detox - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: detox

Czy znacie jakieś naturalne sposoby na oczyszczenie organizmu?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: detox

Lecznicza głodówka. Poczytaj sobie w Internecie.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

3

7 pepas.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu
Reklama

4 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2017-09-18 09:44:44)

nie ma lepszego detoksu od głodówki, ale niewiele osób ma tak silna wole, żeby całkowicie powstrzymac się od jedzenia przez np. tydzień i jechać na samej wodzie. Ja nie potrafie. Oczyszczalam się postem Dąbrowskiej i to akurat polecam. Dluzej trwa,, bo ponad miesiac, ale spokojnie da sie wytrzymac. Tylko warto zapoznać się z zasadami tego postu najlepiej z oficjalnej strony doktor lub jej książek, a nie zbierać  info w necie, gdzie wiele osób prowadzi ten post zupełnie bez ładu i składu jedzac niedozwolone produkty i dodatki albo nie zachowujac proporcji (ktos jadl przez cały dzien 2 kg jablek podczas gdy mozna nie wiecej jak 2-3 szt) co nie dość, ze im nie pomaga to jeszcze szkodzi, bo chodzą glodni i osłabieni.

5

Ale o czym myslisz piszac "naturalne sposoby"? Pytasz o np zioła które pomogą usunąć toksyny z organizmu można sobie je parzyć czy może jednak wolisz suplementy diety zawierające wyciągi z ziół? Jest wiele sposobów i każda ma swoje plusy i minusy smile

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]
Reklama

6

Ja próbowałam kiedyś detoksu sokowego. Powiem szczerze, że wytrzymałam raz 2,5 dnia, a następnym razem ledwo 3 dni. Na tych dwóch próbach poprzestałam.

7

Paoliks napisał/a:

Ja próbowałam kiedyś detoksu sokowego. Powiem szczerze, że wytrzymałam raz 2,5 dnia, a następnym razem ledwo 3 dni. Na tych dwóch próbach poprzestałam.

Podziwiam cię! Ja też już próbowałam rozpocząć detoks z sokami i musze przyznać ze bardzo ciężko mi to szło.

Ogólnie głodówkę robię co kwartał, bo się potem zawsze dobrze czuje, świeżo i lekko. Wiec postanowiłam wypróbować detoks sokowy przez 3 dni.
Wytrzymałam 1,5 dnia aż zasłabłam i przerwałam całą akcje. Był to detoks soków zielonych, czyli na bazie warzyw...nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie, lecz dla mnie dobrze się to nie skończyło i zostaje przy zwykłych głodówkach wink

8

Drogie Panie, po co robić głodówki co jakiś czas? Nie lepiej cały czas dbać o nasz organizm? Nie dostarczać mu toksyn (oczywiście w miarę możliwości, nie da się uniknąć np spalin, ale można nie jeść śmieciowego jedzenia ani nie palić) a do tego popijać codziennie ziółka które wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn?

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

9

Ja akurat większość czasu odżywiam się zdrowo, oczywiście zdążają mi się torciki, wypieki lub ciasteczka w czas świąteczny lub w inne uroczystości. Ale głodówkę robię i tak bo po prostu czuje się potem oczyszczona i czuje głód. Wszystkie samki po takim procesie odkrywam na nowo, co mi się podoba, bo lubię jeść smile

10 Ostatnio edytowany przez Matt87 (2017-10-30 10:12:41)

Ludzie, nie ma czegoś takiego jak diety oczyszczające.. Tyle postów i naprawdę nikt na to nie zwrócił uwagi? Daisy, są naturalne sposoby oczyszczania organizmu i określa się je jednym słowem: WYDALANIE. To jest jedyna, naturalna droga oczyszczania organizmu. Trochę wstyd, że trzeba takie rzeczy uświadamiać 45-letniej kobiecie.
Pokarm ma za zadanie dostarczać energii i wspomagać funkcjonowanie organizmu, nie pełni żadnej funkcji oczyszczającej.

Nie łykajcie wszystkiego, co serwuje się wam w Internecie lub na forach, bo robicie sobie krzywdę. Także nie każdy dietetyk będzie waszym sprzymierzeńcem, wielu przecież zarabia na tych dietach-cud czy suplementach. To jest biznes przede wszystkim, i moda na diety.

11

Raczej trudno o jakieś detoksykujące produkty, a przynajmniej ja boję się ich zażywać. Codziennie rano piję wodę z sokiem z cytryny, na pewno poprawiła mi się cera.

12

Ja stosowałam głodówkę ale myślałam ze umre po dwóch dniach . Od jakiegoś czasu oglądam niezależna telewizje gdzie mówią dużo o zdrowiu i oczyszczaniu itd. I kiedyś mieli interesujący program o ZEOLICIE. Zaczelam szperać po internecie zeby wiedzieć więcej. Wiecie ze podawano to ludzi w masowych ilościach w Hiroszimie i Nagasaki zeby ich odtruć ?! Znajoma która zajmuje sie naturalnymi produktami poleciała mi fajna firmę Zeo- Med czy Zeo-Medic. Kupiłam na Allegro bo maja bardzo fajne ceny za dużą ilośc tego preparatu (!) i ładne zielone opakowanie :-) polecam super sprawa! Ja juz widzę poprawę choćby skory twarzy z która borykam sie od 12 roku życia. To jest dla mnie osobiscie dowód ze to oczyszcza . Ktos to tez stosował?

13

Ze swojej strony polecę ziemię okrzemkową, bardzo dobrze pozwala pozbyć się złogów pokarmowych, pasożytów, pozostałości bakterii, leków, pestycydów itp.
Jednym ze sposobów na detox jest także głodówka, co innego, że przy zdrowym odżywianiu nie potrzebujemy oczyszczania organizmu zbyt często.

14 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-05-21 10:05:25)

Jak dla mnie bardzo dobrym sposobem na oczyszczenie organizmu i pozbycie się toksyn jest lek spam Ja stosuję go od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Czuję się lekko i nawet waga poleciała w dół.

15

Ja mam tyle do powiedzenia w temacie:

prof. Wiesław Jędrzejczak, szef Kliniki Hematologii i Onkologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Jak u każdego, mój organizm oczyszcza się cały czas. Podstawowym mechanizmem pozbywania się niepotrzebnych substancji jest oddawanie moczu: wraz z nim wydalane są te związki chemiczne, które w organizmie nie są potrzebne. Pewną rolę w oczyszczaniu odgrywa również usuwanie kału – do niego również wydalanych jest część zbędnych substancji. Kolejny sposób oczyszczania to wydzielanie potu – wraz z nim również usuwamy niektóre zbędne substancje.

Głodówka w żadnym wypadku nie jest do tego potrzebna. Bywają sytuacje, w których organizm jest zatruty i wówczas jednym ze sposobów na usunięcie toksyn jest podawanie środków moczopędnych. Tak robi się to w medycynie. Jeśli zaś z jakiegoś powodu nerki człowieka nie mogą pełnić swoich funkcji, wtedy ratujemy pacjenta dializą.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018