"Supermodelka plus size" - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » "Supermodelka plus size"

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 25 ]

Temat: "Supermodelka plus size"

Jak Wam się drogie Panie widzi nowy show Polsatu ? Bo ja mam trochę mieszane uczucia smile No, ale ja jestem facetem.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: "Supermodelka plus size"

Ja jestem facetem i mi się podoba wink

3 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2017-09-18 13:41:49)

nie ogladalam, ale teraz zrobilam mały rekonesans w necie, żeby  obejrzec te kandydatki na modelki. Niektorych to nawet do pasa nie widac, wiec ciezko stwierdzic  co tam sie kryje, jest tylko info pod zdjeciem, jaki rozmiar. Zastanawiam sie od kiedy rozmiar 40/42 to plus size?
Niektore kandydatki bieda z nedza. Nie chodzi o to, ze duże, ale jakieś nieforemne. Można miec rozmiar 46 i mieć kształty a niektóre to klocki po prostu.
Z drugiej strony chyba wole ogladac  takie  modelki niz anorektyczki w typie Anji Rubik.

Reklama

4

adiaphora napisał/a:

nie ogladalam, ale teraz zrobilam mały rekonesans w necie, żeby  obejrzec te kandydatki na modelki. Niektorych to nawet do pasa nie widac, wiec ciezko stwierdzic  co tam sie kryje, jest tylko info pod zdjeciem, jaki rozmiar. Zastanawiam sie od kiedy rozmiar 40/42 to plus size?
Niektore kandydatki bieda z nedza. Nie chodzi o to, ze duże, ale jakieś nieforemne. Można miec rozmiar 46 i mieć kształty a niektóre to klocki po prostu.

W telewizji nie wyglądało to tak źle.
Ja rozumiem, że idea jest szczytna, ale nie rozumiem dlaczego w sesji zdjęciowej towarzyszyli tym paniom wymuskani, wyżyłowani modele z sześciopakami na brzuszkach smile Rozumiem, że modeli plus size w ogóle nie ma ? Kobieta jak jest XXL to ok, ale facet chociaż z lekkim brzuszkiem to już całkowicie odpada ? Zaleciało mi lekką hipokryzją tongue

5 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2017-09-18 13:45:31)

bo kontrasty bardziej rzucaja sie w oczy wiec pulchna panna na tle takiego modela wydaje sie bardziej xxl chyba.

Reklama

6

adiaphora napisał/a:

bo kontrasty bardziej rzucaja sie w oczy wiec pulchna panna na tle takiego modela wydaje sie bardziej xxl chyba.

A to o to chodzi ? Kontrasty nie zawsze dobrze ze sobą wyglądają. Czasem efekt jest wręcz komiczny.

7

Moja córka chciała to obejrzeć więc kilkanaście minut eventu zmęczyłam.
Modelka to swoisty chodzący wieszak,wszystko musi na niej dobrze wyglądać więc nie może być to upasiona świnka.Upasiona świnka musi kombinować bo nie może założyć wszystkiego i we wszystkim dobrze wyglądać.
Widziałam też tam takie dość normalne dziewczyny ale za to z cyckami XXXL smile
A pani jurorka-to chyba też jakaś modelka-chorobliwie tłusta.
Mnie nie kręcą takie rzeczy.Jak ktoś może popracować nad ciałem,poćwiczyć,mniej i zdrowiej jeść  to nie ma co promować wałków tłuszczu z lenistwa.

''Wiem, że dla ciebie to forum, to terapia na nieudane życie emocjonalne, więc pisz sobie i fantazjuj o mnie lub o sobie" smile
autor-mój psychofan Iryd smile

8

wilczysko napisał/a:
adiaphora napisał/a:

A to o to chodzi ? Kontrasty nie zawsze dobrze ze sobą wyglądają. Czasem efekt jest wręcz komiczny.

a skad ja mam wiedziec czy o to chodzi? Mnie sie tak wydaje smile
Poza tym to jest program o modelkach plus size a nie modelach wink

9

adiaphora napisał/a:
wilczysko napisał/a:
adiaphora napisał/a:

a skad ja mam wiedziec czy o to chodzi? Mnie sie tak wydaje smile
Poza tym to jest program o modelkach plus size a nie modelach wink

No tak. Ale ogląda ten program ktoś taki jak ja i sobie myśli, że nas to już w przyrodzie uwzględniają tylko jako paszę dla zwierząt ? big_smile

10

oj tam, oj tam, nie kokietuj big_smile

11

adiaphora napisał/a:

oj tam, oj tam, nie kokietuj big_smile

Eeeeee... tongue

12

Obejrzałam oba odcinki, będę śledzić co dalej będzie.

