Testy rekrutacyjne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Testy rekrutacyjne

Hej, zastanawiam się jakie jest Wasze podejście do testów rekrutacyjnych.
Wg. tych, które ja pisałam wychodzi mi, że... jestem idiotką. I coś mi tu mocno nie gra i boję się, że zmarnuję się podejmując pracę na stanowiskach poniżej moich możliwości.
A Wy co sądzicie? Jakie jest Wasze podejście do tego?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Testy rekrutacyjne

A o jakie dokładnie testy Ci chodzi, bo ja już w życiu przerobiłam różne? Na inteligencję? Ja nigdy nie byłam zwolenniczką żadnych testów psychologicznych, wg mnie wiele pytań jest tam tendencyjnych, w sensie widziałam która odpowiedź jest najbezpieczniejsza i czasem ją zaznaczałam, chociaż tak wcale nie myślałam. Nie wiem, czy po jednym teście, jednakowym dla wszystkich ludzi można tak naprawdę poznać zdolności i usposobienie człowieka. Niby układają je ekseprci, ale jakoś mnie to nie przekonuje.
Co do samych na inteligencję no to tym już ciut bardziej wierzę, niż tym wszystkim bzdetom typu "czy jesteś urodzonym przywódcą", ale też jakoś nie do końca.

Co ma być to bedzie, a jak już bedzie to trzeba sie z tym zmierzyć - powiedział Hagrid.
J.K. Rowling - Harry Potter i Czara Ognia

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016