Nie ufam mężowi. Nie wiem co dalej. Straszny ból. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nie ufam mężowi. Nie wiem co dalej. Straszny ból.

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 164 ]

Temat: Nie ufam mężowi. Nie wiem co dalej. Straszny ból.

Pomóżcie bo zwariuje, bo już sama nie wiem co mam dalej robić. Nie potrafię zaufać już mężowi. Czuję się oszukiwana przez niego, a tak bardzo mu wierzyłam.

Mój mąż przed poznaniem się ze mną spotykał się z inną kobietą.  Prawdopodobnie był to burzliwy związek. Trwał 2 lata. Mąż mówił że tamta kobieta była wulgarna i robiła mu ciągle awantury. Dlatego zakończył związek.  Ona wyjechała na drugi koniec Polski. Potem poznał mnie i jak mi mówił nigdy tak bardzo nie kochał kobiety jak mnie. Byliśmy bardzo szczęśliwi.  Nasze rozmowy były niekończące się.  Spędzaliśmy bardzo dużo czasu razem. Kino, spacery, rozmowy, śmianie się ciągle.  Było wspaniale. Mąż obiecywał mi wspólne życie, dom, ciągle wycieczki bo wiedział że uwielbiam podróżować.  I tak było. Po pół roku znajomości oświadczył mi się.  

Po roku bycia razem pewnego dnia zauważyłam że przyszedł do niego SMS o treści  Zdałam egzamin. Spytałam się kto to, a on mi odpowiedział że to tamta dziewczyna do niego pisze ale on jej nie odpisuje.  I ze teraz pewnie sie mu chwali ze zdala egzamin by mu pokazac jaka mądrą zosrawil. Poprosiłam by nie pozwolił na jej kontaktowania się z nim. Obiecał że tak zrobi. Uwierzyłam. 

Minął rok. Wyjechaliśmy na cudowny urlop. Pewnej nocy ok północy dostał smsa o treści Co robisz? Zdziwiło mnie to i spytałam się kto to? Mąż stwierdził że nie ma zielonego pojęcia i zrobił mi awanturę a potem nie odzywał się przez kilka dni. 

Zapamiętałam ten numer telefonu.

Minęły 3 miesiące.  Była jakaś awantura. Przy mocnym zdenerwowaniu zadzwoniłam pod ten numer przedstawiając się jako narzeczona. Kobieta po drugiej stronie była bardzo zaskoczona i oburzona że mój mężczyzna ma narzeczoną bo jak to Powiedziała że to niemożliwe bo mój facet "jej takie rzeczy przez telefon opowiada" że to niemożliwe.  Tak, to była tamta kobieta. 

Myślałam że zwariuje, zażądałam wyjaśnień. On na mnie naskoczyl że wszystko niszczę między nami, że tamta kłamie, że ze mną nie można widać normalnie żyć itd.

Powiedziałam że nie wierzę.  Zerwałam związek.  Mój narzeczony szalał, przepraszał mówił że z nią już zerwał całkowicie.  Ze tak rozmawiał z nią ale tylko dlatego że go nękała telefonami a jak jej nie odpisywał czy nie odbierał to go wyzywala i dla świętego spokoju to robił a mi nie mówił żeby mnie nie martwić.  

Pokazał mi bilingi. Okazało się jednak że oni ciągle że sobą mieli kontakt. Ze wtedy na urlopie to z nią pisał.  Ze często pisał smsy do niej na zmianę ze mną.  Mój mąż to pracoholik.  I po nocach jak.pracowal to z nią rozmawiał czasami  i godzinę.  Byłam zdruzgotana. Moje zaufanie tak wielkie do niego zostało całkowicie zniszczone.  Bardzo mnie przepraszał i obiecywał całkowite wyrzucenie jej z naszego życia.  Na dowód tego pojechaliśmy do kościoła Mariackiego w Krakowie i tam klęcząc przysiegal mi całkowite zerwanie z tamtą i poinformowanie mnie za każdym razem gdy ona będzie chciała nawiązać z nim kontakt.

Przebaczyłam. Po roku wzięliśmy ślub.  

Jesteśmy po ślubie 3 lata. Starałam się o tamtej nie myśleć.  

Ostatnio zauważyłam że mój mąż zablokował mnie na Facebooku.  Na początku myślałam że zlikwidował Facebooka bo tak zapowiadał że to bez sensu bo tylko matka jego widzi gdzie razem jeździmy a on nie ma zamiaru się jej tłumaczyć. Ze Facebook to informacja dla złodziei itd. Więc myślałam że po.prostu usunął fb.  Jednak jakie było moje zdziwienie jak.okazalo się że nasi znajomi mają mojego męża w znajomych na fb. Okazało się że mnie usunął i zablokował żebym nie mogła m.in. dodawać naszych wspólnych zdjęć.  Pełna żalu zrobiłam mu awanturę że jak mógł mi to zrobić.  Oczywiście był wielki atak na mnie aż w końcu w krzykach mój mąż powiedział m.in. ze nie ma zamiaru by tamta kobieta mu robiła awantury bo po naszym ślubie jak dałam zdjęcia nasze ze ślubu ona zadzwoniła do niego i miała pretensje a on nie ma zamiaru jej się tłumaczyć. Potem powiedział że nie kontaktuje się z nią.

