Związki na odległość - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Związki na odległość

Jestem z chłopakiem 2 lata dzieli nas 400km i nie przeszkadza mi ta odległość codziennie widzimy się przez Skypa rozmawiamy po parę godzin a spotykamy się mniej więcej raz na miesiąc. Ciekawa jestem co sądzicie o związkach na odległość? Czy uważacie że takie związki mają sens? A może sami jesteście w takich związkach lub byliście?

Reklama
Zobacz podobne tematy :
Odp: Związki na odległość

Byłem i na podobną odległość (spotkania raz na miesiąc). Jeżeli nie będzie rychłej perspektywy zamieszkania razem, to szkoda czasu. Skype nie zastąpi bliskości i dotyku. W końcu emocje opadną, wkradnie się rutyna i skończy dobra bajka.

Life is an eternal search...

3

U mnie odległość podobna, a widzimy się co tydzień na całe weekendy + czasami np jeszcze piątek. smile

Reklama

4

Sądzę, że to jest do d*py.

See, madness, as you know, is like gravity. All it takes is a little push!

Ja byłam ponad rok w związku na odległość, potem zamieszkaliśmy razem. Niedawno się zaręczyliśmy, czyli można powiedzieć, że eksperyment się udał smile

Zaznaczam tylko, że od razu była mowa o tym, że jedno z nas się przeprowadza do drugiego. Nie wyobrażam sobie trwać przez 5-10 lat w związku bez wspólnego mieszkania.

Reklama

6

U mnie odwrotnie niż u Jesiennowiosennej. Stara sprawa, ale faktem jest, że mój kilkuletni związek rozpadł się po tym, jak poszłam na studia a mój chłopak został w naszym miasteczku, gdzie był przyuczany do przejęcia rodzinnego biznesu. A źe na studiach musiałam utrzymać się sama, to prawie każdy weekend pracowałam, więc widywaliśmy się 1 weekend w miesiącu. Nam nie wyszło.

7

Teraz studiujemy, więc jesteśmy w tym samym mieście i spotykamy się często, ale jeżeli po studiach mój chłopak dostałby pracę w innym mieście, pojechałabym z nim nawet kosztem swojej pracy. Nie pytałam nigdy, czy w drugą stronę to działa tak samo, ale plany po studiach zakładają wersję "zrobimy", więc nie mam co mysleć.

8

zatroskany internauta napisał/a:

Byłem i na podobną odległość (spotkania raz na miesiąc). Jeżeli nie będzie rychłej perspektywy zamieszkania razem, to szkoda czasu. Skype nie zastąpi bliskości i dotyku. W końcu emocje opadną, wkradnie się rutyna i skończy dobra bajka.

Też byłam w takim związku.Pół roku trwał.Trzeba było zerwać ponieważ zamiast mieszkania razem wyszło,że facet nie może wyprowadzić z swojej małej miejscowości i musi poświęcić się rodzinie oraz domu rodzinnemu.

9

Ja kiedyś jeździłem do jednej mej Lubej. Ponad 400 km. Nasze spotkania to był głownie sex;-) Ale z czasem doszła samotność, wiesz, święta itp. Ona tam, ja tu.Nie wyjdziesz do kina czy na spacer, bo tego ktosia nie ma. We wszystkim jesteś sam/sama, ze wszystkim musisz sobie radzić sam/sama.... Skype nie da Ci bliskości.

10

dla mnie nie mają sensu. Związek to bliskość a nie spotkania raz na miesiąc. Skype i smsy nie zastąpią bliskiego kontaktu.

11 Ostatnio edytowany przez Miłycham (2017-11-04 22:07:10)

///13natka13/// napisał/a:

codziennie widzimy się przez Skypa rozmawiamy po parę godzin . Ciekawa jestem co sądzicie o związkach na odległość? Czy uważacie że takie związki mają sens?

Lizanie lizaka przez papierek. A czy wartko? Jeśli w danej chwili czujesz się z tym dobrze to warto dla tej chwili.

12

Mój pierwszy związek tak właśnie wyglądał i choć nam się nie udało, to u niektórych taki układ się sprawdza, nie jest to jednak rozwiązanie dla każdego. Myślę, że potrzeba bardzo dużej determinacji by taki związek utrzymać, bo sama miłość to czasem za mało. W takim związku wszelkie różnice i negatywne strony relacji widać wyraźniej, bo nie ma dotyku, czułości i bliskości, którymi można by było je zrównoważyć. Trzeba się liczyć również z konfliktem interesów, bo prędzej czy później jedna ze stron (jeśli nie obie), będzie musiała rzucić wszystko dla miłości, albo po związku.
Wypróbuj, a zobaczysz czy odpowiada Ci coś takiego.

Ef 2:8-10

13

Witam , jestem tutaj nowa

14

Bylam w takim zwiazku dwa lata. Nie udalo nam sie bo zadne z nas nie potrafilo oderwac sie od swojej pracy,rodziny i przyjaciol zeby zamieszkac razem.
Mysle ze takie zwiazki maja sens tylko wtedy gdy w przyszlosci jest wizja zamieszkania razem. Bo widywanie sie raz na miesiac to zdecydowanie za malo zeby relacja przetrwala,mimo smsow,GG czy skype'a.

15

Jestem z dziewczyną ponad 3 meisiące. 2 razy na tydzien spotykamy sie, rozmowa wieczorkiem taka 1h lub 30min i pare smsów na dzień tongue , dzieli nas ok.60 km . Powiem tak , cieżko jest troche dla mnie , ale  zawsze planujemy coś na przyszłość .

16

Witam serdecznie jestem tutaj nowa . Chciałambym opisać swoją historię aby poznać opinię taka neutralna

17

weronika7223 napisał/a:

Witam serdecznie jestem tutaj nowa . Chciałambym opisać swoją historię aby poznać opinię taka neutralna

Zaloz nowy watek smile

18

Jak jest u was na odleglosc dziewczyny? Moja dziewczyna pisze malo sms a rozmowy ja inicjuje sad , nie czuje sie az tak kochany a mowi co innego

19

Byłem w związku na odległość 3 lata i to nic nie zmienia w kwestii związku. Co najwyżej bardziej chce z sobą się być. Ale też trzeba umieć być cierpliwym a nie nastawionym na to co się chce tu i teraz. Wiele ludzi tak żyje - marynarze, wojskowi, ludzie pracujący za granicą i radzą sobie. Skype czy rozmowy to mało? No mało, ale to ogromnie zbliża psychicnie jednak, jak sie codziennie rozmawia. Poza tym są wspólne plany, są święta, wolne dni, wakacje i jakby tak zebrać to, to czasu nie tak mało i co ważne, ten czas to taki wyjątkowy bo na niego się czeka. A na coś co się czeka to zawsze lepiej smakuje.

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016