Jak wybaczyć przemoc?alkohol - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Jak wybaczyć przemoc?alkohol

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Jak wybaczyć przemoc?alkohol

Mamy po 23 lata,znamy się od dziecka, w zwiazku jestesmy od 1,5roku. Mój chłopak był na poczatku o mnie bardzo zazdrosny, o byle blachostki, ale przez dużą ilosc rozmów zmieniło się to. Bynajmniej nie daje mi po sobie poznać,jest mniej awantur,widzę roznice.
Wczoraj bylismy na imprezie i wypilismy trochę alkholu. Widzialam pod koniec,ze cos jest nie tak. W domu okazało się ze zbyt usmiechałam sie do jego kolegi,chociaz nie zamienilam z nim słowa. Po prostu dogryzał mi, kiedy wygrywalam w grę w której jest najlepszy od wszystkich. Tylko sie smiałam.
W nerwach zaczelam sie zbierac do wyjscia i powiedzialam ze wiedzialam ze chodzi o zazdrość.Zostalam popchnięta. Oddałam tym samym ze słowami,ze nie będzie mi tego robił. Znów mnie popchnąl,upadlam na ziemie. Wyszłam..
Dzis dostaje smsy, ze jest mu wstyd i zaluje,bardzo przeprasza,blabla..kwiaty od poczty, z przeprosinami.Nie odzywam sie caly dzien, nie mam pojecia jak mam się zachować..
Rok temu w sylwestra rowniez zostalam popchnięta i zlapana za ramiona rowzniez pod wplywem alkoholu, dlatego ze wziełam bucha z fajki elektrycznej od jego kolegi i zostawilam nieumyslnie szminke. Oczywiscie tez skonczylo sie na przeprosinach.

Nie wiem,czy mam sie do niego odezwac, czy spotkać porozmawiać.
Boje się ze za trzecim razem dostane w pysk..
Chcialabym zeby obiecal mi ze juz wiecej mnie nie popchnie, ale watpie ze uslysze te slowa..
Powiedziala bym mu, ze jesli to sie powtorzy to będzie juz koniec zwiazku..
Co wy byscie zrobiły? Proszę o rade.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak wybaczyć przemoc?alkohol
aalleexxiiss1 napisał/a:

Nie wiem,czy mam sie do niego odezwac, czy spotkać porozmawiać.

Zostawić go.


aalleexxiiss1 napisał/a:

Boje się ze za trzecim razem dostane w pysk..

Czekasz aby bać się bardziej ?


aalleexxiiss1 napisał/a:

Chcialabym zeby obiecal mi ze juz wiecej mnie nie popchnie, ale watpie ze uslysze te slowa..

Przestań głupio chcieć.


aalleexxiiss1 napisał/a:

Powiedziala bym mu, ze jesli to sie powtorzy to będzie juz koniec zwiazku..

Już powinien być koniec związku i to z Twojej strony.


aalleexxiiss1 napisał/a:

Co wy byscie zrobiły? Proszę o rade.

Zerwałabym wszelki kontakt.

3

Odp: Jak wybaczyć przemoc?alkohol
aalleexxiiss1 napisał/a:

Mamy po 23 lata,znamy się od dziecka, w zwiazku jestesmy od 1,5roku. Mój chłopak był na poczatku o mnie bardzo zazdrosny, o byle blachostki, ale przez dużą ilosc rozmów zmieniło się to. Bynajmniej nie daje mi po sobie poznać,jest mniej awantur,widzę roznice.
Wczoraj bylismy na imprezie i wypilismy trochę alkholu. Widzialam pod koniec,ze cos jest nie tak. W domu okazało się ze zbyt usmiechałam sie do jego kolegi,chociaz nie zamienilam z nim słowa. Po prostu dogryzał mi, kiedy wygrywalam w grę w której jest najlepszy od wszystkich. Tylko sie smiałam.
W nerwach zaczelam sie zbierac do wyjscia i powiedzialam ze wiedzialam ze chodzi o zazdrość.Zostalam popchnięta. Oddałam tym samym ze słowami,ze nie będzie mi tego robił. Znów mnie popchnąl,upadlam na ziemie. Wyszłam..
Dzis dostaje smsy, ze jest mu wstyd i zaluje,bardzo przeprasza,blabla..kwiaty od poczty, z przeprosinami.Nie odzywam sie caly dzien, nie mam pojecia jak mam się zachować..
Rok temu w sylwestra rowniez zostalam popchnięta i zlapana za ramiona rowzniez pod wplywem alkoholu, dlatego ze wziełam bucha z fajki elektrycznej od jego kolegi i zostawilam nieumyslnie szminke. Oczywiscie tez skonczylo sie na przeprosinach.

Nie wiem,czy mam sie do niego odezwac, czy spotkać porozmawiać.
Boje się ze za trzecim razem dostane w pysk..
Chcialabym zeby obiecal mi ze juz wiecej mnie nie popchnie, ale watpie ze uslysze te slowa..
Powiedziala bym mu, ze jesli to sie powtorzy to będzie juz koniec zwiazku..
Co wy byscie zrobiły? Proszę o rade.

