Dziwne zachowanie koleżanki - znajomość internetowa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Dziwne zachowanie koleżanki - znajomość internetowa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Dziwne zachowanie koleżanki - znajomość internetowa

Nigdy nie spodziewałem się, że zawitam na forum dla kobiet ale dzisiaj potrzebuję waszej pomocy drogie Panie smile

A więc tak, dziewczynę o której będę pisał poznałem 3 lata temu poprzez grę przeglądarkową. Od samego początku mieliśmy wspólny język i znajomość szybko przeszła z tematów gry na prywatne oraz z kontaktu za pomocą PW na maile. Znajomość rozwijała się dość intensywnie aż do dnia w którym Ona zniknęła, bez słowa wyjaśnienia przestała się odzywać a na grze usunęła konto...

Dwa miesiące temu otrzymałem maila z dziwnym pytaniem - okazało się że Pani M sobie o mnie przypomniała i szuka kontaktu.
Po dwóch dniach wymieniliśmy się danymi i kontakt przeniósł się na Fb, rozmowy o wszystkim jednak przewaga tematów związku,miłości,przeznaczeniu i ile to par weszło w związek małżeński za pomocą gry na której myśmy się poznali.
Jako że Ona mieszka daleko a ja często jeździłem do Krakowa po trzech tygodniach zaproponowałem, że będę w okolicy i może byśmy umówili się na kawę (samo spotkanie poruszane wcześniej,że fajnie by było itp...) -  w odpowiedzi usłyszałem że nie spotyka się z osobami które tak krótko zna ale da mi jeszcze odpowiedź później,pech chciał że w między czasie miała pogrzeb w innej części Polski i temat spotkania przepadł.
Od tego czasu wszystko się zmieniło sad kontakt jest,żarty również ale podejście do poznania się na żywo zmieniła o 180st... Nagle słyszę,że nigdy się nie spotkamy,że ta znajomość była i będzie tylko wirtualna,nagle okazało się że ma chłopaka itp

I tu pytanie do Was,drogie Panie - ja popełniłem błąd czy to jakaś zagrywka? I czy da się go w jakikolwiek sposób naprawić?

Dodam że jak w żartach kiedyś jej napisałem, że zamiast na kawę możemy się umówić na randkę,najwyżej uzna ją za nieudaną to odpowiedziała "jasne,dawno na żadnej nie byłam więc warto spróbować czegoś innego... odnośnie ślubów na grze,które są częste też ostatnio pisaliśmy i jak spytałem czy by chciała dostać pierścionek to usłyszałem że TAK więc znowu pół żartem pół serio rzuciłem "OK,to zostało mi tylko skombinować rozmiar i uderzam do Ciebie big_smile" odpowiedź - rozmiar to akurat najmniejszy problem, można go skorygować już po wszystkim... acha i byleby nie był za mały tongue

Więc jestem zdezorientowany - kawa jest tematem taboo a randka i oświadczyny są jak najbardziej OK hmm

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziwne zachowanie koleżanki - znajomość internetowa

Nie ma tu nic dziwnego. Ona po prostu nie chce się z Tobą spotkać. Nie ma czego naprawiać, bo nic nie było. Napisała wprost, że to będzie znajomość wirtualna, więc przyjmij to do wiadomości. A kwestia oświadczyn? Przecież to zwykłe żarty. Odróżniaj żarty od stwierdzeń wprost. Stwierdzenie jest takie, że nie chce się z Tobą spotkać. Ponadto jak widać nie ma problemu ze "zniknięciem" Ciebie zw swojego życia, więc nie angażuj się tak bo nie ma w co.

3

Dzięki za konkretną odpowiedź smile

Reklama

4

CaseyOne napisał/a:

Dwa miesiące temu otrzymałem maila z dziwnym pytaniem - okazało się że Pani M sobie o mnie przypomniała i szuka kontaktu.

Niempatyczne dziewczę... cóż...

