Zostawil mnie bo nie chce ze mna zamieszkac za granica. ! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zostawil mnie bo nie chce ze mna zamieszkac za granica. !

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Zostawil mnie bo nie chce ze mna zamieszkac za granica. !

Po 4 latach razem, wyprowadzil sie odemnie.
Zawsze marzyłam żeby zamieszkać w Stanach, ost dostalam tam propozycje pracy i legalnego pobytu co jest spelnieniem moich marzeń.
Moj chlopak/byly chlopak wiedzial o tym od poczatku naszego zwiazku i zawsze powtarzal ze - tak jesli sie uda wyleci tam ze mna, ale ost duzo sie u niego zmienilo i stwierdzil ze jednak on nigdzie nie leci, najlepiej czuje w swoim domu,  w malym miasteczku.
Kilka mieiscy temy wynajelismy razem mieszkanie, on nie lubi duzych miast i caly czas narzekal ze mu tu źle i źle i ze nie moze sie odnalezc i kilka dni temu sie wyprowadzil, ja zostalam sama wszytko mi teraz jego przypomina, nie wychodze  z łóżka i placze caly czas. Bardzo sie kochamy i wiem ze to ten jedyny a on ze to ja,, ale to co nas tak poróżniło to miejsce do zycia. Nie wiem co mam zarobic, chcialabym rzucic to wszytko i zamieszkac z nim ale wiem ze nie byla bym do konca szczesliwa , on tez wspominal ze on moze pojechac tam zobaczyc na poczatek jak jest ale czuje ze jemu sie nie spodoba i tylko zmarnuje na to czas. On nadal chce byc ze mna ja z nim ale boje sie ze nie znajdziemy rozwiazania i tak bd lepiej dla nas chciaz nie moge sobie tego wyobrazic.
Przepraszam ze tak nieskładnie napisane ale pisze pełna różnych emocji :( (ja 22 on 26 )

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zostawil mnie bo nie chce ze mna zamieszkac za granica. !

Jeśli dostałaś taka propozycje pracy to wiedz se drugiej takiej okazji w życiu mozesz nie miec przez ta prace możesz wiele osiągnąć i być kimś, a on tym ze nie wyprowadzic aie nie chce szantażuje Cię gra na emocjach, gdyby na prawdę kochał chociażby spróbował tam zamieszkać, ja by, skorzystała z takiej propozycji, chłopak tez jest a później możesz go nie mieć a takie doświadczenia zostaną ci na lata.

3

Zgadzam się z powyższym- taka szansa może się nie powtórzyć. Młoda jesteś - chwytaj dzień smile Nie pozwól, by konformizm, lęki (?) chłopaka decydowały o Twoim życiu. Młody facet, życie przed nim a on się boi ruszyć tyłka z małego miasteczka... Ręce opadają. Nie będziesz miała z nim przyszłości - no chyba, że marzysz o siedzeniu w chałupie, bo nawet nie w mieszkaniu, całe życie.

Jedź do USA. układaj sobie życie.

Reklama

4

Też uważam, że powinnaś jechać... Jesteś młodą osobą i powinnaś spróbować spełniać swoje marzenia, teraz, a nie np za 10, kiedy bylibyście już małżeństwem z kredytem i dzieckiem. Wiadomo, że USA, to szansa na amerykański sen i życie w zupełnie innej rzeczywistości. Oczywiście, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ale nie wyobrażam sobie nie skorzystać z możliwości pracy w Stanach, szczególnie w sytuacji kiedy jesteś młoda, praktycznie bez zobowiązań.
A gdzie pracuje Twój chłopak? Robi karierę? Realizuję się?
Może jest zazdrosny albo co... I to prawda, że dziś chłopak jest a jutro go nie ma hmm Rozumiem, że wielka miłość, teraz czujesz, że to ten jedyny ale przecież różnie bywa...
Nie każdy ma marzenie jechać do USA i to też trzeba zrozumieć... Ale choć na spróbowanie, powinien jechać...
Może się po prostu nie dobraliście...

