Odchudzanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1 Ostatnio edytowany przez majestatyczny (2017-11-18 08:36:47)

Temat: Odchudzanie

Dlaczego pomimo tego że schudłem prawie 30 kg dalej wyglądam grubo? (185cm 89kg)
Czy to tylko moje odczucie a inni mnie zupełnie inaczej widzą?

"Ja gonię wciąż za hajsem, a nie gonię za babami
Bo goniąc za hajsem baby same przyjdą"
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Odchudzanie

Odchudzałeś dietą czy ćwiczeniami?

3

Co to znaczy "dalej wygladam grubo"?

Powinienes wiedziec ile ubylo ci w pasie czy udzie nawet po spodniach.

"Gruby" wygląd moze spowodować albo zla postawa (kiepska kondycja i sflaczałe mięśnie brzucha i grzbietu, zbyt słabe by utrzymać wyprostowaną postawę) albo źle dobrane ubrania do rodzaju sylwetki, które wizualnie dodają kilogramów zamiast ich ujmować.

Nic tu nie ma ;P
Reklama

4 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2017-11-18 23:06:18)

być może jest tak, jak napisałeś, że to tylko Twoje odczucia a inni widzą Cię inaczej. Zapytaj tych, co Cię widzą, nie nas.

5 Ostatnio edytowany przez Szkalownik (2017-11-19 01:18:01)

Powiem tak:

Jeśli miałeś 120kg schudłeś 30 Kg bardzo szybko na pewno wisi ci skóra.
Jeśli stosowałeś tylko samą dietę to wciąż masz nadwagę i wciąż możesz wyglądać grubo.

Zdrowa, wysportowana sylwetka u faceta to waga poniżej jego wzrostu:
Czyli jeśli masz 185cm najbardziej atrakcyjną/normalną zdrową sylwetkę będziesz miał ważąc około 78 Kg.
Natomiast jeśli ktoś ćwiczy pod ciężarem własnego ciała itp chce mieć sylwetkę plażową (nie chodzi mi o kulturystykę) to waga 80 - 85 Kg będzie bardziej atrakcyjna gdzie te dodatkowe 7 Kg to same mięśnie a nie tłuszcz tongue

Ale to tylko toria ciężko ocenić bez zdjęcia tongue

Reklama

6

majestatyczny napisał/a:

Dlaczego pomimo tego że schudłem prawie 30 kg dalej wyglądam grubo? (185cm 89kg)

Ludzie mają indywidualną tendencję do tycia - kiedyś kobiety tyły przede wszystkim w biodrach, teraz z racji jedzenia różnych świństw tłuszcz odkłada się np. wokół szyj, karku, ramion, a nogi mogą zostać cieniutkie jak patyki (taki Dru/Gru, a nie Wańka-Wstańka). Być może i ty tak masz, spaliłeś tłuszcz, tam gdzie nie było tak widoczne, a został ci np. mięsień piwny dobrze widoczny big_smile. Albo tak jak powyżej - jeśli szybko i tylko dietą odchudziłeś się, a nie uprawiałeś sportu, nie pobudziłeś skóry, by dopasowała się do "nowego" ciała, to możesz mieć efekt worka.
Gdzieś czytałam, ale nie wiem na ile jest to prawdziwe, że te miejsca, w których na początku odkłada się tłuszcz, są odchudzane na samym końcu.

7 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2017-11-19 18:12:56)

odchudzanie bez ćwiczeń nie ma sensu, bo nie będzie się zadowolonym z wyglądu. Polecam Jogę lub inne ogólne ćwiczenia wzmacniające mięśnie, kształtujące sylwetkę. Poza tym gdy prowadzisz aktywny tryb życia nie ciągnie cię do niezdrowego jedzenia.

Dont worry about me  smile and because of me
"Wstręt do przeciągów to nie jest dobre dla rośliny - pomyślał Mały Książę. - Ten kwiat jest bardzo skomplikowany."

8 Ostatnio edytowany przez Szkalownik (2017-11-19 20:47:15)

Ela210 napisał/a:

odchudzanie bez ćwiczeń nie ma sensu, bo nie będzie się zadowolonym z wyglądu. Polecam Jogę lub inne ogólne ćwiczenia wzmacniające mięśnie, kształtujące sylwetkę. Poza tym gdy prowadzisz aktywny tryb życia nie ciągnie cię do niezdrowego jedzenia.

Joga dla faceta ? Bleee big_smile

Wcale nie musi się zapisywać na żadne jogi itp. Nad sylwetką można popracować nawet samemu w domu, wiem o tym z własnego doświadczenia.
Jest masa ćwiczeń z własnym ciężarem ciała smile
A jak już, to autor niech zapisze się na basen. To jest bardzo dobra forma aktywności która wpływa na dobrą sylwetkę wink

9

Ewa Chodakowska mówi (https://www.facebook.com/chodakowskaewa/photos/a.296105027129881.68655.186823701391348/596081927132188/ ), że dieta to 70% sukcesu, a trening 30%.

10

Szkalownik napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Joga dla faceta ? Bleee big_smile

Wcale nie musi się zapisywać na żadne jogi itp. Nad sylwetką można popracować nawet samemu w domu, wiem o tym z własnego doświadczenia.
Jest masa ćwiczeń z własnym ciężarem ciała smile
A jak już, to autor niech zapisze się na basen. To jest bardzo dobra forma aktywności która wpływa na dobrą sylwetkę wink

Praca samemu w domu moze być, pod warunkiem, że wiesz co robisz i przynajmniej jakiś czas przepracujesz pod okiem trenera.
Chodzę na jogę, wielu facetów chodzi- to własnie praca z ciężarem ciała wink

Dont worry about me  smile and because of me
"Wstręt do przeciągów to nie jest dobre dla rośliny - pomyślał Mały Książę. - Ten kwiat jest bardzo skomplikowany."

11

Witam .Osoby ,które znają Mała za  Mała z lat 2015,2016 chciała bym poinformować że Iwonka zmarła  w 3 lata po śmierci męża .Pogrzeb odbędzie się w Głogowie w sobotę 25.11.2017 o godz.14.00. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016