Pomocy! Nie wiem co mam robic. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Pomocy! Nie wiem co mam robic.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Pomocy! Nie wiem co mam robic.

Witam.  Mam na imie Natalia.  18 lat.  Niedawno zerwał ze mna chlopak.  Z ktorym bylam rok czasu i 5 msc.. Staram sie go odzyskac.  Codziennie pisze do niego zeby dal mi jaka kolwiek szanse.  Ale on caly czas powtarza , ze on nie chce próbować... Utrzymujemy ze soba kontakt.  Odkad ze mna zerwał jest strasznie o mnie zazdrosny..  Interesuje sie caly czas mna.  Nawet zaprasza do siebie.  Oczywiście ja sie na to godzę. I jest normalnie tak jakbyśmy byli razem.  Przytula caluje i wgl.  Zaglada mi w telefon z kim pisze..  Ale nie chce ze mna juz byc.  Nie wiem co mam robic.  Walczyc o niego?  Czy on moze po prostu sie mna bawi?  Doradźcie mi.  Bardzo go kocham i nie chce tak szybko odpuscic..

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomocy! Nie wiem co mam robic.

Odpuść sobie z tym błaganiem o powrót do siebie. Pewnie koleś Cię sprawdza albo bawi się Tobą. No, bo który eks-chłopak po zerwaniu bawi się...?

3

Rzucić, zerwać kontakt i żyć dalej. Zaraz zostaniesz dziewczyną dobrą na seks, ale nie do związku.

Reklama

4

vajze napisał/a:

Odpuść sobie z tym błaganiem o powrót do siebie. Pewnie koleś Cię sprawdza albo bawi się Tobą. No, bo który eks-chłopak po zerwaniu bawi się...?

Wlasnie tez mi sie tak wydaje... Na pewno to i to..  Niby tak mnie kocha..  Ale dlaczego nie chce ze mna byc.  Tu pisze ze przemysli to wszystko ze czeka na zmianę z mojej strony.  A potem ze nie chce probowac.. Debil..

5 Ostatnio edytowany przez vajze (2017-10-20 15:14:01)

tymbarkxx3 napisał/a:

Wlasnie tez mi sie tak wydaje... Na pewno to i to..  Niby tak mnie kocha..  Ale dlaczego nie chce ze mna byc.  Tu pisze ze przemysli to wszystko ze czeka na zmianę z mojej strony.  A potem ze nie chce probowac.. Debil..

No, gdyby kochał, to by nie zrywał. Teraz wiesz, co jest przyczyną tego jego niechcenia bycia z Tobą. Kopnij mu w cztery litery i głowa (oraz piersi też) do góry i do przodu. Znajdziesz fajniejszego wink

Reklama

6

Uważam, że nie ma sensu zabiegać o chłopaka, który tak się zachowuje, tak Cię traktuje.
To oczywiste, że gdyby Cię kochał i gdyby zależalo mu na Tobie, nie zrywałby i nie lekceważył Cię.
Widocznie sprawia mu przyjemność Twoje zaangażowanie, prośby i tzw "walka o miłość".
O prawdziwą miłość nie trzeba walczyć.
tymbarkxx3, zmobilizuj się i odpuść, zerwij z nim calkowicie kontakt, bo Twoje skamlenie u jego drzwi przynosi odwrotny skutek.
Jest bardzo prawdopodobne, że wtedy on zacznie o Ciebie zabiegać (choć niekoniecznie), ale to byłaby typowa reakcja psa ogrodnika.
Znudziło mu się bycie Twoim chłopakiem, ale chce mieć nad Tobą kontrolę.
Nie pozwól sobą pomiatać i manipulować, puść go wolno i z podniesioną głową.
Będziesz miała satysfakcję, gdy on pożałuje, ale nie poniżaj się już.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Pomocy! Nie wiem co mam robic.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016