Myślałam że oszaleje. Znowu ona. On blokuje swoją żonę by tamta mu awantur nie robiła?

Już nie mogę tak dłużej.  Znowu czuje się oszukana. On mi mówi że ja nie potrafię normalnie żyć że tyle kasy we mnie włożył a ja jestem taka niewdzieczna i wredna. Mówi że na pewno nie jestem taka kryształowa, że ma mnie dosyć bo tylko szukam pretekstu do kłótni. 

I znowu się wyprowadził do swojego mieszkania i się nie odzywa. Każe mi jeszcze moje bilingi dawać bo na pewno mam kochanka jak jestem taka wredna.  Ze teraz to przegięłam i on kończy ten związek. Pisal ze on taki dobry dla mnie a ja jestem taka niewdzieczna i ma tego dosyć.

Chcę jeszcze dodać że mój mąż jak się obrazi od razu wyprowadza się od nas i jedzie do siebie. 

Kiedyś przez 2 miesiące nie mieszkał ze mną.  Chodziliśmy już na terapię małżeńska ale pani psycholog stwierdziła że nam nie jest w stanie pomóc.  

Przepraszam że tak bardzo się rozpisałam ale nie wiem co mam o tym myśleć czy ja naprawdę jestem taka zła? Czy powinnam go przeprosić że zrobiłam awanturę? Ale chyba mam prawo jako żona żądać wyjaśnień. No po prostu nie ufam mu już całkowicie.

Strasznie cierpię ;(

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie ufam mężowi. Nie wiem co dalej. Straszny ból.

Ty juz mu nie zaufasz. Masz jedno zycie i pomysl o tym.

3

Zaufanie to chyba jeden z mniejszych problemow. Dlaczego jestes z nim?

Z własnej nieprzymuszonej woli będziesz się pchał w gardło trudnościom, będziesz borykał się z wiatrem, kurniawą, mgłą i lodem. Będziesz z sercem struchlałym obchodził drzemiące lawiny, będziesz na czworakach gramolił się na przełęcz i pichcił strawę w ciemnym od dymu szałasie.  I co najważniejsze, będziesz tym wszystkim zachwycony.
Reklama

4

namazu napisał/a:

Zaufanie to chyba jeden z mniejszych problemow. Dlaczego jestes z nim?

Bo go kocha.

5 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2017-09-09 23:49:55)

Zwykle uważam źe warto wysilić się na ratowanie małżeństwa ale twoje oparte jest na kłamstwie od początku. Facet gra na 2 fronty od początku a z Ciebie robi wariatke. Ciesz się ze odkryłas to na początku i nie masz dzieci.

Reklama

6

On się z nią nie widuje bo ona mieszka na drugim końcu Polski. Kilka lat temu wyszła za mąż i ma dziecko. 
Ja nie mogę zrozumieć dlaczego facet tak kłamie.  Może faktycznie nie pisze z nią no ale dlaczego nie powiedział mi gdy do niego zadzwoniła? Dlaczego akurat teraz dopiero zablokował mnie na fb?
On mi zarzuca że przez fb zniszczyłam związek a ja mu na to że nie przez fb tylko żeby zobaczył jak mnie potraktował.  Ze poczułam się jakbym dostała w twarz. 
Oczywiście wydarł się na mnie i po kilku smsach obrazajacych mnie i obwiniajacych o rozpad związku przestał się do mnie odzywać.  I już nie przyjechał do domu.
A i jeszcze przedtem kazałam mu mnie odblokować by chociaż w ten sposób pokazał że mogę mu zaufać.  On od razu ze w takim razie mam mu z całego miesiąca dać wydruki bilingów.  W pracy bo to telefon służbowy kolega mi ściągnął biling i mówił Dziewczyno zostaw go, nie możesz tak się dawać za dobry człowiek z ciebie.
Wysłałam mu mailem biling i napisałam że wie czego teraz oczekuję że chce mu znowu zaufać i żeby mi w tym pomógł. 
Dalej cisza.
No jakaś masakra.

7

Kompletnie nie rozumiem jego postępowania. 
Wiem że mnie kocha . Jest czuły, pożąda mnie, chce ze mną spędzać czas.
Ostatnio był w szpitalu. Wzięłam kilka dni wolnego by przy nim być by nie czuł się sam. Widziałam miłość w jego oczach, ciągle trzymał mnie za rękę, tulił się.  Gdy szłam do domu to dziękował że przyszłam i z nim tyle czasu spędzam.
A już w domu gdy powiedziałam żeby mnie odblokował bo mnie to bardzo boli wpadł w szał  i zakończyło  się tak jak wyżej napisałam.
Nie rozumiem o co chodzi? Potraficie mi to wytłumaczyć?

8 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-09-10 00:38:17)

Evunia5 napisał/a:

Ostatnio był w szpitalu. Wzięłam kilka dni wolnego by przy nim być by nie czuł się sam. Widziałam miłość w jego oczach, ciągle trzymał mnie za rękę, tulił się.  Gdy szłam do domu to dziękował że przyszłam i z nim tyle czasu spędzam.
A już w domu gdy powiedziałam żeby mnie odblokował bo mnie to bardzo boli wpadł w szał  i zakończyło  się tak jak wyżej napisałam.

