Opadający penis i problem z erekcją - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Opadający penis i problem z erekcją

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Opadający penis i problem z erekcją

Witam. Zawsze gdy mamy z dziewczyną grę wstepną penis usztywnia sie wszystko dobrze, ale gdy ona chce na niego usiąść to on miekki robi sie i opada , troche wstydliwe to dla mnie. Juz pare razy mieliśmy współżycie i teraz gdy dochodzi do sexu to az boje sie czy stanir mi  . Momentalnie on opada i wtedy sami wiecie trudno wbić sie a gumke nałożona mam . Nie wiem co zrobić , a gdy dochodzi do sexu to pare minut i koniec. Może prezerwatywy performa pomogą?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Opadający penis i problem z erekcją
kalka3011996 napisał/a:

Juz pare razy mieliśmy współżycie i teraz gdy dochodzi do sexu to az boje sie czy stanir mi  . Momentalnie on opada i wtedy sami wiecie trudno wbić sie a gumke nałożona mam .

Opada Ci bo się stresujesz. A stresujesz się bo Ci opada.
Też tak miałem. Po prostu kup sobie jakiekolwiek tabletki z sildenafilem i zażywaj godzinę przed seksem. (np. ja używałem Maxigra Go, przepraszam za reklamę)
Będzie dobrze, a z czasem je odstawisz.

3

Climax Control a te tabletki  pomogą? sad

Reklama

4

Nie znam. Sprawdź skład. Jeśli w składzie jest sildenafil to tak. Jeśli nie ma - to absolutnie nie pomoże.

5

Nie ma, a te tabletki widze tanie za 9zł , a jak dawkowales?

Reklama

6

Gdzie za 9zł ? Ja kupowałem po 19zł raczej. Na pewno sprawdzasz Maxigra Go?
1 tabletka około godziny przed seksem (na mnie działały już po 30 minutach, ale napisane jest że 60). Nie ma opcji żeby nie stanął. Działa minimum kilka godzin, więc spokojnie kilka razy będzie mógł podziałać.

7

dzieki :d

8

Kurcze, jak ja Ci zazdroszczę,że masz erekcję i dziewczynę, wygrywasz podwójnie ;(

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Opadający penis i problem z erekcją

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016