Naturalne kosmetyki - wypadanie włosów - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Naturalne kosmetyki - wypadanie włosów

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Naturalne kosmetyki - wypadanie włosów

Cześć!
Od dłuższego czasu zmagam się z wypadającymi włosami. Nie jestem jednak zwolenniczką odżywek, specyfików, masek ze sklepu. Wolę postawić na naturalność. Co polecicie? smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Naturalne kosmetyki - wypadanie włosów

Polecam wcierkę z kropel żołądkowych, jest świetna i w 100%naturalna ! Po 4 tygodniach stosowania miałam pełno babyhair i włosy były dużo bardziej puszyste smile

3

Pij mocny napar z pokrzywy 3 razy dziennie. Po umyciu włosów płucz jeszcze mocniejszym naparem z pokrzywy smile W codziennej diecie zadbaj o to, aby pić olej z wiesiołka. Szampony i odżywki najlepiej z naturalnym składem, np. Derma plus z ekstraktem z goji.

Reklama

4

Prócz pokrzywy polecam jeszcze skrzyp polny, ja go stosuję i zauważyłam znaczącą poprawę w stanie moich włosów i paznokci tongue

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

5

jeśli to wypadanie  włosów jest na serio takie nasilone, to warto się przebadać pod kątem gospodarki hormonalnej.  Czasem niektóre leki powodują też wypadanie.  Moim zdaniem warto byłoby przede wszystkim znaleźć przyczynę, a kosmetyki to już na końcu…

Reklama

6

Ja piję czystek i mam dużo nowych małych baby hair.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Naturalne kosmetyki - wypadanie włosów

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016