No. Ja Ci wytłumaczę. Tamta miała za daleko, żeby skakać koło niego w szpitalu. A Ty weź otwórz oczy.
Mąż Cię na FB zablokował? Kij mu w d... z FB, ale gdzie Ty w tym wszystkim widzisz szacunek dla siebie?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
gg 63442251

9

Jesteś naiwna, żeby nie powiedzieć dosadnie. To, że ona ma dziecko i męża oraz mieszka na drugim końcu Polski nie oznacza, że nie mają romansu.
Wiesz co zrobiłby twój mąż gdyby nie miał nic na sumieniu? Nie blokowalby Cię na fb tylko ją i zablokowalzablokowalby połączenia od niej w telefonie. Ewentualnie zgłosił nękanie na policję. Tyle w temacie. Radzę przyciąć swoje rogi kochana

10

Evunia5 napisał/a:

Zamęczysz się w końcu tymi huśtawkami zachowań.  Jak są różnice zdań to sie je wyjaśnia a nie wychodzi z domu. Prawdopodobnie przypisujesz mu lepsze cechy kiedy jest akurat w dobrym nastroju i nie wysilasz się na zdystansowany osąd męża. On jest niedojrzały, chwiejny, możliwe, że nie wie gdzie jest jego miejsce. Pomyśl o sobie, doszłaś aż tutaj z problemem.

11

Ale nie rozumiem jednego.  Czy można mieć romans a w domu okazuje mi miłość? Myślałam że jak się z kimś romansuje to w domu nie jest dobrze. 
No mówię Wam jaki on jest dobry dla mnie, samo to jak chce mnie ciągle przytulać, jak dzwoni do mnie ciągle jak jest w pracy, gdy do domu przyjeżdża to chce bym tylko z nim była siedziała opowiadała, jak się patrzy z miłością na mnie...
Oczywiście kłócimy  się.  Właściwie odnoszę takie wrażenie że on nienawidzi jak coś nie tak się powie co do jego postępowania.  Od razu wpada w szał, nakręca się że jak ja mogę cokolwiek złego na niego mówić jak takiego jak on to ze świecą szukać bo jest taki prawy...
Chodziliśmy na terapię bo on pracoholik, bo matka u niego najważniejsza, bo gdy coś jest ie tak obraża się czasami według mnie bez powodu i ucieka do swojego mieszkania.
Właściwie ci chwilę wynajduję że mnie kłamie.
On miał żonę i z nią dziecko. 
Ona go zdradzala.
Co mnie bardzo zdziwiło na początku naszej znajomości mówił że przeprowadzi podział majątku bo zostawił jej wszystko, całą firmę i musiał zaczynać wszystko od nowa. Nabrał kredytów i przez to musiał pracować po 14h dziennie, a ponieważ chciał ze mną zacząć dobre życie  to musial ten podział przeprowadzić by posplacac kredyty i tyle nie pracować.  Tak mówił.
Mijały lata a on dalej ciągle w pracy. Zero podziału majątku. 
Co się potem okazało? Robił dla swojej byłej żony zlecenia i nawet nie brał za to od niej zapłaty. 
Gdy mu o tym powiedziałam wszystkiemu zaprzeczył i zrobił mi karczemną awanturę że słucham fałszywych osób a mężowi nie wierzę.
To nie wszystko.  Kiedyś zobaczyłam w jego mieszkaniu kartkę co ma zrobić w bajblizszym czasie i było napisane że ma iść do notariusza i zapisać w testamencie cały swój niepodzielony majątek córce.  Myślałam że spadną z krzesła.  Nie chodzi mi o majątek tylko po co mi ciągle gadał co innego? Już nawet mu o tym.ze wiem nie mówiłam bo byłaby straszna awantura że jesrem materialistką a na dodatek że grzebie w jego rzeczach.

12

O rany, jest dobry i Cię okłamuje i wpada w szał ? Przeczytaj, proszę swój post na spokojnie. Żle się dzieje. Czy masz wpływ na podejmowane dyzyzje w Waszym małżeństwie ?

13

A może to wszystko jest z powodu braku asertywności u niego?
Mieliśmy terapię małżeńską.  Psycholog powiedziała że nie jest w stanie nam pomóc, bo mój mąż nie jest asertywny i ze dopiero mamy się u kiej zjawić jak wdrozymy w życie asertywność, a właściwie mój mąż bo według pani.psycholog ja nie mam z tym problemów, ja mówię czego chcę i jestem asertywna.
Mój mąż niestety nie, bo zgadza się na prawie wszystko nawet jeśli jest to sprzeczne z nim samym, a potem ma do świata pretensje ze taki dobry, robi jak inni chcą a inni są niewdzieczni.

