Nauka Języka Angielskiego - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Nauka Języka Angielskiego

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Nauka Języka Angielskiego

Witam! chcialbym zaczac uczyc sie J.Angielskiego,czy sa jakies skuteczne metody,typu programy,aplikacje na smartfona lub ksiażki,bardzo prosze o porade.Pozdrawiam! smile)

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nauka Języka Angielskiego

Ty tak serio?

Internet jest zawalony takimi rzeczami, a ty pytasz czy sa?

Poszukaj i wybierz najlepsza dla siebie.

A najskuteczniejsza metoda jest motywacja i wytrwalosc smile

Nic tu nie ma ;P

3

moze  pytanie nie czy sa,ale co najlepsze wiec ... ;p

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez Iceni (2017-09-29 22:07:30)

Zalożyłeś/aś taki sam temat ROK temu. Nie ma "najlepszej" strony, która mogłaby pokonać lenistwo.

NIE MA jednej książki, jednej metody, jednej aplikacji "najlepszej" - ludzie ucza sie różnymi metodami, jedni bardziej ze słuchu, inni to wzrokowcy a jeszcze inni przez pisanie.

Tylko TY sam możesz odkryć jaka metoda jest dla ciebie najlepsza pod warunkiem ze cokolwiek ZROBISZ w tym kierunku, a nie bedziesz czekać kolejny rok aż ktoś podsunie ci "cudowną" metodę.

Nic tu nie ma ;P

5

Bardzo madre slowa smile

Reklama

6

Może jednak komuś pomoże: Ja sobie kupiłam książkę Pawlikowskiej z płytą. Słucham jej w samochodzie. Trzeba mówić po angielsku to, co najpierw mówią po polsku. Mi taka metoda odpowiada, ale ja się uczyłam w szkole i to dla przypomnienia.

7

najlepiej uczys sie jezyka obcego  samemu - to sluchac wszystko w tym jezyku, ktory uczysz ( filmy, radio, ksiazki itp.) to co nie rozumiesz - tlumaczyc dla siebie. tak za krotki czas bedziesz z kazdym razem wiecej rozumiec.
Dobrze jest znalesc taka prace, gdzie musisz rozmawiac w jezyku obcym - i za niedlugo przestaniesz bac sie rozmawiac, naprzyklad po-angielsku czy wlosku.
Takie podejscie jest bardzo skuteczne dla nauczania jezyka obcego samemu.

8

a kto potrzebuje - to robie zadania z uczelni lub szkolne z angielskiego i niemieckiego. Szybko i bardzo dobrze. robilam nawet tym, kto uczy sie w Niemczech - i professory byly z wykonania  zadan bardzo zadowolone smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Nauka Języka Angielskiego

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016