Mój facet z bratową... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mój facet z bratową...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Mój facet z bratową...

Jestem z moim narzeczonym 4 lata (2 po pierścionku).
Ostatnio zauważyłam, że zaczepia moja bratową (z dzieckiem), nawet ich przyłapałam na powiedzmy buziaku, zdążyło się to bo byli oboje pod wpływem %. Ale teraz za każdym razem widzę takie NIBY drobne rzeczy jak ją zaczepia i chce spędzać czas nie tylko ze mną, a razem ze wszystkimi ale żeby była ona.

Nawet po długim czasie gdy nie było bliskości między nami (z wiadomych dla niego przyczyn) on wolał napić się drinka nie TYLKO ze mną ale również z bratową, (chociaż wiedział że to będzie nasza noc) no właśnie drinka, to dzieje się, narasta jak w grę wchodzi alkohol. Zaczepia ją a ona nic, nie zaprzeczy nie zrozumie.
Rozmawiałam z nią o tym nie raz, niby rozumie, niby nie chce tego żeby on coś do niej, niby nic ona do niego ale jednak nie zrobi szumu, nie da przysłowiowej [wulgaryzm], nie powie nic.

Nie wiem co mam robić? Odciąć od alkoholu całkowicie narzeczonego? Czy może odciąć od spotkań z bratową?  (to może być ciężkie, gdyż mieszka w tym samym domu co ja)
Kocham go bardzo ale dłużej nie zaniosę takiego życia.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mój facet z bratową...

A Twój brat coś na ten temat wie? Spotkacie się razem, czy Twój TŻ na libacje zaprasza tylko bratową?

3

Odp: Mój facet z bratową...

Brat wie o tym, i jak wszyscy razem jesteśmy to był niby spokój ale teraz ostatnio wyjechał i jak go nie ma to widzę że mój narzeczony staje się za bardzo odważny..

4

Odp: Mój facet z bratową...

Jak będziecie razem, wszyscy, Ty, brat, bratowa, twój mąż, to on zrobi jakiś gest w jej stronę, który przekroczy granice neutralności, to wtedy powiedzieć  "Wiesz coooo... podrywasz ją, ona Ciebie i mi się to nie podoba. Przestaniecie tak robić, bo widzę, że granice są przekraczane, czy może będziemy o tym rozmawiać? Wkurza mnie... A Ciebie bracie nie? "

Uważam, że chętnie by ją bzyknął gdyby tylko mógł. "Mają się ku sobie". Co gorsze -- to całkiem normalne pożądać żonę brata.

Może mu bardzo brakuje seksu. A żona nawet loda nie zrobiła. Mówi że kocha, a mężowi seksu nie zapewnia. Ja na jego miejscu bym zdradził. Bo wierności chcesz, ale seksu już nie bardzo -- oszustwo.

5

Odp: Mój facet z bratową...
Gary napisał/a:

Co gorsze -- to całkiem normalne pożądać żonę brata.

Rozwiń.

6

Odp: Mój facet z bratową...

Jak żona brata jest atrakcyjna i spędza się razem czas to wiadomo, że iskierka pożądania może się trafić... a potem jak ktoś to rozwija, fantazjuje, podrywa, flirt się nakręca to jest problem.

7

Odp: Mój facet z bratową...

Równie dobrze może to być każda inna atrakcyjna kobieta, z którą spędza się trochę więcej czasu.

8

Odp: Mój facet z bratową...

Oczywiśćie. Ale bratowa jest "pod ręką" -- gotowa do przelecenia, nie ucieknie, zawsze będzie. To ślepa uliczka, ale niektórzy tak wpadają.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mój facet z bratową...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024