Mąż chce rozwodu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mąż chce rozwodu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez Julka31l (2017-10-26 01:22:07)

Temat: Mąż chce rozwodu

Witam jesteśmy małżeństwem 15l mamy dwóch synów . Nasze małżeństwo przebiegało  burzliwie raczej , ale jakos to było ,dzisiaj malo pamietam tych złych dni teraz obraz tych lepszych . Mąż stwierdził ze po co się męczyć czas na zmiany chciałby poznać kogoś innego

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mąż chce rozwodu

Należy sie zastanowić gdzie leży sedno problemu. Jestescie małżeństwem bardzo długo wiadomo że nie zawsze są te dobre dni sa wzloty i upadki z których trzeba wychodzic razem . czy to była kłótnia czy ostra awantura może mąż tylko ci tak mówi a myśli inaczej? Czas na zmiany?? Jestem psychologiem zawsze mozemy porozmawiac odezwij sie. Pozdrawiam

3

Odp: Mąż chce rozwodu

bo mąż już kogoś ma, on tylko chce by to usankcjonować. Zgódź się, niech weźmie winę na siebie tak by było orzekanie ze wskazaniem na niego.

4

Odp: Mąż chce rozwodu

To nie takie proste i nie można zakładać od razu ze już kogoś ma. Należy porozmawiać i to szczerze i otwarcie.  Mężczyźni zazwyczaj zgrywaja takich hojrakow a tak naprawde to sami nie wiedza co mowia.

5

Odp: Mąż chce rozwodu
bullet napisał/a:

bo mąż już kogoś ma, on tylko chce by to usankcjonować. Zgódź się, niech weźmie winę na siebie tak by było orzekanie ze wskazaniem na niego.

Poczytaj poprzednie wątki autorki, unikniesz smarania głupot. Na razie boki w tym związku, to miała ona.

6 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-10-26 18:44:57)

Odp: Mąż chce rozwodu

2014-06-07

Julka31l napisał/a:

Juz to słyszalam z jego ust pare mies temu ze miłosc wygasza w stosunku do mnie 10 lat po slubie i 3 dzieci

2015-09-30

Julka31l napisał/a:

Witam....jestesm z mezem po slubie 15 lat

2015-12-13

Julka31l napisał/a:

jestesmy małzenstwem od  ponad 10 lat,dzieci sa

2016-08-04

Julka31l napisał/a:

Poznałam fantastycznego faceta... Jestem w separacji z mężem.. Mam dwojke dzieci..

Dzisiaj

Julka31l napisał/a:

Witam jesteśmy małżeństwem 15l mamy dwóch synów

Na coś wypadałoby się zdecydować tongue

7

Odp: Mąż chce rozwodu
dorotamad30 napisał/a:

To nie takie proste i nie można zakładać od razu ze już kogoś ma. Należy porozmawiać i to szczerze i otwarcie.  Mężczyźni zazwyczaj zgrywaja takich hojrakow a tak naprawde to sami nie wiedza co mowia.


nie no raczej juz kogos mamy, wczesniej przed tym stanowczo nie zrywamy, bo lubimy codzienny seks na wyciagniecie reki. ale kobiety robia tak samo.

8

Odp: Mąż chce rozwodu
santapietruszka napisał/a:

2014-06-07

Julka31l napisał/a:

Juz to słyszalam z jego ust pare mies temu ze miłosc wygasza w stosunku do mnie 10 lat po slubie i 3 dzieci

2015-09-30

Julka31l napisał/a:

Witam....jestesm z mezem po slubie 15 lat

2015-12-13

Julka31l napisał/a:

jestesmy małzenstwem od  ponad 10 lat,dzieci sa

2016-08-04

Julka31l napisał/a:

Poznałam fantastycznego faceta... Jestem w separacji z mężem.. Mam dwojke dzieci..

Dzisiaj

Julka31l napisał/a:

Witam jesteśmy małżeństwem 15l mamy dwóch synów

Na coś wypadałoby się zdecydować tongue

Klasyczny przypadek... Roz-Ntowanie jaźni;-)

9 Ostatnio edytowany przez Averyl (2017-10-27 13:31:22)

Odp: Mąż chce rozwodu
Coombs napisał/a:
santapietruszka napisał/a:

2014-06-07

Julka31l napisał/a:

Juz to słyszalam z jego ust pare mies temu ze miłosc wygasza w stosunku do mnie 10 lat po slubie i 3 dzieci

2015-09-30

Julka31l napisał/a:

Witam....jestesm z mezem po slubie 15 lat

2015-12-13

Julka31l napisał/a:

jestesmy małzenstwem od  ponad 10 lat,dzieci sa

2016-08-04

Julka31l napisał/a:

Poznałam fantastycznego faceta... Jestem w separacji z mężem.. Mam dwojke dzieci..

Dzisiaj

Julka31l napisał/a:

Witam jesteśmy małżeństwem 15l mamy dwóch synów

Na coś wypadałoby się zdecydować tongue

Klasyczny przypadek... Roz-Ntowanie jaźni;-)

to się zdarza... ja też mówią mąż, a jakby sprawdzić w papierach...a! zapomniałam, już nie ma papierowych dowodów, gdzie było zapisane kto mąż, ile szt. dzieci i gdzie pensję wypłacają big_smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mąż chce rozwodu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024