I tak będzie. Jak nie za trzecim razem, to za piątym albo jedenastym. Normalny facet nie popycha kobiety i to jeszcze tak, by na ziemi lądowała... Do tego jest chorobliwie zazdrosny i ma problem z piciem. Jak się nie umie kontrolować po wypiciu, to nie powinno się pić.

On będzie tak robił, potem przepraszał, potem obiecywał poprawę - aż do kolejnego razu. Poczytaj o przemocy domowej - taki jest standardowy cykl.

4

Odp: Jak wybaczyć przemoc?alkohol

Cięzko jesli sie kogoś kocha.. od tak..

5

Odp: Jak wybaczyć przemoc?alkohol

Chcesz obiecanek? Po raz kolejny? Dostaniesz. Po pewnym czasie sytuacja powtórzy się. Ty znowu wybaczysz. I po raz kolejny czekać będziesz na obietnicę. I ją otrzymasz. I znowu oberwiesz (i fizycznie, i psychicznie). I znowu... .
Tylko Ty możesz przerwać ten chocholi taniec. Kiedy powiesz STOP i nie zmienisz zdania? Co musi się wydarzyć? Co musi Tobie zrobić?

Odszukaj w internecie kampanię społeczną "Bo zupa byłą za słona".

6

Odp: Jak wybaczyć przemoc?alkohol
aalleexxiiss1 napisał/a:

Cięzko jesli sie kogoś kocha.. od tak..

Ciężko też może być Ci podnieść się z podłogi kolejnym razem.
To nie miłość to zależność.

7

Odp: Jak wybaczyć przemoc?alkohol

Macie racje.., choć nie dociera do mnie to ze mialabym stracic kontaktz dnia na dzien z osoba ktora daze duzym uczuciem..

8

Odp: Jak wybaczyć przemoc?alkohol
aalleexxiiss1 napisał/a:

Macie racje.., choć nie dociera do mnie to ze mialabym stracic kontaktz dnia na dzien z osoba ktora daze duzym uczuciem..

Mamy rację.
Niech dotrze, byle szybko.
Połóż się na tej podłodze i przypomnij jak Cię popychał i przypomnij sobie że będąc przy nim - boisz się.

9

Odp: Jak wybaczyć przemoc?alkohol

To nie trać kontaktu. Bądź dalej osobą zależną, ofiarą przemocowca



Kochasz jego czy też swe wyobrażenie o nim?

10

Odp: Jak wybaczyć przemoc?alkohol

może tu chodzi tylko o alkohol? Tak w klotniach,nigdy na mnie ręki nie podniósł

11

Odp: Jak wybaczyć przemoc?alkohol

Kpisz czy o drogę pytasz?

12

Odp: Jak wybaczyć przemoc?alkohol

Kobieto, zacznij się szanować. Jak nie potrafisz sama o siebie zadbać, to nie oczekuj tego od innych, a w szczególności od niego. I co, przestanie pić z dnia na dzień? Włączy mu się zespół abstynencyjny i z rozdrażnienia, za byle głupotę spotkasz się ze ścianą.

Zastanów się, dziś może być przyzwoicie (choć nie jest), ale czy to jest perspektywa na dobre życie?

13

Odp: Jak wybaczyć przemoc?alkohol

Ja to zawsze powtarzałam i to forum od czasu do czasu mnie w tym poglądzie upewnia: niektóre dziewczyny autentycznie to lubią. Lubią dostać w pysk, zostać popchnięte, bo to dodaje emocji. Jak inaczej wytłumaczyć miłość do kogoś, kto bije? Jakbym dostała w papę i wylądowała na ziemi, to byłabym upokorzona i wściekła, a Autorka czuje wtedy miłość...

14

Odp: Jak wybaczyć przemoc?alkohol
aalleexxiiss1 napisał/a:

Co wy byscie zrobiły? Proszę o rade.

Ja bym go na Twoim miejscu rzuciła.

15 Ostatnio edytowany przez nataliabukwas (2017-09-22 13:58:17)

Odp: Jak wybaczyć przemoc?alkohol

Zostaw go jak najszybciej. Moze go kochasz, ale on Ciebie na pewno nie. I na pewno nie szanuje. Za jakis czas oberwiesz. I na alkohol nie ma co zwalać, bo to nie jest usprawiedliwienie. Za jakis czas bedziesz bała siez nim gdzies wyjsc, bo bedzie ci scney robil, a ty bedziesz czuła wstyd. Swoja gadka wsiadzie ci na głowę i jeszcze bedziesz czuła sie winna. Myslisz ze jak ofiary przemocy domowej sie zachowują? Zostaw go i zobacz ze mozna inaczej zyc.

16

Odp: Jak wybaczyć przemoc?alkohol

Fantastycznie, jego miłość jest taak wielka, aż rzuca Tobą o podłogę, jest taak ogromna aż boisz się jej. Cudowne love story.
No ale to tylko po alkoholu, no tak to wiele zmienia, alkohol w ogóle zmienia ludzi. A prawdziwa miłość wszystko wybaczy, nie pamięta złego, wszyystko zniesie.
Jak dostaniesz w pysk, to też będziesz szukać wytłumaczenia i rady. Z dużymi uczuciami niestety tak to bywa. SIŁY życzę, jakąkolwiek decyzję podejmiesz będzie Ci potrzebna.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Jak wybaczyć przemoc?alkohol

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024