Zmiana nazwiska dziecka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Zmiana nazwiska dziecka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Zmiana nazwiska dziecka

Hej. Może ktoś mi tu doradzi jakie kroki podjąć, aby zmienić dziecku nazwisko.
Ale zacznę od początku..
Wychowwuje mojego synka samotnie przy czym ma on dwu członowe nazwisko ( moje i ojca dziecka). Od razu zaznaczę, że ojciec nie ma z nim kontaktu, nie płaci alimentów i nie interesuje się nim kompletnie. Chciałabym zmienić mojemu synowi nazwisko a raczej usunąć nazwisko jego ojca i zostawić tylko moje.
Czy ktoś może mi doradzić jak się do tego zabrać?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zmiana nazwiska dziecka

Jedynie sądownie. Ojciec dziecka musi wyrazić zgodę...

"Myślałem, że najgorsze w życiu to być samotnym. Tak nie jest. Najgorsze w życiu to być z ludźmi którzy sprawiają, że czujesz się samotny."

3

1) sądownie
2) dogadywać się z ojcem dziecka
3) tak jak ja zrobiłam. Odbierając ojcu dziecka prawa rodzicielskie. Później o wszystkim decydujesz w spokoju

Reklama

4

samotnax4 napisał/a:

1) sądownie
2) dogadywać się z ojcem dziecka
3) tak jak ja zrobiłam. Odbierając ojcu dziecka prawa rodzicielskie. Później o wszystkim decydujesz w spokoju

Samotna jak udało Ci się odebrać prawa?

"Myślałem, że najgorsze w życiu to być samotnym. Tak nie jest. Najgorsze w życiu to być z ludźmi którzy sprawiają, że czujesz się samotny."

5

Też bym chciała odebrać mu prawa rodzicielskie, ale nie wiem czy dobrą podstawą jest to, że się dzieckiem nie interesuje nie widuje go i nie płaci alimentów. Dodam, że ma ograniczone prawa rodzicielskie.

Reklama

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Zmiana nazwiska dziecka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016