14

Evunia5 napisał/a:

Ale nie rozumiem jednego.  Czy można mieć romans a w domu okazuje mi miłość? Myślałam że jak się z kimś romansuje to w domu nie jest dobrze. 
No mówię Wam jaki on jest dobry dla mnie, samo to jak chce mnie ciągle przytulać, jak dzwoni do mnie ciągle jak jest w pracy, gdy do domu przyjeżdża to chce bym tylko z nim była siedziała opowiadała, jak się patrzy z miłością na mnie...
Oczywiście kłócimy  się.  Właściwie odnoszę takie wrażenie że on nienawidzi jak coś nie tak się powie co do jego postępowania.  Od razu wpada w szał, nakręca się że jak ja mogę cokolwiek złego na niego mówić jak takiego jak on to ze świecą szukać bo jest taki prawy...
Chodziliśmy na terapię bo on pracoholik, bo matka u niego najważniejsza, bo gdy coś jest ie tak obraża się czasami według mnie bez powodu i ucieka do swojego mieszkania.
Właściwie ci chwilę wynajduję że mnie kłamie.
On miał żonę i z nią dziecko. 
Ona go zdradzala.
Co mnie bardzo zdziwiło na początku naszej znajomości mówił że przeprowadzi podział majątku bo zostawił jej wszystko, całą firmę i musiał zaczynać wszystko od nowa. Nabrał kredytów i przez to musiał pracować po 14h dziennie, a ponieważ chciał ze mną zacząć dobre życie  to musial ten podział przeprowadzić by posplacac kredyty i tyle nie pracować.  Tak mówił.
Mijały lata a on dalej ciągle w pracy. Zero podziału majątku. 
Co się potem okazało? Robił dla swojej byłej żony zlecenia i nawet nie brał za to od niej zapłaty. 
Gdy mu o tym powiedziałam wszystkiemu zaprzeczył i zrobił mi karczemną awanturę że słucham fałszywych osób a mężowi nie wierzę.
To nie wszystko.  Kiedyś zobaczyłam w jego mieszkaniu kartkę co ma zrobić w bajblizszym czasie i było napisane że ma iść do notariusza i zapisać w testamencie cały swój niepodzielony majątek córce.  Myślałam że spadną z krzesła.  Nie chodzi mi o majątek tylko po co mi ciągle gadał co innego? Już nawet mu o tym.ze wiem nie mówiłam bo byłaby straszna awantura że jesrem materialistką a na dodatek że grzebie w jego rzeczach.

Ty nie jesteś naiwna, tylko głupia. Facet jest notoryczny kłamcą a Ty co usprawiedliwiasz.
Czy można okazywać miłość mając romans? Można.

15

Hm.. aż tak głeboki brak asertywności u dojrzałego mężczyzny ? Jakoś mam wrażenie, że to nie tylko to.
Wiem tyle ile napiszesz więc trudno mi potwierdzić a nie powinnam Cie też utwierdzać w tym co mi sie wydaje bo nie znam przecież Twojej sytuacji. Tyle czego jestem pewna to : żle się dzieje ale dlaczego ? tego chyba nie dam rady odkryć, no i cóż : to Twoja działka aby to okdkryć, możliwe, że forum nie będzie w stanie pomóc.
Hm..., tak się zastanawiam, a z jakiego powodu zakończyło sie poprzednie małżeństwo Męża ?

16

Być może swoją dobrocią rekompensuje Ci kłamstwa, którymi Cię karmi.
Wie, że nie jest z Tobą szery i pod przykrywką troski, usypia Twoją czujność.

Może to taki człowiek, który nie potrafi odmówić. Sam się z tym męczy ale z jakiegoś powodu nie potrafi tego zmienić.
Chce dobrze dla wszystkich, a że nie da się tego pogodzić - ucieka od problemów, wspomagając kłamstwem.

Myślę, że taką taktykę, stosuje nie tylko wobec Ciebie, ale i żony i tamtej kobiety.

17

random.further napisał/a:

Hm..., tak się zastanawiam, a z jakiego powodu zakończyło sie poprzednie małżeństwo Męża ?

Żona go zdradzała.  Kiedyś mi powiedział że to też jego wina bo chcąc zapewnić dostatek żonie i córce ciągle był w pracy. Oczywiście ona była niewdzieczna bo on tak harował a ona romansowała za plecami. Ba! Nie mając czasu na dokładne udowodnienie jej zdrady wynajął najlepszego detektywa.

18 Ostatnio edytowany przez chomik9911 (2017-09-10 11:00:40)

Jak dla mnie facet ma dwie rodziny/romans. Nie wiem czy z tą babą z którą był przed Waszym ślubem czy jeszcze z inną, ale nie jest wobec Ciebie uczciwy. Nie bądź naiwna - w wielu małżeństwach gdzie jest zdrada - jest sielanka. Zaatakował Cię jak zarzuciłaś mu po raz kolejny kłamstwo i to usunięcie z fb, bo nie ma nic na swoją obronę, no i na rękę mu są te wyprowadzki po kłótni. Hulaj duszo żony nie ma..

Nie mam pomysłu jak Ci pomóc.. jedynie szczera rozmowa czy wizyta na terapii, ale do tego potrzeba SZCZEROŚCI, a nie wiem czy Twój mąż jest w stanie się na to zdobyć..
Jezu to zabrzmi jak z tanich romansideł czy filmów akcji, ale może by tak detektyw prywatny?  nigdy nikomu tego nie polecałam, i nie jestem za kontrolowaniem kogoś, ale z drugiej strony nie wiem jak od niego dowiedzieć się prawdy hmm

Edit.: Wszystkie te jego żony/kobiety to jakieś niewdzięczne są, a on tak pracuje.. ?

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

19

Evunia5 napisał/a:

Nie potrafię zaufać już mężowi. Czuję się oszukiwana przez niego, a tak bardzo mu wierzyłam.

To łatwo dalej nie będzie.

