przyjaciel chłopaka zostawił taki list co z tym zrobić - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » przyjaciel chłopaka zostawił taki list co z tym zrobić

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: przyjaciel chłopaka zostawił taki list co z tym zrobić

Drogi Maćku!

Piszę ten list, ponieważ mogą być to ostatnie słowa, które mogę Ci przekazać.
Twój uśmiech dawał mi szczęście. Im więcej o tym myślę, tym trudniej jest mi znieść myśl że Ciebie już nie będzie.
Jesteś dla mnie niczym telefon zaufania. Zawsze mi pomogłeś, chociaż czasami były to tylko słowa.(Dla mnie bardzo wiele znaczyły) Bardzo bym chciał, żebyśmy nie musieli się żegnać, żeby to wszystko trwało jak najdłużej. Abyś ciągle był moim przyjacielem, jednak wiem, że tak nie będzie. Nie zawsze bowiem w życiu można mieć to czego się pragnie.(A ja bardzo bym chciał, żebyś nadal był moim przyjacielem.)Twoje oczy, ukazywały mi prawdę, prawdę i szczerość której wcześniej nie znałem. Marzę abyś dalej mnie potrzebował i byś był szczęśliwy. Chcę abyś miał powody do uśmiechu, tak promiennego jak do tej pory.
Mam nadzieję, że twoje marzenia również się spełnią z biegiem czasu a los pozwoli Ci dojść do celów które ukształtowała twoja wyobraźnia. Nie słuchaj innych jak się śmieją z twojego głosu nie pacz na innych idź swoją drogą. Niestety dla mnie to już koniec przygody zwanej życiem, ale ty wiesz jak to jest jak Cię nikt nie rozumie. Mam dość kłótni, narkotyków, alkoholu, i przemocy, każdy ma swoje granice, niestety moja mama ich nie miała.  Tak więc, życzę Ci wszystkiego dobrego!
Będę tęsknić!

Ps: Nie zapomnij o Mnie:)

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: przyjaciel chłopaka zostawił taki list co z tym zrobić

Moim zdaniem z tym listem powinieneś się zwrócić do rodziców tego kolegi lub jego najbliższych.
To nie temat na dyskusje a alert dla bliskich.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » przyjaciel chłopaka zostawił taki list co z tym zrobić

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016