Jako że Ona mieszka daleko a ja często jeździłem do Krakowa po trzech tygodniach zaproponowałem, że będę w okolicy i może byśmy umówili się na kawę (samo spotkanie poruszane wcześniej,że fajnie by było itp...) -  w odpowiedzi usłyszałem że nie spotyka się z osobami które tak krótko zna

Albo kłamie, albo niedojrzałe dziewczę... cóż...

ale da mi jeszcze odpowiedź później,pech chciał że w między czasie miała pogrzeb w innej części Polski i temat spotkania przepadł.

Jesteś pewien? Pogrzeb babci to niezbywalna wymówka... można jej użyć tylko raz.
Chociaż w podstawówce jeden miał pogrzeb, a inni na ten pogrzeb szli. Potem kto inny miał pogrzeb, a inni korzystali z wagarów.

Od tego czasu wszystko się zmieniło sad kontakt jest,żarty również ale podejście do poznania się na żywo zmieniła o 180st... Nagle słyszę,że nigdy się nie spotkamy,że ta znajomość była i będzie tylko wirtualna,nagle okazało się że ma chłopaka itp

Kombinatorka... może uniosła się emocjami jak Cię poznała i byłęś odskocznią od szarości dnia codziennego. Jak Wasza gra.

I tu pytanie do Was,drogie Panie - ja popełniłem błąd czy to jakaś zagrywka? I czy da się go w jakikolwiek sposób naprawić?

"It's a human sign when things go wrong...   it's not sacrifice it's just a simple life".
Czyli zakręciła się wokół Ciebie, było fajnie, ale umarło. Nie zrobiłeś błędu.

Dodam że jak w żartach kiedyś jej napisałem, że zamiast na kawę możemy się umówić na randkę,najwyżej uzna ją za nieudaną to odpowiedziała "jasne,dawno na żadnej nie byłam więc warto spróbować czegoś innego... odnośnie ślubów na grze,które są częste też ostatnio pisaliśmy i jak spytałem czy by chciała dostać pierścionek to usłyszałem że TAK więc znowu pół żartem pół serio rzuciłem "OK,to zostało mi tylko skombinować rozmiar i uderzam do Ciebie big_smile" odpowiedź - rozmiar to akurat najmniejszy problem, można go skorygować już po wszystkim... acha i byleby nie był za mały tongue

Oooo... taki niewinny flircik. Wkręciłeś się. Prawiczkiem jesteś, prawda?

Więc jestem zdezorientowany - kawa jest tematem taboo a randka i oświadczyny są jak najbardziej OK hmm

No bo dziewczyna się bawi. Wchodzi w twoje fantazje. Traktuje je jak fantazje, a Ty się wkręcasz. Jak nie chce iść na kawę, to tym bardziej pierścionek jest totalną fantazją. Mówiłeś co chcesz, a nie słuchałeś jej.

Ale wiesz co-- nie przejmuj się. Masz to doświadczenie za sobą. Szukaj następnej fajnej dziewczyny, najlepiej blisko siebie. Sympatia, facebook, dyskoteka, gry też ostatecznie.

Nie zawsze możemy żyć z tymi, których kochamy. Szczęściem jest kochać tych, z którymi żyjemy. Nieprawda, że można kochać tylko jedną.

5

Jesteś pewien? Pogrzeb babci to niezbywalna wymówka... można jej użyć tylko raz.

Pewny jestem że oddycham wink Temat babci był i wiem że chorowała,czy zmarła nie mam pojęcia ale raczej głupi temat do żartów

Kombinatorka... może uniosła się emocjami jak Cię poznała i byłęś odskocznią od szarości dnia codziennego. Jak Wasza gra.

Nie gram od bardzo dawna. Ona z tego co pisała to wróciła do gry.

"It's a human sign when things go wrong...   it's not sacrifice it's just a simple life".
Czyli zakręciła się wokół Ciebie, było fajnie, ale umarło. Nie zrobiłeś błędu.

Hmm... fajnie gdybym wiedział czemu umarło...

