Czy depilacja laserowa jest bezbolesna? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Czy depilacja laserowa jest bezbolesna?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: Czy depilacja laserowa jest bezbolesna?

Witam, chciałabym się dowiedzieć tj. w temacie czy "to" może nie boleć? Szukam właśnie namiarów na sprawdzony gabinet urody specjalizujący się w tej dziedzinie, fajnie gdyby był z Bydgoszczy.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy depilacja laserowa jest bezbolesna?

wątpię wink jak widzę te wszystkie krzyczące i płacące z bólu laski w tv wink

3

Boli, ale podobno idzie przeżyć wink

Reklama

4

Mnie narzeczona zaciągnęła na depilację przed ślubem. Jakoś specjalnego bólu nie odczuwałem - może dlatego, że mam twardą skórę i laser nie za bardzo robił na mnie wrażenie. Moja ładniejsza połówka też była i płakać nie płakała, ale coś tam przy wrażliwszej skórze więcej się odczuwa i silniej. [spam], więc Bydgoszczy prawie o krok.

5

Dużo zależy od tego jaki ma się próg bólu, niektórzy twierdzą że prawie nic nie czują podczas depilacji laserowej, inni zaś że nie mogą wytrzymać. Wychodzi na to, że najlepiej jest się przekonać na własnej skórze.

Reklama

6

tak, tu się zgadzam nie jest to na pewno przyjemne uczucie ale ja bym nie nazwała też tego bólem, gorszy jest chyba przy wosku, trzeba też iść na taką depilację tam gdzie mają najnowsze lasery a nie jakieś przedpotopowe

7 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-02-12 11:23:04)

Klinika spam w ktorej bylem okazala sie bardzo dobra a konkretnie to kosmetyczka ktora mi to robila. Balam sie depilacji laserowej nawet bardzo ze wlasnie bedzie bolec i tak dalej ale gdzie tam! Nic mnie nie bolalo,a sam zabieg minal bardzo szybko. Generalnie moze to zasluga dobrego laseru ktory maja, albo doswiadczenia kosmetyczki sama nie wiem.

8

Mnie bolała jedynie depilacja małą głowicą, którą dokonuje się depilacji pod pachami i w okolicach bikini, reszta całkowicie bezboleśnie (o ile mowa o depilacji light sheer smile

9

Myśle, ze sporo zależy od miejsca, które depilujemy oraz od lasera, który uzywamy. Wiem, że czasem znieczulają np. lodem, co daje ulgę.Nie ma się czego obawiać, na prawdę!

10

depilacja boli, ale kazdy ma inny prog bolu wink

11

a ty miałaś robione? Jakie miejsce i jaki slaon? bo opinie są skrajne i nie wiem w co wierzyć.

12

Powiedziałabym, że to bardziej dyskomfort niż ból smile Do przetrwania!

[tu był nieregulaminowy, komercyjny link]

13 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-02-12 11:24:51)

Ja robiłam poczatkowe depilację nóg, ale potem biki, wiec chyba najabardziej wrazliwe miejsce. Jestem bardzo zadowolona. Zdecydowałam się na klinikę spam. Możecie poczytać, oni są np. w spam, wiem, ze jest kilka salonów.

14

Możecie powiedzieć ile około kosztuje depilacja laserowa bikini, zakładając, że zabiegi trzeba powtarzać kilkakrotnie? Czy są jakieś przeciwwskazania do lasera albo możliwe skutki uboczne? Coraz częściej słyszę, że jest to popularna metoda i większość osób jest zadowolona. Może kiedyś też się skuszę.

15

Wszystko zależy od tego jakie partie chcesz depilować. Nie ma co liczyć na to, że nie będzie boleć bo to niestety nie jest prawda. Jeśli masz wysoką tolerancję na ból to może będziesz odczuwać to inaczej, niestety to kwestia bardzo indywidualna. Mnie bolało bardzo, tyle jednak dobrego, że nie trzeba powtarzać tego tak często jak zwykłej depilacji.

16

a sa jakies sposoby na znieczulenie? Tak mnie teraz naszlo tongue

17

the-rese napisał/a:

a ty miałaś robione? Jakie miejsce i jaki slaon? bo opinie są skrajne i nie wiem w co wierzyć.

Kochana, ja mialam robiona depilacje w  umieszczanie reklamy na naszym forum jest płatne. Pracuja tam naprawde swietne specjalistki, mile kobiety, ktore uspokoja i wszystko tlumacza. Sam salon ma spory wybor zabiegow smile Namawiam wlasnie mame na lifting twarzy smile

18 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-02-06 22:58:07)

bekolina napisał/a:

Witam, chciałabym się dowiedzieć tj. w temacie czy "to" może nie boleć? Szukam właśnie namiarów na sprawdzony gabinet urody specjalizujący się w tej dziedzinie, fajnie gdyby był z Bydgoszczy.

O, ja jestem z Bydgoszczy. Korzystam z salonu kosmetycznego umieszczanie reklam na naszym forum jest płatne. Z tym, że tam wykonują usuwanie owłosienia metodą IPL. Nie jest to laser, ma działanie bardzo podobne. Jednak laser musi być wykonywany w gabinecie lekarskim i jest niestety droższy. Ja metodę IPL polecam (ból do przeżycia, można regulować impuls w zależności od progu wytrzymałości bólu)

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Czy depilacja laserowa jest bezbolesna?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016