Szukam koleżanki z Wrocławia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Szukam koleżanki z Wrocławia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

1 Ostatnio edytowany przez miroslawa.kowalska (2017-09-24 17:19:27)

Temat: Szukam koleżanki z Wrocławia

Witam,

szukam koleżanki z Wrocławia w wieku 40 - 50 lat z którą mogłabym porozmawiać o wszystkim, wyjść do knajpki czy do kina.

Mirka

Reklama
Zobacz podobne tematy :
Odp: Szukam koleżanki z Wrocławia

Wiecie co kobietki? Nie rozumiem Was. Już trzeci raz piszę post że chciałabym poznać fajne koleżanki i co? Czytacie i nic. Niby zapisujecie się ale ja nie wiem po co, skoro nie interesuje Was znajomość. To nie ma sensu. Trzeba się wypisać.

Pozdrawiam

Mirka

3

Witaj Mirko.
Nie zniechęcaj się tak szybko ,widzisz ,jestem tutaj i chętnie porozmawiam z Tobą .W jakiej dzielnicy Wrocławia się"kręcisz" ?

Reklama

Witam,

Jak miło że do mnie napisałaś. Ja się "kręcę" w okolicy rynku.

Pozdrawiam cieplutko.

Mirka

5

O jak fajnie .
Rynek zawsze leży w środku miasta ,a zatem wszędzie masz równą w długości drogę .Ja jestem z Różanki ,zatem blisko .
Jeżeli chcesz mnie poznać bliżej ,to pisz prywatnie ,nie będziemy zaśmiecać  tego wątku .Chyba ,że jeszcze jakieś Panie będą chętne na zawarcie znajomości ?

Reklama

6

Ja jestem za tylko podobnie jak Mirka uważam, że ciężko tutaj z odzewem

Witaj referentka1. Miło ze się odezwałaś smile To jest nas już trzy. Można zorganizować jakieś spotkanko w celu zapoznania się.

Pozdrawiam

Mirka

8

No ,dziewczyny ,to już jest nas "tłum".
Jako ,że to wątek Mirki ,to uważam ,że to Ona tutaj rządzi .Mirko ,czekasz na więcej zgłoszeń ,czy już zaczynasz poznawanie nas ?
Ja przynajmniej czekam w pogotowiu ,jak dasz "cynk" ,to chętnie się spotkam ,czy porozmawiam .

9

Chętnie się dołączę:-)

Kochane dziewczyny. Super że jesteście. Bardzo chętnie się z Wami zapoznam. Jak widać więcej osób nie dołączy. Co byście powiedziały na spotkanie na rynku?

Pozdrawiam cieplutko.

11

Hej, jeszcze ja!
Dopiero dzisiaj dotarłam na forum, zaglądnęłam zresztą w tym samym celu tj. w poszukiwaniu koleżanek. Wiekowo pasuję do was. Mogę się dołączyć? 
pozdrawiam i czekam na odzew smile

Witam Cavia!

Jak miło że się odezwałaś. Oczywiście że możesz się dołączyć. smile Będzie mi bardzo miło Cię poznać. Próbuję zorganizować spotkanko na rynku i im nas będzie więcej tym milej i weselej. Czekam na odzew od Ciebie i pozostałych dziewczyn kiedy jesteście dostępne.

Pozdrawiam cieplutko i do usłyszenia smile

13

Bardzo chętnie!
Jeśli o mnie chodzi o raczej popołudnia tj po 17 (najlepiej czwartkowe, piątkowe) a innym dziewczynom jak pasuje? Napiszę do Ciebie na priv, może się wszystkie jakoś mailowo zgadamy, poznamy itp.
pozdrawiam ciepło w ten deszczowy dzień:)

14

Dziewczyny może założymy jakiegoś e-maila, albo grupę, tak by wszystkie miały dostęp. ? Bo tak tutaj to coś nie możemy się zgadać

15 Ostatnio edytowany przez miroslawa.kowalska (2017-10-08 17:25:26)

Jestem za. Tylko czy na komputerze czy po podaniu nr tel. na WhatsApp?

16

Ja tez jestem za. Ale wy decydujcie w jakiej formie bo ja zbyt biegła w tych wszystkich komunikatorach i zakładaniach grup nie jestem. Ale się dostosuję:)

17

Wg mnie lepiej w komputerze, jak myślicie?

18

Tak lepiej na komputerze. Ja aktualnie chwilowo jestem bez smartfona wiec nawet nie mam dostepu do tych wszystkich aplikacji, komunikatorów. A dodatkowo staciłam wczoraj psa- mojego ukochanego przyjaciela i jestem trochę w rozsypce. Jak dacie radę założyć jakiś mail czy coś to dajcie znać proszę.
pozdrawiam

Cavia, ogromnie Ci współczuję z powodu straty najlepszego przyjaciela, kochanego psinkę. Wiem że słowa nic tu nie pomogą , ale czas leczy rany. Trzymaj się Kochana.  A jeśli chodzi o założenie grupy to ja nie bardzo jestem w tym biegła. Może któraś z Was ma jakiś pomysł.

Pozdrawiam serdecznie

Mirka

20

Chyba tylko facebook przychodzi mi do głowy

21

Cavia ,ogromnie Ci wspólczuję ,przechodziłam to samo cztery lata temu ,a jak pomyślę o mojej niuni ,to tak, jak by to było wczoraj .
Dzisiaj już mam drugiego przyjaciela ,sam znalazł drogę do mnie .
Musi minąć  trochę czasu ,abyś doszła do siebie .Będzie dobrze ,Kochana .

22

Dziękuję Kochane za dobre słowa. Bardzo nam go w domu brakuje. Pewnie za jakiś czas znowu zdecydujemy się adoptować jakiegoś psiaka. Na razie jest ciężko o tym myśleć ale pewnie przed zimą warto będzie dać dom kolejnemu potrzebującemu.

Buziaczki

23

I co wymyśliłyście w sprawie kontaktów lub spotkania ?

24

HEJ! ja również jestem tu nowa i mieszkam we Wrocławiu! smile Mam na imię Agnieszka chętnie się poznam z nowymi koleżankami

25

No trzeba w końcu się spotkać? Jakieś propozycje?

26

Cześć dziewczyny.

Jak super że jest nas już tak dużo. Kochane, ja proponuję spotkanie w przyszłym tygodniu, może w piątek? W razie gdyby ten dzień nie pasował to się dostosuję. Czekam  z niecierpliwością na info.

Pozdrawiam cieplutko

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Szukam koleżanki z Wrocławia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016