Oooo... taki niewinny flircik. Wkręciłeś się. Prawiczkiem jesteś, prawda?

Nie jestem tongue mam 33 lata i do Krk jeździłem tylko dla "przyjemności" wink

No bo dziewczyna się bawi. Wchodzi w twoje fantazje. Traktuje je jak fantazje, a Ty się wkręcasz. Jak nie chce iść na kawę, to tym bardziej pierścionek jest totalną fantazją. Mówiłeś co chcesz, a nie słuchałeś jej.

Ale wiesz co-- nie przejmuj się. Masz to doświadczenie za sobą. Szukaj następnej fajnej dziewczyny, najlepiej blisko siebie. Sympatia, facebook, dyskoteka, gry też ostatecznie.

Po prostu mnie zaskoczyło jej zachowanie... Sam fakt powrotu do znajomości po takim czasie - po ponad dwóch latach to ja już o niej zapomniałem a co dopiero szukać kontaktu... no i to, że zmieniła zdanie tak nagle hmm ale może faktycznie nie czytałem tego co pisała sad
Cóż,rozpaczać nie mam zamiaru po kimś kogo nawet nie widziałem - nie miałem po prostu z czym takim jeszcze do czynienia smile

Reklama

6

Niestety tak bywa ze znajomosciami przez internet. Niektorzy w ten sposob uciekają w ten sposob od swego nudnego życia szukaja odskoczni. Sama to przerobiłam jedno wiem trzeba do tego podchodzic z dystansem nie angazowac sie za szybko.

7

Problem w tym że to nie chodzi o jakąś relację czy angażowanie się  - zastanawia mnie sam fakt powrotu po ponad dwóch latach,po co to komuś? I nagłą zmianę stosunku do spotkania f2f...

8

Skoro piszesz tutaj w forum i prowadzisz dyskusje na ten temat, wydaje mi się, że jednak tobie zależy na dziewczynie. Musze się niestety zgodzić z resztą, bo wydaje mi się ze dziewczyna po prostu chciała mieć flirt wirtualny i nie jest zainteresowana prawdziwym spotkaniem.
Co do powrotu po jakimś czasie, najprawdopodobniejsze wytłumaczenie jest że po prostu była znudzona realnym życiem lub coś niemiłego zdarzyło się i przypomniała sobie mile konwersacje z tobą. Na twoim miejscu zerwałabym kontakt z nią jak jesteś zainteresowany czymś więcej niż wirtualna przyjaźnią.

9

Tak zrobiłem smile

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

10

Również jestem zdania, że to nie jest znajomość na poważnie. Dziewczyna poznała Ciebie, widać, miło jej się z Tobą rozmawiało, miło się żartowało, jednak to tyle, nie oczekiwała niczego więcej. Może dała początkowo złe sygnały, może tylko żartowała, a Ty tego nie zrozumiałeś, jednak kolejne teksty dają jasno do zrozumienia, że spotkać się nie chce, a pożartować czemu nie. Przecież tekstów o pierścionku chyba nie mogłeś wziąć na poważnie, skoro nawet się nie spotkaliście. To moim zdaniem zwykła znajomość internetowa, która nie przeniesie się do realu. Ja pamiętam swoje początki na mydwoje, gdzie poznawałam różnych mężczyzn. I podejście do spotkania było zupełnie inne, zawsze była chęć przeniesienia znajomości do realu, aby rzeczywiście się poznać. Oczywiście, portal matrymonialny to co innego niż gra internetowa, jednak z Twojego postu można wyczytać, że dziewczyna nie jest zainteresowana spotkaniem, chce sobie popisać, pożartować, po prostu taka internetowa znajomość. A czy kogoś ma, niewiadomo, może to był tylko taki tekst, aby dać Tobie do zrozumienia, że nic z tego nie będzie. Bo zobaczyła, że Ty trochę poważniej podchodzisz do tej znajomości niż ona.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Dziwne zachowanie koleżanki - znajomość internetowa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016