Moja oziębłość niechec do zwiazkow uczuciowych ukryte złe wspomnienia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Moja oziębłość niechec do zwiazkow uczuciowych ukryte złe wspomnienia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Moja oziębłość niechec do zwiazkow uczuciowych ukryte złe wspomnienia

Czy kiedykolwiek komuś z was przytrafiło się trwa do dzisiaj lub jest podobny problem z takim czyms ze ciągle się żyje przeszloscia nie chce sie na nic nowego otworzyc (w kontekscie bliskosci itp.) bo czuje sie do tego obrzydzenie ( po co to wszystko skoro i tak ludzie przychodzą i odchodzą to straszne że z tym było intymnie to jeszcze z nastepnym ma byc intymnie? Chore to jest nie rozumiem tego). I ogolne obrzydzenie do seksu jako coś odrażającego i zwierzęcego. Nie mogę znieść tego cierpienia co pojawi sie tylko po odkopaniu z zakamarka podswiadomosci. Czasem mam myśli żeby sie pociąć lub w najgorszym wypadku zrobić sobie krzywde. Nie moge tego znieść. Miał juz ktos kiedys z was podobnie?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Moja oziębłość niechec do zwiazkow uczuciowych ukryte złe wspomnienia

Przeżyłaś traumę seksualną? Czy raczej związek intymny zakończony rozczarowaniem, po którym nie wyobrażasz sobie nowych relacji intymnych? Sprecyzuj trochę, bo każdy z tych dwóch przypadków dzieli przepaść.

3

Odp: Moja oziębłość niechec do zwiazkow uczuciowych ukryte złe wspomnienia
Chomikowa napisał/a:

Przeżyłaś traumę seksualną? Czy raczej związek intymny zakończony rozczarowaniem, po którym nie wyobrażasz sobie nowych relacji intymnych? Sprecyzuj trochę, bo każdy z tych dwóch przypadków dzieli przepaść.

A umialabys mi znalezc roznice w tych przypadkach? Nie sa one czasem zalezne?

Reklama

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Moja oziębłość niechec do zwiazkow uczuciowych ukryte złe wspomnienia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016