Evunia5 napisał/a:

Po roku bycia razem pewnego dnia zauważyłam że przyszedł do niego SMS o treści  Zdałam egzamin. Spytałam się kto to, a on mi odpowiedział że to tamta dziewczyna do niego pisze ale on jej nie odpisuje. 

Kłamstwo, pewnie że odpisywał. Inaczej ten sms brzmiałby "Hej, co u Ciebie, odezwij się" albo "Odpisz coś w końcu" itd. On wiedział o tym egzaminie i pewnie miała mu dać znać, czy zdała.

Evunia5 napisał/a:

Poprosiłam by nie pozwolił na jej kontaktowania się z nim. Obiecał że tak zrobi.

No właśnie, tak łatwo byłoby to zrobić. Napisać, że nie powinni już mieć kontaktu, że masz obawy i że powinni albo zerwać ten kontakt albo ograniczyć go. A ona? Jakby nie słuchała i dalej wypisywała, to wystarczyło zablokować numer. Ale widzę, że nie zdążył przez te kilka lat.

Evunia5 napisał/a:

Mąż stwierdził że nie ma zielonego pojęcia i zrobił mi awanturę a potem nie odzywał się przez kilka dni. 

Klasyczny przykład manipulacji. Miałam z takim czymś do czynienia, gdy zaczyna się odkrywać kłamstwo lub niewygodna prawda wychodzi na jaw, to kłamca nagle odwraca kota ogonem, zaczyna obwiniać, zwali winę na Ciebie, powie, jak mu jest przykro przez oskarżenia, obrazi się na kilka dni. Po to, żebyś miała wyrzuty sumienia, żebyś pomyślała, że niesłusznie go oskarżyłaś i żebyś przeprosiła go za swoje "niesłuszne" oskarżenia. A on dalej oszukiwałby w najlepsze.

Evunia5 napisał/a:

Kobieta po drugiej stronie była bardzo zaskoczona i oburzona że mój mężczyzna ma narzeczoną

Wierzę, że nie wiedziała. Niektórzy faceci mają amnezję i "zapominają" powiedzieć o tak drobnym szczególe i "nieistotnej sprawie" jak to, że mają dziewczynę/narzeczoną. Sama sobie odpowiedz na pytanie, czemu nie chciał, żeby ona wiedziała.

Evunia5 napisał/a:

On na mnie naskoczyl że wszystko niszczę między nami, że tamta kłamie, że ze mną nie można widać normalnie żyć itd.

Odkryłaś kłamstwo, więc znów próbował manipulować, obarczyć Cię winą. Wzbudzić wyrzuty sumienia, skołować. Serio nie widzisz, jak on strasznie manipuluje i kłamie?

Evunia5 napisał/a:

Powiedziałam że nie wierzę.  Zerwałam związek.

Słusznie

Evunia5 napisał/a:

Mój narzeczony szalał, przepraszał mówił że z nią już zerwał całkowicie. 

bo palił mu się grunt pod nogami, "pewny" i bezpieczny świat. Tacy co lecą na dwa fronty bardzo lubią mieć w domu kobietę "pewną", stałą, wieloletnią, która zapewni mu ognisko domowe. A druga jest do emocji, podwyższenia ego, odskoczni itd.

Evunia5 napisał/a:

Ze tak rozmawiał z nią ale tylko dlatego że go nękała telefonami

Jakby mnie ktoś nękał telefonami, to zablokowałabym numer, proste i skuteczne. No ale jasne, Twój mąż nie pomyślał o tym...

Evunia5 napisał/a:

Na dowód tego pojechaliśmy do kościoła Mariackiego w Krakowie i tam klęcząc przysiegal mi całkowite zerwanie z tamtą i poinformowanie mnie za każdym razem gdy ona będzie chciała nawiązać z nim kontakt.

Hehe, dobre, też mam kościół Mariacki niedaleko, dzięki za fajny pomysł, może kiedyś się przyda tongue

Evunia5 napisał/a:

Ostatnio zauważyłam że mój mąż zablokował mnie na Facebooku. 

No nieźle. To już jest mocno podejrzane, nie wiadomo, czy chodzi o tamtą dawną dziewczynę, czy może poznaje kogoś nowego i nie chce, by jakaś dziewczyna dowiedziała się, że jest żonaty. Już raz zapomniał jednej powiedzieć, że ma narzeczoną. Połącz fakty, zapętla się. Nie bez przyczyny mówi się, że kto raz zdradził, zdradzi znowu.

Evunia5 napisał/a:

bo tak zapowiadał że to bez sensu bo tylko matka jego widzi gdzie razem jeździmy a on nie ma zamiaru się jej tłumaczyć.

No zobacz, a wystarczyło zablokować wyświetlanie Waszych postów dla tej jednej osoby(jego mamy). Tak, da się. Tak, dalej mógłby mieć mamę w znajomych. Ale fakt, nie wiedział jak to zrobić, za to umiał zablokować Ciebie ^^

Evunia5 napisał/a:

ze nie ma zamiaru by tamta kobieta mu robiła awantury bo po naszym ślubie jak dałam zdjęcia nasze ze ślubu ona zadzwoniła do niego i miała pretensje a on nie ma zamiaru jej się tłumaczyć.

Ale pretensje o co? no chyba, że jej powiedział, że już nie ma narzeczonej, że z Tobą zerwał, a ta nagle zobaczyła Wasze zdjęcie ślubne. Bo czemu jakaś była dziewczyna sprzed lat, z którą w dodatku nie ma już kontaktu, miałaby mieć o cokolwiek pretensje???

