wrocław wyjście spacer kino ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » wrocław wyjście spacer kino ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: wrocław wyjście spacer kino ?

Hej hej pierwszy raz piszę takiego posta nie wiem jak zacząć.. może od tego... mam prawie 30 lat więc czas troche zweryfikował moje znajomości  ... Jest ich niewiele .... Niedawno skończyłam znajomości które nic nie wnosiły do mego życia , które były toksyczne które wolały tylko brać a nie dawać , którym dawałam szanse a dostałam tylko po dupie .... Zatrzymałam się w momencie gdy tak naprawdę brakuje mi kogoś takiego jak przyjaciel tu na miejscu .. Mam w innych miejscach w Polsce co ogranicza nam spotkania ... Może jest ktoś w podobnej sytuacji kto ma ułożone życie osobiste{ ja jestem szczęśliwą narzeczoną smile} kto miałby jak ja chęć poznania bratniej duszy wyjścia do kina pogadania pośmiania się a czasem popisania ? Pozdrawiam..

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: wrocław wyjście spacer kino ?

Młoda87,chętnie wyjdę do kina, pogadać przy kawce bądź piwku. Też szukam kogoś z kim udałoby się utrzymać bieżący kontakt, tak po prostu:-)

3

referentka1 o miło że sie ktoś odezwał  cieszy mnie to bardzo smile zapraszam na e maila czy facebooka może niebawem by sie udało gdzieś wyskoczyć smile

Reklama

4

Hej młoda87 wysłałam Ci wiadomość prywatną

5

Hej dziewczyny ,a starsza pani może się do Was przyłączyć ?
Nie zrzędzę,nie narzekam ,a kawę bardzo lubię .

Reklama

6

Pewnie wiek nie ma znaczenia przynajmniej dla mnie a  musze wam powiedzieć że ostatnio piłam przepyszną kawusie w nowo otwartym centrum naszym handlowym smile

7

Karina, oj tam, oj tam pewnie Przesadzasz z tą starszą Panią:-)

8 Ostatnio edytowany przez referentka1 (2017-11-06 18:32:28)

Mnie w tym centrum jeszcze nie było, ale może zawitam, a dobrą kawką nie pogardzę:-)

9

Jak byście dziewczyny organizowały spotkanie ,to dajcie znać .Nie wiem ,co każda z Was lubi ,ja lubię czytać  ,a pora teraz odpowiednia .
Pisać też mogę ,zawsze to przyjemnie dostać e-maila i wieczorkiem odpisać .
Jak chcecie wiedzieć więcej ,to już na prywatną wiadomość proszę.

10

kaarina czytanie również w takie wieczory preferuje smile choc w chwili obecnej mało czasu bo dużźo rzeczy na głowie napewno co do spotkania się odezwimy smile  i sprawdź e masila wieczorem tzn  niebawem już big_smile

11

Koniecznie trzeba coś zorganizować:-)

12

następny weekend ? smile

13

Jaaa. Ja też dziewczyny jestem chętna!!!!:).

14

zapraszamy gajtek smile dodatkowe uszy i usta do opowiadania mile widziane smile

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » wrocław wyjście spacer kino ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016