Szukam wirtualnej przyjaciólki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam wirtualnej przyjaciólki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Szukam wirtualnej przyjaciólki

Witam ;)Nazywam się Justyna i mam 25 lat.Czuje się bardzo samotna ,nie mam żadnych przyjaciół i w sumie nigdy nie miałam.Postanowiłam dopomóc troszę szczęsciu i spróbować tutaj znależć jakąś szczerą,sympatyczną,wrażliwą osobe,która podobnie jak ja szuka przyjaciół.Miejsce zamieszkania nie gra dla mnie roli.Chętnie chciałabym
również tą relacje rozwinąc na polu realnym a nie tylko wirtulanym.Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam wirtualnej przyjaciólki

HEJ JUSTYNKA, napisz do mnie smile

3

Odp: Szukam wirtualnej przyjaciólki
justyna68 napisał/a:

Witam ;)Nazywam się Justyna i mam 25 lat.Czuje się bardzo samotna ,nie mam żadnych przyjaciół i w sumie nigdy nie miałam.Postanowiłam dopomóc troszę szczęsciu i spróbować tutaj znależć jakąś szczerą,sympatyczną,wrażliwą osobe,która podobnie jak ja szuka przyjaciół.Miejsce zamieszkania nie gra dla mnie roli.Chętnie chciałabym
również tą relacje rozwinąc na polu realnym a nie tylko wirtulanym.Pozdrawiam


Cześć, jeśli masz ochotę możemy popisać i się poznać smile

4

Odp: Szukam wirtualnej przyjaciólki

Też chętnie po pisze.

5

Odp: Szukam wirtualnej przyjaciólki

Również jestem chętna, sama czasami czuję się trochę samotna

Odp: Szukam wirtualnej przyjaciólki

Hej wink
Odezwij się wink

7

Odp: Szukam wirtualnej przyjaciólki

Cześć smile jeżeli aktualne to z chęcią popiszę smile pozdrawiam

8

Odp: Szukam wirtualnej przyjaciólki

Przeglądając to forum zauważyłam, że dużo osób szuka bratniej duszy, koleżanki czy przyjaciółki. Zastanawiam się jednak ile z tych osób szuka naprawdę? i druga sprawa: jakie są oczekiwania? Bo zwykle bywa tak, że pomimo iż chce się kogoś poznać, za chwilę nie ma się  o czym rozmawiać smile

9

Odp: Szukam wirtualnej przyjaciólki
blacklady05 napisał/a:

Przeglądając to forum zauważyłam, że dużo osób szuka bratniej duszy, koleżanki czy przyjaciółki. Zastanawiam się jednak ile z tych osób szuka naprawdę? i druga sprawa: jakie są oczekiwania? Bo zwykle bywa tak, że pomimo iż chce się kogoś poznać, za chwilę nie ma się  o czym rozmawiać smile


Sama mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, że zazwyczaj nie ma się oczekiwań. Potrzeba drugiej osoby, po prostu. By móc porozmawiać, wyżalić się, czy jeśli jest taka możliwość spotkać i popłakać w ramię drugiej osoby. Jasne, ze może się zdarzyć tak że nie będzie o czym rozmawiać, ale tylko wtedy gdy ciężko będzie przełamać swoją nieśmiałość. Jednakże nie ma co zakładać czegokolwiek z góry, po prostu spróbować smile

Bo przecież może się udać znaleźć tą drugą osobę smile

10

Odp: Szukam wirtualnej przyjaciólki

Ems33, chciałabym poznać taką osobę. Należę jednak do pesymistów, więc wydaje mi się, że nie będzie łatwo.

11

Odp: Szukam wirtualnej przyjaciólki

cześć, chetnię poznam , zaprzyjaźnię się, mam 39 lat, samotny, lubię pisać, proszę o kontakt ... daj znać...

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam wirtualnej przyjaciólki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024