Evunia5 napisał/a:

On mi mówi że ja nie potrafię normalnie żyć że tyle kasy we mnie włożył a ja jestem taka niewdzieczna i wredna.

Znów manipulacja. Chce wzbudzić poczucie winy, myśl, że to Ty coś złego zrobiłaś, że jesteś niewdzięczna i ta zła. Choć nie zrobiłaś nic złego, za to on już tak.

Nie wierz kłamcy. Jak ktoś raz skłamie, to skłamie znowu. Jak ktoś zdradził, to zdradzi znowu. Jak czujesz niepokój i intuicja coś złego Ci podpowiada, to znaczy, że podpowiada dobrze i że coś jest na rzeczy. Kobiety serio mają dużą intuicję, tyle że nie zawsze chcą jej słuchać. Przecież on widzi, że może robić co chce, bo i tak mu wybaczysz. To już jest małżeństwo, więc ciężko podejmować drastyczne kroki. Ale zawsze możesz się odseparować, przemyśleć. Dzieci nie macie, przemyśl na spokojnie, z dala od niego, czy życie bez niego nie będzie lepsze i czy nie oszczędzi Ci w przyszłości wielu takich chwil jak ta teraz.

Evunia5 napisał/a:

Chcę jeszcze dodać że mój mąż jak się obrazi od razu wyprowadza się od nas i jedzie do siebie. 

To doskonale, niech jedzie. Tylko pamiętaj, że to Ty masz tu być obrażona, a nie on, Ty masz do tego podstawy. Masz czas, żeby przemyśleć.
Pani psycholog stwierdziła dobrze, nie wszystkim czasem da się pomóc, czasem rozstanie jest lepszym pomysłem.

Evunia5 napisał/a:

ja naprawdę jestem taka zła? Czy powinnam go przeprosić że zrobiłam awanturę?

Nie jesteś zła ani niczemu winna i ani myśl, żeby przepraszać go za cokolwiek. On Cię już przeprosił za to wszystko co robił, za te kłamstwa i dziwne zachowanie, że to Ty powinnaś go przepraszać już natychmiast za awanturę? Bo zaraz pomyślę, że awantura jest tu największym problemem.. przypomnij sobie powód tej awantury. To on Cię powinien przepraszać, nie Ty jego. Ale widzę, że dobrze mu idzie manipulowanie Tobą, skoro zapominasz o wszystkim i już jesteś na etapie myślenia, że to Ty jesteś ta zła i że powinnaś go przeprosić... Nie daj sobą tak manipulować.

Evunia5 napisał/a:

Strasznie cierpię ;(

I chcesz tak całe życie?

20

No właśnie tak sobie myslę, że Mąż przecież swoje w życiu przeszedł i miał okazję do nauki i nie powtarzania błędów, wiec skąd u licha :
- kłamstwo
- nieumiejetnosc rozwiązywania konfliktów
- nie słuchanie Ciebie - bo wyraźnie przecież mówisz, że ten fb dla Ciebie był istotny

Mi sie wydaje, że On Tobą manipuluje, na ile świadomie to nie jestem w stanie dookreślić.
To przecież dorosły facet, dużo pracuje, wynajął dektywa gdy uznał, że był Mu potrzebny a Ciebie chyba wyraźnie wbija w pokręcone poczucie winy gdy usiłujesz wyjaśniać swoje racje i określać swoje potrzeby.

21

chomik9911 napisał/a:

Zaatakował Cię jak zarzuciłaś mu po raz kolejny kłamstwo i to usunięcie z fb, bo nie ma nic na swoją obronę, no i na rękę mu są te wyprowadzki po kłótni.
Hulaj duszo żony nie ma..

Twój męż ma cechy PRZEMOCOWCA - kłamstwa, manipulacja, awantury i odwracanie kota ogonem - ZAWSZE TO INNI SA WINNI, nigdy on.
Taki typ nie nadaje sie do wspólnego zycia, to zaburzony człowiek, egocentryk.

Z tymi przeprowadzkami po kłótni Chomik ma racje. W tym czasie on jest wolny i ma czas na romansowanie. Trudno sie potem dziwić, ze kobieta nie chce uwierzyć w to, ze on jest w stałym związku.

22

Waszego związku już nie ma. Do odbudowy zaufania potrzeba dużo ciężkiej i mozolnej pracy, a on do tego się nie kwapi. Teraz pewnie go jeszcze kochasz i trudno Ci się rozstać, ale uwierz to minie. Uczucia są ulotne, a kłamstwami można je bardzo skutecznie zniszczyć. Według mnie nie ma nic gorszego niż kłamstwa w związku. Ciągłe uczucie niepokoju, brak poczucia bezpieczeństwa, kontrolowanie, pretensje, kłótnie... Tworzenie związku z nieuczciwym człowiekiem jest jak budowanie domu na zamarzniętym jeziorze, niby wszystko się jakoś trzyma, ale w kilka chwil może runąć.