5

Chlopak wlasnie mieszkal przez 20 lat za garnica w duzym miescie ( jedno z miast gdzie jest wielkie multikulti)  mial tez trudne dzicinstwo - dlatego to sie na nim odbilo
negatywnie, i dlatego on sie  juz nie widzi w duzym miescie i za granica,,, ja wiem ze ja i tak polece. On z jedenj strony chce poleciec zobaczyc ale z drugiej strony wie ze sie bd zle czul ja tez tak mysle i sama nie wiem juz czy nawet mowic mu o tym. Najgorsze ze siedze sama w tym mieszkaniu gdzie wszytko mi o nim przypomina, miasto, okolica nawet sklep i przezywam tak jak bym juz podswiadomo wiedziala ze to juz koniec koniecccc. Chcemy znalezc jakies rozwiaznie ale nie che nic na sile ;////

Reklama

6 Ostatnio edytowany przez senszyciax3 (2017-10-12 17:59:46)

Z góry zakłada ze będzie mu źle, ok doświadczenia z życia trauma wszystko rozumiem, niech idzie do psychologa może mu pomoże, ale niech nie próbuje Cię w żaden sposób ograniczać, jedz dziewczyno nie zastanawiaj się jeśli kocha Cię to zrobi wszystko żeby z Tobą byc. Nie jeden facet byłby dumny z tego ze jego dziewczyna może coś osiągnąć, wspiera ja a tu jedt zupełnie na odwrót młoda jesteś korzystaj z życia bo za parę lat może być za późno i będziesz pluc sobie w brodę

7

Lauro, a na długo ta praca w USA? Z perspektywami? Jak to wygląda?

8

Autoamatorka napisał/a:

Agencja modelek tam chce podpisac ze mna kontrakt takeze pewnie na dluzej praca smile

9

laura.sobota napisał/a:
Autoamatorka napisał/a:

Agencja modelek tam chce podpisac ze mna kontrakt takeze pewnie na dluzej praca smile

Czyli nie na zmywak? big_smile
Trzymam za Ciebie kciuki (za Was takze) i powodzenia!

10

laura.sobota napisał/a:
Autoamatorka napisał/a:

Zdecydowanie powinnaś jechać - taka okazja już się nie powtórzy. W tym zawodzie za kilka lat może być dla ciebie za późno. A facet powinien wspierać w dążeniach, w realizacji marzeń, a nie ograniczać.

11

Hej Laura,
smutny ten Twój temat. A może jednak spróbujecie? Twój chłopak obiecał spróbować, może uda Wam się znaleźć mieszkanie nie w centrum miasta, tylko gdzieś w podmiejskiej dzielnicy, tak żeby on się czuł bardziej u siebie? Może właśnie mu się spodoba? Jest młody, powinien docenić odkrywanie nowych miejsc... Jeśli uważacie oboje, że jesteście dla siebie stworzeni, musicie próbować!

12

Zawsze twierdze ze partnerzy powinni sie wspierac, jednak w przypadku wyjazdu poza granice kraju, a szczegolnie na inny kontynent, sprawa,nie jest juz tak jednoznaczna. Dla ciebie wyjazd za ocean to najwazniejsza sprawa w zyciu. Dla niego oznacza to ogromna zmiane w zyciu, zmiane na ktora niekoniecznie jest gotowy. On nie ma prawa cie ograniczac, ale czy ty masz prawo zmuszac go do wyjazdu? I czy wobec tak diametralnej roznicy oczekiwan i pogladow, oprocz milosci cos was laczy? Moze po prostu wasze drogi zmierzaja w roznych kierunkach i nalezy to przyjac do wiadomosci?

13

Realizuj marzenia,. Albo teraz albo nigdy. On, jesli bedzie chcial, to za Toba pojedzie, a jesli nie- tego kwiatu to pol swiatu. Faceci sa jak autobusy- bedzie nastepny, a szansa na realizacje marzen moze sie nie powtorzyc.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zostawil mnie bo nie chce ze mna zamieszkac za granica. !

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016