Szukam nowych znajomości - Warszawa 50+ - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Szukam nowych znajomości - Warszawa 50+

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Szukam nowych znajomości - Warszawa 50+

Witam serdecznie .Jestem 53 latką. Od niedawna zmieniłam miejsce zamieszkania oraz pracę. Chciałabym poznać rówieśników z Warszawy, którzy nie chcą spędzać wolnego czasu tylko na kanapie. Uwielbiam zwiedzać, spacerować, jeździć na rowerze. To nawet jest zalecane ...dla mego rocznika. Jeśli masz trochę wolnego czasu po pracy, lubisz ludzi, napisz.
                                                                                Barbara

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam nowych znajomości - Warszawa 50+

Hej Barbara witam Cie.Dzis znalazlam to forum i troche poczytalam. Za pare mies moze juz w  marcu  przeprowadzam sie do Wawy z mezem.Pomyslalam ze warto byloby poznac kogos kto juz w niej mieszka.Mam 48 lat i tez nie luubie siedziec na kanapie, albo inaczej lubie ale z umiarem,szczegolnie w zimne wieczory z ksiazka i termoforkiem..oo wtedy lubie:)Jesli chcesz pogadac odezwij sie prosze, pozdrawiam Gosia:)

3

Cześć Barbara!
Jestem kilka lat starsza, ale może się przydam.
Lubie poznawać nowe towarzystwo, ciekawią mnie ludzie i ich światy. Mam różnorodne zainteresowania. Większa część czasu na emeryturze zamierzam spędzać na wsi daleko od Warszawy, ale to dopiero za ... to się okaże :-)
Warszawianką jestem od urodzenia, mieszkam w centrum. Jeżdżę do pracy na rowerze, jeśli pogoda temu sprzyja. Chętnie poznam Ciebie i inne fajne dziewczyny 50+

Reklama

4

witajcie ......
ja nie jestem z Warszawy , ale popisac chetnie .

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Szukam nowych znajomości - Warszawa 50+

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016