Facet z pytaniem do Was - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Facet z pytaniem do Was

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Facet z pytaniem do Was

Witam, na wstępie chciałbym zaznaczyć że jestem facetem...ale problem dotyczy  kobiety dlatego tutaj jestem.

W skrócie: Mam 23 lata i narzeczoną 2 lata starszą z Ukrainy.

Mieszka u mnie na codzień i chciałbym żeby było jej tutaj dobrze ze mną (mieszkamy z moimi rodzicami).

Stąd moje pytanie do Was drogie Panie jak stworzyć atmosferę która da jej bezpieczeństwo i zapewni komfort psychiczny i fizyczny.

Kupiłem jej szafę na ubrania z wielkim lustrem, suszarkę do włosów, prostownicę, lokówkę, kosmetyczkę, wszystkiego wymieniał nie będę. (Darujcie sobie komenatrze w stylu "Spełniasz jej zachcianki")

Dopóki mieszkałem sam nie potrzebowałem np. szafy, ale wiem że Wy kobiety lubicie mieć ład i porządek w ubraniach dlatego zdecydowałem się na ten krok.

Pomyślcie drogie Panie czego potrzebowałybyście w domu swojego narzeczonego żeby czuć się komfortowo?

Czego Wy potrzebujecie na codzień drogie Panie? O co jeszcze powinienem zadbać?

Dodam że nasz pokój od reszty domu dzieli pokój tzw. "przelotowy" w którym absolutnie nic się nie dzieje...jak mógłbym go urządzić dla niej żebyśmy też z niego korzystali ? Co byście chciały mieć w pokoju w którym mogłybyście spędzać czas ze swoją drugą połówką?

Mieszkamy na wsi i tutaj sprawa się komplikuje ponieważ po pracy nie ma dużo zajęć, nie ma gdzie wyjść, nie ma czego zobaczyć. Ale skoro Ona postanowiła przeprowadzić się z wielkiego miasta na wieś specjalnie dla mnie to chcę dać coś od siebie i zapewnić jej taki bezpieczny kąt.

Pozdrawiam i liczę na Waszą fantazję i mądre przemyślane rady.

PS. Nie sądźcie po moim nicku że jestem dziecinny wink

Szczerbatek

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Facet z pytaniem do Was

A nie prościej by było zapytać narzeczonej, co potrzebuje  smile, tylko tak samemu na siłę ją uszczęśliwiać ??
Każda kobieta jest inna i co innego potrzebuje .  wink

,,Nigdy nie  rezygnuj z celu tylko dlatego, że  osiągniecie go  wymaga czasu.Czas i tak upłynie".

3

To właśnie już zrobiłem, ale chciałbym dać coś od siebie. Ona się również stara, pierze, sprząta, gotuje itp...więc chcę wyjść z jakąś miłą inicjatywą i "samemu" coś zrobić.

Reklama

4

Szczerbatek95 napisał/a:

To właśnie już zrobiłem, ale chciałbym dać coś od siebie. Ona się również stara, pierze, sprząta, gotuje itp...więc chcę wyjść z jakąś miłą inicjatywą i "samemu" coś zrobić.

Jednak nie samodzielnie, bo pytasz inne kobiety, a to Ty sam powinieneś znać co sprawi jej przyjemność...
wybacz to co teraz napisze - a czy ona tak dobrowolnie "haruje" ?
Chcesz  pomóc jej to jej pomóż w  pracach. Zaproś ją na zakupy i będziesz wiedział czego chce. A nie tak pytać obce kobiety big_smile

5

Przede wszystkim potrzebuje towarzystwa smile Poznaj ją ze znajomymi - dziewczynami kolegów itd., zabieraj na imprezy, pokaż jej miejsca, w których może kogoś poznać - tak, żeby nie czuła się sama i nie była zdana wyłącznie na Twoje towarzystwo (nie wątpię, że przyjemne wink ).

Reklama

6

Cóż...nie tego się spodziewałem ale mimo wszystko dziękuje.

7

Szczerbatek95 napisał/a:

Cóż...nie tego się spodziewałem ale mimo wszystko dziękuje.

Nie chce być niegrzeczna,ale czego się spodziewałeś?
a,listy zakupów,
b,??
c,gotowego wzorca potrzeb kobiety,
d,czy sam nie wiesz czego ??  wink

,,Nigdy nie  rezygnuj z celu tylko dlatego, że  osiągniecie go  wymaga czasu.Czas i tak upłynie".

8 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-10-24 20:22:48)

Szczerbatek95 napisał/a:

Czego Wy potrzebujecie na codzień drogie Panie?

Samochodu.
Obok domu zrób garaż. Głupio tak, żeby dziewczyna w zimie odśnieżała.
wink

Uwielbiam kefir. Piwo. Czerwone wino i Gin z tonikiem. Lubię dzieci, dobre jedzenie i dobrą zabawę. Mam słabość do szybkich mężczyzn w szybkich samochodach. A w mojej lodówce mieszkają pingwiny...

Flirt, niby na serio a jednak w żartach, a może w żartach a jednak na serio... Kto wie... Kto wie... wink

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Facet z pytaniem do Was

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016