Nie lubię SIEBIE ! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Nie lubię SIEBIE !

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Nie lubię SIEBIE !

Hejka, mam takie pytanie. Czy jest w was coś takiego czego w sobie nie lubicie ? Albo mieliście coś takiego czego nie lubiliście i pozbyliście się jakoś tej cechy ? Pytanie zadaję tutaj, chociaż chodzi mi o to, ze nie wychodzi mi w związku i wydaje mi się, że jest to wina głownie mojego ciężkiego charakteru ? Czy da się coś z nim zrobić czy tylko terapia ?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez tajemnicza75 (2017-11-24 17:45:04)

Odp: Nie lubię SIEBIE !

Jestem przeciwnikiem skupiania się na słowie NIE... a w tym poście 3 razy się ono pojawia: "nie lubicie" "nie lubiliście" "nie wychodzi" . Zamiast tego można było skupić się na pozytywach; zapytać co w sobie lubimy, co lubiliśmy od zawsze, co nam w życiu wyszło/wychodzi najlepiej? Na takie pytania z przyjemnością odpowiem. Na negatywach nie należy się skupiać, bo pogłębiamy swoje złe samopoczucie. A przecież chodzi nam o coś innego, prawda?
Jeżeli ten trudny charakter to pesymizm, bo ewidentnie emanuje z postu, to można coś z tym zrobić, tylko trzeba bardzo chcieć i ciężko nad sobą pracować.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Nie lubię SIEBIE !

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016