23 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-09-10 16:36:59)

Twoje małżeństwo nie istnieje tak naprawdę od samego początku. Obstawiam, że nie jest prawdą iż Twój mąż nie chciał tej kobiety, tylko ta kobieta nie chciała jego. Wyjechała, zajęła się własnymi sprawami, w międzyczasie ułożyła sobie życie. Idę o zakład, że to Twój mąż podtrzymywał z nią kontakt a nie ona z nim. Może nie mógł zapomnieć o niej, może cały czas żywił nadzieję, że kiedyś będą razem. Aż pojawiłaś się Ty i ożenił się. Wbrew pozorom można związać się z kimś cały czas pamiętając o kimś innym. I wygląda na to, że jedyną osobą, na której mu naprawdę zależy jest jego dziecko.
Poniekąd sama w to brnęłaś. Mimo jawnych kłamstw, mimo tych wszystkich znaków ostrzegawczych i czerwonych lampek, że jest ktoś inny. Wierzyłaś w wytłumacznia które były kłamstwami, bo chciałaś z nim być, a nie dostrzegałaś tego, że możesz być/stajesz się/ jesteś (nie wiem) życiową kryzysową żoną.

Uwielbiam kefir. Piwo. Czerwone wino i Gin z tonikiem. Lubię dzieci, dobre jedzenie i dobrą zabawę. Mam słabość do szybkich mężczyzn w szybkich samochodach. A w mojej lodówce mieszkają pingwiny...

24 Ostatnio edytowany przez Evunia5 (2017-09-10 17:43:27)

No zobaczymy co zrobi teraz. 
Czy będzie czekał aż się odezwę? Kiedyś 2 miesiące milczał a potem oczywiście była to moja wina bo jak to mi zależało to bym się pierwsza odezwała. 
Czy zakończy związek bo tak zapowiadał?
czy  odblokuje mnie na fb?
Albo całkowicie zlikwiduje swoje konto ?
Ciągle myślę co dalej. Z jednej strony mam straszny żal do niego a z drugiej tęsknię za nim bardzo. Boże jaka niepewność co dalej sad

Żebym chociaż miała kogoś bliskiego przy sobie  bym mogła porozmawiać w realu. 
Z mamą nie mogę bo czuje ze mnie mimo wszystko obwinia bo jestem nerwowa a on taki spokojny. Czyli wiadomo czyja wina sad

Z innej strony tak myślę ile razy mnie oklamał. 
Np po ślubie umówiliśmy się ze pieniądzy które dostaliśmy w prezencie nie ruszamy tylko jak będziemy mieć jakieś dodatkowe pieniądze to dokładamy tych ze ślubu i przeznaczamy je na wycieczkę po USA.  Jakie było moje zdziwienie gdy odkryłam że 3/4 środków zniknęło.  Myślałam że ktoś ukradł ale okazało się że mąż bez porozumienia ze mną wydał na swoją firmę.  Ale jak na mnie przy tym jeszcze nawrzeszczal że już teraz wie że jestem materialistką i ze dla kasy wyszłam za niego. Na nic moje tłumaczenia że złamał zasadę którą ustaliliśmy i ze powinien mnie najpierw poinformować.

25

Evunia5 napisał/a:

No zobaczymy co zrobi teraz.

Dlaczego zobaczymy, co on zrobi? Czemu to Ty czegoś nie postanowisz, tylko czekasz na jego decyzje, dalsze kroki i od nich uzależniasz wszystko?

Czy będzie czekał aż się odezwę? - A czy Ty będziesz czekać, czy może już nie chcesz?
Czy zakończy związek bo tak zapowiadał? - a czy Ty zakończysz ten związek? Bo to jest logiczne?
czy  odblokuje mnie na fb? - czy wywalisz go z fb?

Ciągle myślę co dalej. -- jakbyś brała pod uwagę siebie, to myślę, że już doskonale byś wiedziała i nie musiałabyś żyć w niepewności. 

Evunia5 napisał/a:

Z jednej strony mam straszny żal do niego a z drugiej tęsknię za nim bardzo. Boże jaka niepewność co dalej sad

jakbyś odeszła, to żal i tęsknota w końcu przejdą, a będziesz mieć szansę na ułożenie sobie życia z kimś normalnym.

Evunia5 napisał/a:

Żebym chociaż miała kogoś bliskiego przy sobie  bym mogła porozmawiać w realu.

od czego jest internet? wink

26

O rany, czegóż Ci więcej potrzeba do przejrzenia na oczy ?
Żle jest i powinnaś coś z tym zrobić. Dlaczego sie zastanawiasz co On zrobi - myśl o tym co Ty mozesz zrobić. Przede wszystkim odzyskaj kontrolę nad finansami, postaraj sie o niezależność, idź sama na terapię, która uświadomi Ci Twoje uzależnienie od Męża.

27 Ostatnio edytowany przez Evunia5 (2017-09-10 18:25:32)

Tak, mam Was na necie smile
Co do finansów ja mam swoje on swoje.  Kiedyś bardzo chciałam byśmy razem mieli finanse i konta ale on nie chciał. 
Mówił że upoważni mnie do konta a ja potem wszystko zabiorę.  Mówił to z uśmiechem.
Ale wiecie co mi się teraz przypomniało? Że jak mówiłam żeby mnie do konta upoważnił to powiedział że on znając mnie wie że przejrzę całą historię i dostanę szału jak zobaczę że kiedyś gdzieś tam jakieś pieniądze wysłał.  Na nic było że mowilam ze to co przed małżeństwem to mnie nie interesuje.
Pod kątem finansowym jestem można powiedzieć niezależna.

