Definicja Zakochany co to jest jak sie czuje - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Definicja Zakochany co to jest jak sie czuje

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

1 Ostatnio edytowany przez 26patryk3 (2017-10-12 00:11:09)

Temat: Definicja Zakochany co to jest jak sie czuje

Witam może któraś z PAŃ pomoże i wytłumaczy mi co to znaczy być zakochanym mam 17 lat Pierwszy raz w moim Krótkim życiu czuje sie dziwnie jak myśle o Koleżance Znamy sie 2 miesiące i dwa razy już się spotkaliśmy za pierwszym razem pojechałem do niej około 3 godziny czekałem na nią a na koniec sam do niej pojechałem bo ona wracala z robienia ZDJ koledze do jakiegoś albumu czy coś . 2 razem sie spotkaliśmy to 10.10.17 1 dzien przed Dniem Dziewczyn Kupiłem kwiaty i poszliśmy na miasto jak doszła do mnie do galeri ale w sensie nie spaceru tylko po bilet na SKM do tego prowadziliśmy bardzo luźną rozmowe a potem ona powiedziala ze ma CHŁOPAKA "nie wiem czy ma czy też nie" ponieważ dawała mi sugestie Kwiatów około 2 god że jej chłopak wyjechał za Granice nawet nie wiedzial jakie lubi kwiaty . potem idzie mnie odprowadzic na przestanek i muwi że bardzo zimno i nie za reagowałem na to potem na tym 2 spotkaniu dostala kwiaty ucieszyła sie bo chciala taki kolor co jej kupiłem ;) i znow ta sama sytułacja muwi że zimno tym razem odpowiadam bym dal ci bluze ale ja bym zamarzł potem znow zaczyn sie temat "niby jej chłopaka" że on taki i taki nie chciał dac mi bluzy sama musiałam mu ją wyrwać to odpowiadam jej znow bym dal ci bluze ale zamarzne i 2godziny mysiałem czekac na autobus . po prostu myśle o niej caly czas pojechałem na PKS I 40 MIN PUŹNIEJ DZWONIŁEM DO NIEJ BO CHYBA SIE STESKNIŁEM ZA NIĄ DO TEGO ONA TYLKO MA WOLNY PIATEK I SOBOTY EIEC SOOTYKAM SIE JSK TYLKO MOGE ONA TYLKO NA POCZATKU NASZEJ ZNAJIMOSCI ZAPROPONOWAŁA WYPAD NA ROWERY PRZYJEŁEM ALE NIE FOJECHAŁEM BO SZYJA MNIE BOLAŁA I DALE MESSENGER NAM ZOSTAL POTEM JA CALY CZAS NALEGAM NA SPOTKANIA ALE MYŚLE O NIEJ JAK WSTANE PATRZE CZY COS NAPISALA NA MESSENGERZE. Bo nie moge sie skupic na niczym innym dodam do tego że nie jestem otartą osobą w rzeczewistosci jestem bardzo spiiety przy niej ale staram sie słuchać uważnie jej o nic nie pominąć  i czy nie przestac z nia pisac rozmawiać i poczekać aż sama nie bedzie chciala sie spotkać i czy nie zabrać nigdzie jej czy chociaz wyjsc z nią na GDAŃSK I porozmawiać szczerze czy czekać aż sam powie czy ma chlopaka czy nie
Do tego dziś ze znajomą pisałem zaczela pisac ze poeinienem na fb lub w rzeczewistosci sie spytac alebsie boje takich tematów co bym miał walić odrazu na hej "Powiesz prawde czy masz chłopaka bo nie wiem czy to ma sens jezeli mass chłopaka bo wruci i bedzie koniec naszych spotkań a wiesz jak mi na nich zależy " takie coś ??

Proszę o pomoc :/

Reklama
Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Definicja Zakochany co to jest jak sie czuje

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016