Może dzięki temu programowi nie będą straszyć na ulicach ogromne pupy obleczone w leginsy rozciągnięte do granic możliwości  lub dżinsowe spodnie w połączeniu z krótką bluzką.
Może otyłe kobiety dostaną wskazówki jak wyglądać estetyczniej niż obecnie  mimo obfitych gabarytów.
I będą to naśladować.
A także producenci odzieży dostaną jakieś wytyczne, ze na grubych też można zrobić biznes i warto zastanowić się nad powiększeniem rozmiarówki w górę.

Na casting przyszło ponad 1000 dziewczyn, które nie wstydziły się swojego nieraz monstrualnego ciała.
Mnóstwo takich kobiet, właściwie dziewczyn bo program do 28 lat siedzi w domu i nie odważyłoby się przyjść.
Dodając do tego te starsze to jest mnóstwo grubych kobiet w Polsce, które potrzebują się ładnie ubrać.

I nie ma się co oszukiwać, większość z nich nigdy nie schudnie.
Trzeba to zaakceptować i ułatwiać im życie choćby takim programem w którym pokażą im jak wyglądać korzystniej.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

13

Nie jestem za promowaniem nadwagi, a pani z jury ma chyba kosmiczną nadwagę. Ja nie czepiam się osób, które z powodu choroby są otyłe. Jednak zaniedbania wieloletnie to już inna bajka. Nie chcę nikogo urazić, ale otyłość jest niezdrowa i okropna w wyglądzie (moje osobiste zdanie).
Plus size wg nich jest już od rozm 42- co mnie osobiście dziwi. To tylko rozmiar większy niż ja mam, a wiele osób mi mówi, że ja taka chuda wink . Jak to możliwe, ze z chudości jedynie rozmiar większy i jestem plus size wink ?  Lekka nadwaga problemu nie czyni, tak zdrowotnego jak i estetycznego. Jednak otyła jurorka to jest wg mnie przegięcie. Mi sie to nie podoba, przepraszam sad .

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

14

tajemnicza75 napisał/a:

Nie jestem za promowaniem nadwagi, a pani z jury ma chyba kosmiczną nadwagę. Ja nie czepiam się osób, które z powodu choroby są otyłe. Jednak zaniedbania wieloletnie to już inna bajka. Nie chcę nikogo urazić, ale otyłość jest niezdrowa i okropna w wyglądzie (moje osobiste zdanie).
Plus size wg nich jest już od rozm 42- co mnie osobiście dziwi. To tylko rozmiar większy niż ja mam, a wiele osób mi mówi, że ja taka chuda wink . Jak to możliwe, ze z chudości jedynie rozmiar większy i jestem plus size wink ?  Lekka nadwaga problemu nie czyni, tak zdrowotnego jak i estetycznego. Jednak otyła jurorka to jest wg mnie przegięcie. Mi sie to nie podoba, przepraszam sad .

Jurorka / Ewa Zakrzewska/sama jest modelką plus size, utrzymuje się z modelingu, ma międzynarodowe sukcesy na swym koncie.
Jej obecność w programie jest jak najbardziej na miejscu bo to jest program w celu wypromowania jednej z kobiet, danie jej szansy na pokazania się.
Jest przykładem dla nich, ze można zaistnieć w świecie mody nawet mając rozmiar bardzo duży.

15 Ostatnio edytowany przez Kleoma (2017-09-19 14:26:31)

Tak na marginesie to ta pani jurorka kilka dni temu wyszła za mąż za szczupłego mężczyznę.

16

tajemnicza75 napisał/a:

no wiadomo, że szczupły zdrowszy i zgrabniejszy, ale otyłych ludzi coraz więcej, głownie w Stanach, wiadomo, kolebka junk food.
Przerażajace, że taka przepaść, że jedni umierają z głodu a gdzie indziej z obżarstwa. Co ileś sekund umiera na świecie z głodu jedno dziecko... Po prostu straszne, straszne, straszne.... Dzisiaj przeczytałam w gazecie, że liczba głodujacych rośnie.