28

Macie rację. 
Nie powinnam myśleć co on zrobi tylko co ja.
Wiem jedno nie mogę mu odpuścić jak mi nie udowodni że nie ma innej.

29

Evunia5 napisał/a:

Macie rację. 
Nie powinnam myśleć co on zrobi tylko co ja.
Wiem jedno nie mogę mu odpuścić jak mi nie udowodni że nie ma innej.

No i tak trzymaj smile

30

A tak w ogóle to co Ci przeszkadza to, że sobie pisze smsy lub rozmawia z byłą? Przecież ona jest na drugim końcu Polski, ma męża i dziecko. Nie rozumiem, ma zakaz na jakikolwiek kontakt z innymi kobietami czy co? Jakby nie było to byli ze sobą dwa lata i sentyment widocznie pozostał. zapewne czysto koleżeński. Pisał w tych smsach, że ją kocha czy tylko pierdoły na temat egzaminów?

31

Masakra, pamiętam Twój poprzedni wątek sprzed kilku miesięcy.
Byłam pewna, że się rozwiodłaś z nim i skupiłaś na odbudowaniu relacji z córką ...

http://www.netkobiety.pl/t100035.html

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

32

Hej. Z córką już wszystko dobrze, relacja odbudowana z czego się najbardziej cieszę.
Z mężem chodziliśmy przez ponad chyba 2 miesiące  na terapię. Ale pani psycholog zakończyła gdyż nie widziała rozwiązania naszych problemów gdyż mój mąż jak to stwierdziła nie idzuemy do przodu i moj maz nie jest asertywny,  stąd ciągle obwinianie mnie i innych za swoje niepowodzenia itd.
Potem jakoś nam zaczęło się układać, nawet mąż starał się codziennie być w domu (jego niebywanie w domu było jednym też z  głównych powodów terapii). Oczywiście kłótnie dalej były i zdarzyło się nieodzywanie do mnie i ucieczka z domu.
Zauważyłam jedną rzecz. Pewnego razu już nie wytrzymałam jego wrzasków i obwiniania mnie i sama zaczęłam się drzeć i gdy złapałam jego torbę z ciuchami i kazałam się wynosić nagle się uspokoił i usiadł na tyłku.
A jak chce jak teraz spokojnie wyjaśnić co mnie boli od razu mnie atakuje, wrzeszczy, czasami rzuca przedmiotami i się wyprowadza.
Chociaż słowo wyprowadza jest raczej dziwne gdyż mój mąż swoje rzeczy (czyt. szczoteczkę do zębów, bieliznę i jakąś bluzę) ma zawsze w swojej torbie którą codziennie ze sobą woził. 
A dlatego że już dawno zabrał ode mnie wszystkie swoje ciuchy, by zapewne w razie obrażenia się miał wszystko u siebie w mieszkaniu. 
Chore.

33

Przejrzy na oczy. Twoj maz CIE NIE KOCHA I PEWNIE NIGDY NIE KOCHAL. Jest cwanym manipulantem, ktory oklamuje na kazdym kroku, kradnie Twoje pieniadze i za Twoimi plecami prowadzi podwojne zycie.

Brak asertywnosci? Jasne big_smile Sprytny fragles udaje biednego zuczka, zeby nikt sie nie zorientowal jaka z niego gnida. To najczystszej wody psychopata.

Jezeli jeszcze masz jakiekolwiek watpliwosci co do tego by go kopnac w dope, to jestes naiwna, zeby nie powiedziec, glupia.

34

Ale jak ma przejrzeć na oczy kobieta, która chce być z konkretnym mężczyzną za wszelką cenę?

Uwielbiam kefir. Piwo. Czerwone wino i Gin z tonikiem. Lubię dzieci, dobre jedzenie i dobrą zabawę. Mam słabość do szybkich mężczyzn w szybkich samochodach. A w mojej lodówce mieszkają pingwiny...

35

SonyXperia napisał/a:

Ale jak ma przejrzeć na oczy kobieta, która chce być z konkretnym mężczyzną za wszelką cenę?

Nie wiem. Fakty powinny przemawiac same za siebie.

36 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-09-10 22:54:20)

Beyondblackie napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

I przemawiają. Tylko nie do niej. Bo ona tego nie chce...

37

SonyXperia napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

I przemawiają. Tylko nie do niej. Bo ona tego nie chce...

Juz w zeszlym roku pisalam, ze to psychol. Jak grochem o sciane hmm

Tak sie konczy, jak zamiast pracowac nad wlasna samoocena i poczuciem wartosci, slepo gania sie za para portek. Bo co ludzie powiedza, bo bedzie wielka porazka- rozwod, bo bedzie sie sama...

38

Zgodnie z regulaminem na Netkobietach obowiązuje zasada, że problemy jednego związku opisujemy w jednym wątku - posiadając więcej danych łatwiej jest udzielić właściwej odpowiedzi. Z uwagi na to, że tutaj pojawiło się już sporo odpowiedzi, wątku wyjątkowo nie zamknę, ale proszę o zapoznanie się z naszymi zasadami i w przyszłości o stosowanie się do ich zapisów.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

Posty [ 1 do 38 z 164 ]

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nie ufam mężowi. Nie wiem co dalej. Straszny ból.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016