Smartfon! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Smartfon!

Witam! Pomoze ktos mi i poleci jakiegos smartfona 700-1000zl? posiadam asusa zenfone Go ale bym to nie udany zakup,interesuja mnie modele Samsung.LG.Xiao

-Dobra bateria
-Dobry duzy wyswietlacz
-dobry aparat
(szybkosc dzialania

Pozdrawiam!!!

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Smartfon!

Xiaomi Redmi Note 4 (5,5") lub Redmi 4x (5") bateria 4100 mAh, aparat OK, ale słyszałam, że nie mają stabilizacji przy nagrywaniu filmików

3

teraz pytanie czy go wziac,ja zastanawiam sie nad samsung j5 2016

Reklama

4

nie doradzę ci - bo nie lubię szajsungów, a co do xiaomi to mam taki i jest OK. Wcześniej miałam 4,5", a teraz mam 5", ale wyświetlacz zajmuje praktycznie całą powierzchnię, więc rozmiarem są bardzo podobne, a wyświetlacz większy. Ten mój smartfon ma czytnik linii papilarnych - fajny bajer, bo bierzesz w łapkę i już odblokowany, gotowy do działania.

5

Ja mam huawei p10 lite i mogę polecić. Jak zamawiany przez neta to da radę poniżej 1000 zł znaleźć.

- bateria ok, jak intensywnie używana to jeden dzień da radę, jak sobie leży to 3 dni. + za szybką ładowarkę (1,5 godziny i na maxa naładowany)
- ekran ładnie świeci, można sobie kolorki poustawiać, nie jest to amoled samsunga ale daje radę
- aparat - może szału nie robi jak najnowsze noty 8 lub ajfony ale dla pstryknięcia widoczku wystarczający wink

Z takich "życiowych" plusów to jeszcze bardzo dobre wykonanie (nic nie piszczy, nic nie strzyka) tafla szkła z przodu i tafla szkła z tyłu (chociaż ta z tyłu się rysuje łatwo więc jakiś pokrowiec obowiązkowy jak chce się mieć dłużej ładny sprzęt wink ) rewelacyjny czytnik linii papilarnych, płynność działania, dość spora możliwość konfiguracji "nakładki". Rozmiar 5,2 cala dla mnie idealny bo przy 5,5 były problemy z obsługą jedną ręką smile
Z minusów - w sumie to nie zauważyłem, może jak już się czepiać to mam wrażenie, że jak zakryję górę telefonu ręką to słabnie zasięg wifi.

W pracy mam samsunga s5 neo, który wymięka pod każdym względem w porównaniu do mojego a cena podobna.

See, madness, as you know, is like gravity. All it takes is a little push!
Reklama

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016