Grecja - Kreta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Grecja - Kreta

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Grecja - Kreta

Witajcie, planuje wybrac sie w przyszlym roku na Krete, wyjazd planuje przed sezonem tj. Kwiecien- Czerwiec, chcialabym zorganizowac wyjazd na wlasna reke nie przez.biuro podrozy, oferta noclegow na booking jest szeroka wiec z tym.sobie poradze ale nie wiem jak zorganizowac sobie lot, nigdy nie kupowalam sama biletow lotniczych, nie wiem na jakich stronach szukac, jak rezerwowac itd., moze ktos poradzi?moze ktos wyjezdzal na wlasna reke i poleci fajne miejsca, noclegi.....za kazda informacje,  wskazowke bede wdzieczna.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Grecja - Kreta

Zobacz na strone linii lotniczych ryanair i szukaj z różnych miast w Polsce. Jak teraz na szybko sprawdziłam pierwszy lepszy lot początkiem maja Katowice - Chania (Kreta) to koszt 600 złotych w dwie strony + pewnie jeszcze jakieś opłaty.

3

Odp: Grecja - Kreta

Dokładnie, poszukaj najpierw tanich linii, jak ryanair i wizzair, czy tam latają, pewnie tak, bo to popularny kierunek. Im wcześniej zarezerwujesz, tym zazwyczaj taniej, chociaż sa też czasem oferty last minute, ale wtedy na ostatnią chwilę znowu hotel może być droższy.
Polub sobie strony na fejsie typu tanie latanie, tam ludzie wrzucają ciekawe oferty i może się zainspirujesz.

Reklama

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Grecja - Kreta

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016