Czy kochacie bezwarunkowo? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Czy kochacie bezwarunkowo?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Czy kochacie bezwarunkowo?

Zainspirowały  mnie wypowiedzi w jednym z tematów.I tak pomyślałam sobie,że ja mojego dziecka nie kocham bezwarunkowo.
Gdyby zabiło człowieka (pominąwszy fakt obrony własnej,tudzież wypadku samochodowego,który spowodowałaby będąc trzeźwa),gdyby katowało kogoś chyba przestałabym ją kochać...
Tak,moja miłość nie jest bezwarunkowa i nie potrafiłabym kochać potwora...
Zastanawiałam się jeszcze jaki inny warunek musiałby zaistnieć bym przestała ją kochać.Nie przyszło mi na razie nic do głowy.
A jak jest u Was?

"Brak seksu flustruje" smile
z cyklu: mądrości forumowe smile
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy kochacie bezwarunkowo?

Gojko, mamy już wątek na ten temat http://www.netkobiety.pl/t25909.html, dlatego ten zamykam, a Ciebie zachęcam do kontynuacji istniejącej dyskusji.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Czy kochacie bezwarunkowo?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016