Petting - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Petting

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Petting

Nie wiem czy pisze we właściwym miejscu ale do rzeczy , uprawiałem petting z dziewczyna dokładnie 16 sierpnia , doszło do mojego wytrysku , polecial w chusteczke i troszke na lewa reke miedzy 2 ostatnie palce , nastepnie prawa reke wyczyscilem mokrymi chusteczkami , odczekalismy jakies 20-30 min i przeszlismy do niej , do palcówki , dostala okres we wrześniu 2 dni przed planowanym , trwal on 5 dni , jest sens zebym zamartwiał sie nadal o ciaze czy po prostu przesadzam ? Przerażony Radek

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Petting

Przerażony Radku, piszesz w niewłaściwym miejscu ale tatą tym razem nie zostaniesz wink

3 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-09-17 14:13:19)

Odp: Petting

.

4

Odp: Petting

aż mi się przypominają moje rozterki, jak miałam wrażenie, że plemniki mogą dosłownie dofrunąć do komórki jajowej. big_smile big_smile big_smile Drogi Radku, nie masz się czym martwić!

5

Odp: Petting

Dziekuje za pomoc o ile tak to można nazwać , martwi mnie to że dziewczyna miewa ostatnio od czasu do czasu mdłości , dodam że ma od dłuższego czasu anemie i ostatnimi czasy baardzo sie stresuje

6

Odp: Petting

Plemniki są przystosowane do życia wewnątrz organizmu, potrzebują odpowiedniej temperatury i wilgotności. Na ręku giną w zasadzie od razu. A potraktowane wilgotną chusteczką nie mają szans wink

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Petting

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024