po liceum na staz? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: po liceum na staz?

Witajcie! Dopiero co skonczylam liceum (matura 2009) i chcialabym zapytac czy moge isc na staz? Jezeli tak to czy najpierw musze sie rejestrowac jako bezrobotna? Znalazlam juz pracodawce, ktory chetnie mnie zatrudni, ale nie wiem jak mam wszystko zalatwiac w urzedzie...

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: po liceum na staz?

Dzasta super że masz już firmę która wyraża chęć byś u nich zrobiła staż! dalej:
- rejestrujesz sie jako os. bezrobotna
- firma przedstawia PUP'owi ofertę pracy dla Ciebie (musi w niej wykazać m. in.: że jesteś os. kompetentą na to stanowisko, jakie umiejętności zdobędziesz po odbyciu stażu i deklarację że zatrudnią Cię tam po jego odbyciu).

3

Dzięki za pomoc, złożyłam papiery i teraz czekam na odpowiedź. Mam nadzieję, że długo to nie będzie trwało...

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez Delicious (2010-07-17 18:08:22)

Post niezgodny z regulaminem.

5

Dziewczyny, a czy można odbywać staż i jednocześnie studiując???

Reklama

6

Dzasta napisał/a:

Dziewczyny, a czy można odbywać staż i jednocześnie studiując???

mozna, staz nie jest zadna przeszkoda w studiowaniu.

7

Ja na szczęście mam to już ładnych pare lat za sobą.
Szkoda że na stażu tak mało płacą a pracuje się ciężko jak zwykły pracownik.
Powodzenia

8 Ostatnio edytowany przez Viola1989 (2010-10-14 10:32:59)

Ja aktualnie odbywam staż i nie narzekam na ciężką prace.... właściwie mnóstwo czasu spędzam w internecie;p zależy co, gdzie i jak.... a no i studiuje również tyle, że zaocznie i potrafię pogodzić studia ze stażem:)

9

Jestem już drugi raz na stażu. I zaczynam studia, jedno drugiemu nie przeszkadza - praca jest od poniedziałku do piątku a studia sobota i niedziela.
Tylko niestety wynagrodzenie ze stażu nie jest zbyt zadowalające - ale lepsze to niż nic.

Wkurza mnie też czasami, że jako stażystka mam tyle obowiązków. Praktycznie codziennie mam tyle pracy, że nie wiem w co ręce włożyć. No ale cóż trzeba zęby zacisnąć i brać się do roboty...

A propos zatrudnienia po stażu. To u mnie to wygląda inaczej, ponieważ nie zostanę zatrudniona po stażu.
Pierwszy staż miałam w Sądzie Rejonowym w Wydziale Ksiąg Wieczystych jako pracownik biurowy a obecnie w Prokuraturze Rejonowej jako protokolantka i maszynistka i nie zostanę dalej zatrudniona.... ;/

Nie potykają się tylko Ci, co pełzają.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018