Trojkąt a życie codzienne. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Trojkąt a życie codzienne.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Trojkąt a życie codzienne.

Witam wszystkich.
Potrzebuję porady. Z narzeczonym mieszkamy razem od 6 lat, drugie tyle jesteśmy razem. Od zawsze czułam, że coś ze mną nie tak. Otóż, mam od pewnego czasu w głowie wizję naszej innej przyszłości. Czuję, że do pełni szczęścia kogoś brakuje.... drugiej kobiety. Jak się zabrać do rozmowy z ukochanym? Boję się, że uzna to za straszny hardcore i pomyśli że oszalałam. Nie wiem jak zareaguje rodzina, tak jego jak i moja. To katole z umysłem ludzi sredniowiecza, nie chciałabym takiego związku przed nikim kryć.
Pomocy!!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Trojkąt a życie codzienne.

A Ty rodzicom zdajesz relacje z sypialni?

3 Ostatnio edytowany przez Gary (2017-09-28 18:39:45)

Odp: Trojkąt a życie codzienne.

To nie bierz katoli do seksu... Ani troli. Ani żadnej rzeczy która ich jest. Tak Ci dopomóż Piróg albo ten strażak.... Yyyy.,.. nie pamiętam. Albo piłkarz Lewandowski.

4

Odp: Trojkąt a życie codzienne.
tomatosoup napisał/a:

A Ty rodzicom zdajesz relacje z sypialni?

Tak smile
Głównie chodzi o to, że jeżeli będziemy mieszkać we troje to i we troje będziemy odwiedzać swoje rodziny, to chyba logiczne.
Ale pierwsze co to w jaki sposób pokierować rozmową z narzeczonym...

5

Odp: Trojkąt a życie codzienne.

To gosposi potrzebujesz?

6

Odp: Trojkąt a życie codzienne.
Aetheris napisał/a:
tomatosoup napisał/a:

A Ty rodzicom zdajesz relacje z sypialni?

Tak smile
Głównie chodzi o to, że jeżeli będziemy mieszkać we troje to i we troje będziemy odwiedzać swoje rodziny, to chyba logiczne.
Ale pierwsze co to w jaki sposób pokierować rozmową z narzeczonym...

Dobrze, że październik nadchodzi wielkimi krokami i studencka gimbaza zajmie się w końcu nauką, a nie wypisywaniem glupot.

7

Odp: Trojkąt a życie codzienne.
Teufel napisał/a:

To gosposi potrzebujesz?


Eh, sprzątanie skarpet jest bardziej ekscytujące w większym gronie

8

Odp: Trojkąt a życie codzienne.
Aetheris napisał/a:
Teufel napisał/a:

To gosposi potrzebujesz?


Eh, sprzątanie skarpet jest bardziej ekscytujące w większym gronie

A tak na poważnie, to myślisz, że rodzice to zaakceptują? Chyba żartujesz.

9

Odp: Trojkąt a życie codzienne.

Oglądałaś "You, me, her"? wink Bardzo sympatyczny serial o trójce ludzi żyjących w takiej relacji. Może na początek obejrzyj z narzeczonym i wtedy wybadaj, co na ten temat sądzi.

10

Odp: Trojkąt a życie codzienne.

Ha ha. Poprawilas mi humor o poranku;)))))))

Czym Ty sie martwisz dziewczyno!
Poszukajcie wspolnie z partnerem takiej laski, ktora bedzie odpowiadala obojgu I hulaj dusza.
Wiekszosc mezczyzn leci na takie trojkaciki.

Jedynym problemem moze byc zazdrosc...
Bo co jak 'ja' bedzie kochal bardziej niz Ciebie? Albo 'ona' bardziej jego niz Ciebie?
Powodzenia!

11

Odp: Trojkąt a życie codzienne.
Anemonne napisał/a:

Oglądałaś "You, me, her"? wink Bardzo sympatyczny serial o trójce ludzi żyjących w takiej relacji. Może na początek obejrzyj z narzeczonym i wtedy wybadaj, co na ten temat sądzi.

Super pomysł, dziękuje smile

Zielonakama, co do zazdrości- póki co jest mi obca. Nie jestem w stanie stwierdzić jakby było gdyby... smile


Przykre, że coponiektorzy uważają post jako gimbusiarki fejk. Mam 28 lat ale jestem przyzwyczajona do tego, że nawet panie w sklepie pytają o dowód gdy kupuję wino smile

Co do rodziców, mam z nimi świetny kontakt, zależy mi na ich akceptacji.
Wieść o tym, że nigdy nie zostaną dziadkami nie sprawiła żadnej negatywnej reakcji( w przeciwieństwie do przyszłych teściów). Z drugiej strony podejście do życia w stylu- co ludzie powiedzą...

12

Odp: Trojkąt a życie codzienne.

napisz kiedyś czy udało ci się zrealizować te marzenia, ja 3mam kciuki :-)

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Trojkąt a życie codzienne.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024