Problem :/ - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Problem :/

Jesteśmy razem ponad rok. Dwa miesiące temu mieliśmy kilkudniową przerwę w związku z mojej inicjatywy. On podczas tej przerwy pojechał sobie do swojej przyjaciółki z którą nie widział się rok. Dodatkowo z bezradności przejrzałam mu wiadomości. Serduszka, buziaki, wielkie podziękowania za wspólnie spędzony czas. Wybaczyłam mu, ale nie mogę sobie z tym poradzić. Co byście zrobiły w takiej sytuacji?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem :/

na podstawie 3 linijek tekstu mamy ci doradzić, podpowiedzieć co masz zrobić ze swoim rocznym związkiem?

3

Odp: Problem :/

a co on na to?

4

Odp: Problem :/

A czemu miała służyć wasza przerwa i co ją spowodowało?

5

Odp: Problem :/
monikac995 napisał/a:

Jesteśmy razem ponad rok. Dwa miesiące temu mieliśmy kilkudniową przerwę w związku z mojej inicjatywy. On podczas tej przerwy pojechał sobie do swojej przyjaciółki z którą nie widział się rok. Dodatkowo z bezradności przejrzałam mu wiadomości. Serduszka, buziaki, wielkie podziękowania za wspólnie spędzony czas. Wybaczyłam mu, ale nie mogę sobie z tym poradzić. Co byście zrobiły w takiej sytuacji?

To zależy.
Jeśli celem przerwy było to, żeby on zrozumiał, że ma tylko mnie, to załamałabym się z wiadomych powodów.
Gdyby celem przerwy był odpoczynek od siebie, to ucieszyłabym się, że miło spędził ten czas.

Odp: Problem :/
monikac995 napisał/a:

Jesteśmy razem ponad rok. Dwa miesiące temu mieliśmy kilkudniową przerwę w związku z mojej inicjatywy. On podczas tej przerwy pojechał sobie do swojej przyjaciółki z którą nie widział się rok. Dodatkowo z bezradności przejrzałam mu wiadomości. Serduszka, buziaki, wielkie podziękowania za wspólnie spędzony czas. Wybaczyłam mu, ale nie mogę sobie z tym poradzić. Co byście zrobiły w takiej sytuacji?

Ale co mu wybaczyłaś? Że jak nie był z Tobą w związku, bo zrobiłaś sobie przerwę, to się spotkał z przyjaciółką?

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024