Samotność - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Samotność

Cześć. Od kilku lat jestem sama i zaczyna mnie to męczyć. Wcześniej byłam w toksycznym związku i od rozstania nie mogę poznać nikogo na stałe. Próbowałam na portalu randkowym i nic. Na czacie szukaJĄ przeważnie do relacji bez zobowiązań. Może ktoś wie, gdzie można znaleźć kogoś na poziomie?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samotność

Najlepiej w jakiejś grze komputerowej, od razu zobaczysz kto jest na jakim poziomie i dobierzesz odpowiedniego wink
A tak na serio nie znam dobrej odpowiedzi. Sam jestem samotny i żadna nawet splunąć na mnie nie chce. Pewnie odpowiedzi znajdziesz tutaj w stylu "poczekaj, sam się znajdzie", ale moim skromnym zdaniem są one warte podtarcia się.
Pozdrawiam

3

Betty, a pomyślałaś, na ile ten toksyczny związek wpływa na to, że teraz nie możesz nikogo znaleźć?

Reklama

4

Tez jestem sama juz od bardzo dawna. Też już mi to zbrzydło. Ale u mnie ruszyło odkąd skończyła mi się nudna praca za biurkiem i bylam zmuszona szukać nowej. Miałam strasznie duzo szczescia, bo jeżdżę za granicę do firmy, ktora zatrudnia bardzo duzo ludzi, co dzień mam styczność z mężczyznami. W ciagu ostatniego roku poznalam kilku chętnych chłopaków. Nie chciałam jednak, bo akurat podoba mi się jeden i na razie chcę spróbować się do niego zbliżyć. Kiedy jestem w Pl też pracuję dodatkowo i również tu mialam 3 propozycje randek.
Więc moja rada to zmiana środowiska. Wiem, ze z pracą roznie bywa, ale czesto jest tak, ze jesli chce się coś zyskać, to najpierw trzeba stracić.
Możesz też spróbować zapisać się na jakieś kursy, gdzie przecież też mozna kogoś poznac.
Aaa! I koniecznie zmień nastawienie. Ze mnie bije pewność siebie i takie wewnętrzne szczęście, które jest bardzo atrakcyjne dla panów. Po prostu jestem szczęśliwa i dlatego mam wzięcie.
Też próbowałam portali randkowych. Porażka!

Nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia,
Kiedy Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno...

5 Ostatnio edytowany przez mergi (2017-11-14 20:47:22)

betty01 napisał/a:

Cześć. Od kilku lat jestem sama i zaczyna mnie to męczyć. Wcześniej byłam w toksycznym związku i od rozstania nie mogę poznać nikogo na stałe. Próbowałam na portalu randkowym i nic. Na czacie szukaJĄ przeważnie do relacji bez zobowiązań. Może ktoś wie, gdzie można znaleźć kogoś na poziomie?

Gdzie? Wszędzie...
A znajdziesz kiedy szukać na siłę nie będziesz...
Tak jest ze wszystkim....jeśli bardzo czegoś chcemy to niestety wtedy tego nie dostajemy.

Może jeszcze nie 'wyleczyłaś' się z poprzedniego związku?

"Jesteśmy tym, co o sobie myślimy.Wszystko czym jesteśmy, wynika z naszych myśli.Naszymi myślami tworzymy świat."
Reklama

6

co to znaczy na poziomie?

7 Ostatnio edytowany przez Screwdriver (2017-11-14 21:13:21)

Myślę, że również  i to forum może być przyczynkiem do poznania ciekawych i wartościowych osób  ;-) Myślę też, że wiele osób się ze mną zgodzi :-)

Nic co ludzkie, nie jest mi obce.

GG 5287256

Z ciekawości - jakie masz wymagania? Może są za wysokie?

Life is an eternal search...

9 Ostatnio edytowany przez betty01 (2017-11-15 12:11:16)

Lady Loka napisał/a:

Betty, a pomyślałaś, na ile ten toksyczny związek wpływa na to, że teraz nie możesz nikogo znaleźć?

Raczej toksyczny związek nie jest powodem, bo minęły już ponad trzy lata. Pewnie internet nie jest dobrym miejscem na poznanie kogoś, poprzedniego poznałam na studiach. Może chodzić o wygląd, o moje zainteresowania - literatura, muzyka, chociaż na koncertach raczej też nie zwracano na mnie uwagi.

10

No lata minęły, ale ta toksyczność może wpływać na Twoje postrzeganie facetów i może nawet podświadomie sama nie chcesz się zaangażować, albo szukasz ciągle tego samego typu? Warto o tym pomyśleć.
Spróuj odrzucić internet i po prostu zająć się swoimi zainteresowaniami wink

Zapisz się może na jakieś kursy, i nie chodzi mi o takie babskie, a poważniejsze - np z marketingu i t.d. Ewentualnie jest masa eventów cały czas, nawet darmowe, jakieś warsztaty z tańca, języków, speaking kluby... Miejsc jest masa, ważne tylko wyjść z domu

12

Screwdriver napisał/a:

Myślę, że również  i to forum może być przyczynkiem do poznania ciekawych i wartościowych osób  ;-) Myślę też, że wiele osób się ze mną zgodzi :-)

Osobiście się nie zgadzam.

13

Lady Loka napisał/a:

No lata minęły, ale ta toksyczność może wpływać na Twoje postrzeganie facetów i może nawet podświadomie sama nie chcesz się zaangażować, albo szukasz ciągle tego samego typu? Warto o tym pomyśleć.
Spróuj odrzucić internet i po prostu zająć się swoimi zainteresowaniami wink

Fajna porada. Bo bardzo ważne mieć swoje zainteresowania i dodałbym, że warto czasem nie szukać w kręgu swoich znajomych a nieco szerzej.

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016