Co do jurorki, faktycznie pulpet, ale z twarzy przeładna babeczka!

17

Mnie się bardzo podoba show, fajnie, że pokazują coś innego w końcu. PS. zaczęłam ćwiczyć big_smile

18

Nie oglądałam w Tv ale zerknęłam w internet co to takiego. Nie wiem, ale dla mnie dziewczyny/kobiety z tego programu to troche okręglejsze, z fałdką tu czy tam babki, ale w życiu bym nie powiedziała, że to plus size. Rozmiar Plus Size to dla mnie bo ja wiem od 46 w górę. A nie rozmiar 42 czy 44, a na tyle mi niektóre z nich wyglądały.

Z resztą nie podoba mi się taka tendencja, że albo promuje sie rozmiar zero, albo plus size. A gdzie jest środek? A w sumie i tak nie chodzi o promowanie trochę grubszych modelek ale o oglądalność - takie mam wrażenie.

gg 48623644

19

Ja też myślę, że oglądalność będzie duża szczególnie w dniu gdy będzie ''naga sesja zdjęciowa".

Dziewczyny wyglądają na starsze niż ich wiek metrykalny. Te dwudziestoparoletnie wyglądają na kilkanaście nawet lat więcej.

20 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2017-09-20 06:55:08)

kasiapa napisał/a:

Mnie się bardzo podoba show, fajnie, że pokazują coś innego w końcu. PS. zaczęłam ćwiczyć big_smile

Jak chcesz zobaczyć coś innego to obejrzyj sobie Krzysztofa Ziemca w TVPinfo smile smile
Dla mnie modelka ma mieć figurę wieszaka.Bo nim jest.

Dobrze,że ćwiczysz.

''Wiem, że dla ciebie to forum, to terapia na nieudane życie emocjonalne, więc pisz sobie i fantazjuj o mnie lub o sobie" smile
autor-mój psychofan Iryd smile

21

Kleoma napisał/a:

Tak na marginesie to ta pani jurorka kilka dni temu wyszła za mąż za szczupłego mężczyznę.

Bezczelna tongue

22

wilczysko napisał/a:
Kleoma napisał/a:

Bezczelna tongue

btw: ja tez wyszlam za szczuplego. Przeminelo z wiatrem big_smile

23

adiaphora napisał/a:
wilczysko napisał/a:
Kleoma napisał/a:

Bezczelna tongue

btw: ja tez wyszlam za szczuplego. Przeminelo z wiatrem big_smile

To się nazywa przywrócenie równowagi w przyrodzie ;P

24 Ostatnio edytowany przez Kleoma (2017-09-21 09:31:33)

Obejrzałam wczorajszy odcinek z sukniami ślubnymi a wcześniej z napisami na ciele.

Na obiad był gar makaronu, można było jeść do woli. Same sobie musiały ugotować.
Sądziłam, że dostaną zdrowy posiłek z firmy cateringowej.

Podpadła mi pani pulchna jurorka bo była ubrana tak jak nie powinna, w dżinsy i zbyt krótką bluzkę.

Metamorfozy dziewczyn, zmiana fryzur też nie u wszystkich mi się podobały. Jedną 20 latkę mocno postarzyła nowa fryzura.
U innej zrobienie czegoś w rodzaju afro na długich włosach to też dziwny pomysl.

Uważam też, że niektóre suknie ślubne nie były odpowiednio dopasowane do ich sylwetek.

A te tatuaże w widocznych miejscach w powiązaniu ze ślubną suknią to dla mnie koszmar.
W takim wypadku suknia powinna być z długim rękawem lub rękawiczki gdy modelka ma tatuaż na rękach.

25

Obejrzałam tylko kawałek, ale odpuściłam. Nie mam nic do kobiet plus size, sama mam jeszcze nadwagę i można ładnie wyglądać. Jednak takie programy od jakiegoś czasu są dla mnie zbyt ckliwe i strasznie mnie tym denerwują, więc nie oglądam big_smile Ckliwe w sensie tu jakieś niby życiowe historyjki, tu jakaś płacze itp. No a wszystko dla oglądalności.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

Posty [ 25 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » "Supermodelka plus size"

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016