facet którego przerasta problem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » facet którego przerasta problem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: facet którego przerasta problem

Witam.
Kochani pomóżcie bo sami dobrze wiecie że w obliczu pietrzacych się spraw i problemów można stracić poczucie realizmu. Tyle słowem wstępu A teraz do rzeczy.
Mój mąż od dluzszego już czasu ma problemy z wyrazaniem uczuć. W przypływie dobrego serca czyli tak raz na pół roku albo i rzadziej powie kocham Cię i tyle. Niestety nie ma odbicia w realnym życiu. Taka ja czuję. Tzn nie ma u niego czułości, troski i tego typu. Sprawy łóżkowe? Tak raz na 3 miesiące. Co jest? Zeby przedstawić obiektywnie. Uczestniczy w obowiazkach domowych tzn gotuję, czasem pomoże w porzadkach, zrobi zakupy. Po po pracy zaś bierze swe urocze towarzyszki pilotki do łapki i do późnych godzin wieczornych zasiada przed tv. Czyli jak można wywnioskować. Poza krótką wymiana zdań jakichkolwiek rozmów brak.
Próby rozmów o ten stan rzeczy kończą się na etapie : znowu marudzisz.  Tak dla jasnosci nie nie spodziewam się żadnych motylkow jak na początku Ale pewnych elementów w naszym małżeństwie mi brakuje i nie będę tego ukrywać.
Niestety niedawno dowiedzieliśmy się ze jego mama jest chora. Wiem ze to trudny temat ale wiem też ze przy takiej osobie trzeba wierzyć ze wyzdrowieje. Szczególnie ze rokowania są całkiem nieźle. Natomiast mój mąż zachowuje się tak jakby się obraził na cały świat. Nie odzywa się. Nie przytuli. Siedzi i tepo gapi się w tv. Jakiekolwiek próby rozmowy kończą się kłótnia. W jego opinii to moja wina. Bo ja się czepiam. A tak zaczęłam się czepiać. Strasznie dużo różnych spraw się nawarstwilo i spadły na moje barki. Życie. Tylko żeby coś poplanowac ipolapac to wszystko muszę mieć trochę wiedzy. Od niego nie wiem nic. Chyba ze uda mi się coś wyciągnąć. A przecież nie zawsze wiem ze akurat teraz G trzeba zacząć ciągnąć za język. Niestety zdarzaja się też Sytuację w których jego plany ulegają zmianie. Co to powoduje? Och jego zdaniem nic na to nieporadzi. Tyle że mi nagle wyskakują dwie ważne rzeczy w tym samym czasie z których nie mogę zrezygnować. Jak się okazuje to już jest mój problem.
Także tak od pewnego czasu on żyje swoim życiem ja swoim. On ma do mnie pretensje. Ja mam z niego pretensje. Rozmowy kończą się kłótnia. I zaczynam myśleć myśleć tym ze powinniśmy to zakończyć.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: facet którego przerasta problem

Właśnie dlatego boję się małżeństwa.
Współczuję autorko bo to ciężka sytuacja, kiedy kogoś kochasz i ta osoba też realnie nie robi ci krzywdy, też kocha, ale jednak unieszczęśliwia. Do tego jest niechetna do współpracy i niereformowalna.
Kiedy nie ma ślubu można po prostu odejść, ale w małżeństwie jest to trudniejsze.

3

Odp: facet którego przerasta problem

Dziękuję ci sosenek.
Mąż ma do mnie pretensje ze go nie wspieram.
Ale po pierwsze kiedy umarł mój chrzestny to poklepal mnie po ramieniu i powiedzial ze taką jest kolej rzeczy.
Dziś wymaga ode mnie ... W sumie to nie wiem czego. Chce go ogarnąć żeby wspierał mame wierząc ze wyzdrowieje. Na co siedzieć z nosem na kwinte i rozdrapywac rany skoro jego mama żyje i naprawdę wierzę że z tego wyjdzie.
Poza tym jest dom, praca, dziecko (z mojego 1 malzenstwa) i nasze życie. I mimo wszystko trzeba to ogarnąć. A jego mama (taka jest moja opinia) potrzebuje wiary ze będzie dobrze.
Nie wiem jak mam do niego dottrzec. Czuję się tak jakbym mieszkała z jakimś obcym człowiekiem. I nie potrafię zrobić nic co mogłoby to zmienić.

Reklama

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » facet którego przerasta problem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016