Pierwsze logowanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Pierwsze logowanie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Pierwsze logowanie

Witajcie dobre duszyczki.

Nie wiem jakim sposobem trafiłam na to forum, chyba szukając odpowiedzi na trapiące pytanie w ciemnych zakamarkach internetów.
Oto i jestem. 25io letnia barmanka, początkująca pisarka i fanka pirografii. Odważna, zimna i osądzająca w ciszy acz wesoła, przyjazna i nieuleczalna romantyczka.

Z racji iż jest to "poznajmy się"  przyznaję od samego początku- jestem okropna jeśli chodzi o opisywanie samej siebie. Może skupię się więc na dość istotnych sprawach..  Pije, pale, stronie od narkotyków, zwierzęta cenię bardziej niż ludzi, mięsożerna, klnę jak szewc albo stary bosman, Poganka z wyboru po ekskomunice.  Posiadam kota, partnera i gościa z którym nie wiem co robić. tongue

Poza tym wszystkim, zielonego pojęcia nie mam co napisać, pozostaje mi jedynie "krzyknąć" wam- Witajcie!
Usiąść z kubkiem kawy i oddać się plotkom, ploteczkom i babskim pogadankom.

Buziaki!

Reklama
Zobacz podobne tematy :
Odp: Pierwsze logowanie

Witamy

Cześć smile Miło Cię poznać smile

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]
Reklama

4

Witam i pozdrawiam wszystkich