Rzuciła smsem będąc za granicą - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Rzuciła smsem będąc za granicą

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1 Ostatnio edytowany przez porzuconyeh (2017-09-13 12:55:34)

Temat: Rzuciła smsem będąc za granicą

Cześć!
Prosze was o opinie nt końca mojego związku.
Byłem z kobieta 4 lata - bywało różnie, raz zajebiście, a potem jedno wielkie bagno. Latami ciągłe wytykanie wszystkiego co się da (nie będę opisywał wsyzstkiego, ale na porzadku dziennym było wypominanie mi słów sprzed powiedzmy 10 miesięcy, czy zrywanie ze mną co tydzien)
W lipcu dziewczyna wyjechała do niemiec do pracy na 3 miesiace, a ja zostałem w polsce jako że znalzłem tu pracę o której marzyłem. Miałem tu pokoj do konca wrzesnia, a od pazdziernika mielismy zamieszkac razem (ona wraca 30 wrzesnia). Po miesiącu wyjazdu zaczela pisac, ze ona nie wie, zebym dał jej czas i tego typu rzeczy. Bo ona musiałaby mnie zobaczyć, żeby się dowiedzieć czy chce dalej ze mna byc. Nie powiem - wkurzyłem sie, powiedzialem ze ma sie okreslic bo ja tu mam pokoj tylko na pare tygodni i musze wiedziec co i jak. Zaczelo sie wytykanie, ze gdyby mi zlaezlo to bym wsiadl w busa i przyjechal (1200km - brak urlopu w mojej pracy). Koniec końców, od 2 tygodni jest oschła, zimna, nie chce ze mną rozmawiac, poblokowała mnie wszędzie. Pojechałem nawet tydzien temu pogadac z tesciowa, to mowila ze ona ma tam przesrana prace, wstaje o 4, wraca o 19 i ze to przez stres i mam sie nia martwic bo bedize dobrze i to u niej normalne ze przelewa swoj stres na kogos. Dziewczyna zrobila mi jazde ze manipuluje jej rodzine przyjezdzajac do tesciowej, ze mnie nie kocha bo sie odkochała, ze juz ze mna nie bedzie, ze mam sie odwalić i zostawić ja w spokoju.
Po 4 latach. SMSami.
Czy to moja wina? Bo nie dałem jej przestrzeni gdy o to prosila miesiac temu? Ja tu odchodze od zmysłow, a ona mi sie smieje w twarz....

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rzuciła smsem będąc za granicą

Dodam jeszcze, że napisała, iż jestem źródłem jej nieszczęścia w życiu i miała czas się nad tym zastanowić w końcu...

Przez odległość ciężko określić czy tak pisze bo się rozmyśliła czy kogoś tam poznała. Miałeś wcześniej takie sytuacje z nią?

Life is an eternal search...
Reklama

4 Ostatnio edytowany przez namazu (2017-09-13 13:17:08)

Myslisz, ze dokladnie powinna opisac Ci kutasa, ktory ja penetruje czy sam ogarniesz?

Z własnej nieprzymuszonej woli będziesz się pchał w gardło trudnościom, będziesz borykał się z wiatrem, kurniawą, mgłą i lodem. Będziesz z sercem struchlałym obchodził drzemiące lawiny, będziesz na czworakach gramolił się na przełęcz i pichcił strawę w ciemnym od dymu szałasie.  I co najważniejsze, będziesz tym wszystkim zachwycony.

5 Ostatnio edytowany przez porzuconyeh (2017-09-13 13:18:23)

Nie - wciąż po tym wszystkim wiem, że nikogo nie ma. Pomijając, że o to pytałem (gówno to daje) to akurat to o nie wiem. Teściowa też potwierdziła
Dodatkowo, pracuje tam od 4 do późnego popołudnia 6 dni w tygodniu, więc nawet czasu brak. Ponoć problem lezy we mnie

Reklama
porzuconyeh napisał/a:

Nie - wciąż po tym wszystkim wiem, że nikogo nie ma. Pomijając, że o to pytałem (gówno to daje) to akurat to o nie wiem. Teściowa też potwierdziła
Dodatkowo, pracuje tam od 4 do późnego popołudnia 6 dni w tygodniu, więc nawet czasu brak. Ponoć problem lezy we mnie

A w czym konkretnie w Tobie?

Life is an eternal search...

7

No tu pies pogrzebany, bo ja już naprawdę jestem zakręcony. Był to chujowy rok, ale na jej wyjeździe odliczałem dni az wroci, latałem szukałem mieszkania, ogarnialem jej praktyki, zanosilem papiery na jej uczelnie, a ona stwierdzila ze koniec. Bo to był chujowy rok i przelewałem na nią swoje nieszczescie (rok studiowałem gównokierunek i nie moglem znalezc pracy w obcym miescie)

8

Twoja wina, po co byłeś tyle lat z osobą która ciągle ci coś wytyka i co tydzień zrywa  ?

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Rzuciła smsem będąc za granicą

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016