ale sa sytuacje takie, w ktorych wolalabym aby go nie bylo i dla mnie takie zakrywanie byloby super smile

6

Odp: Tatuaż-jak usunąć

Też uważam, że laser picosekundowy jest znacznie lepszy od innych. Czytałam o discovery pico dużo i z tego co wiem to ona jest bardzo popularny teraz i jego skutecznośc jest potwierdzona jakimiś tam certyfikatami.

7

Odp: Tatuaż-jak usunąć

Widziałam tutaj nieregulaminowy link że jest jest bezpieczny i wypisują tam ile nalezy wykonanać zabiegów itp. Myślę, że nie ma się w tym przypasku czego obawiać.

8 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-06-27 10:45:42)

Odp: Tatuaż-jak usunąć

Laserowe usuwanie tatuażu jest najlepsze. Moja koleżanka się na takie zdecydowała i jest zadowolona. Raczej drogo ją to nie kosztowało. Robiła to w salonie spam jest niezgodny z regulaminem, jeśli chcesz pozostać w naszym gronie - proszę nie umieszczaj go w swoich postach gdzie ja z kolei robiłam sobie tatuaż, także mamy do nich zaufanie wink

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Tatuaż-jak usunąć

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024