Strach przed studiami - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Strach przed studiami

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Strach przed studiami

Witam!
W październiku zaczynam studiować filologię rosyjską. To był kierunek, który chciałam wybrać praktycznie przez całe liceum, jednak teraz zaczęłam żałować. Koleżanka, z którą zamieszkam namawiała mnie na te studia, bo rosyjski nie jest tak znany. Zamierzam wybrać specjalizacje nauczycielską z językiem angielskim. Niby będę miała uprawnienia do uczenia angielskiego i chciałabym zacząć pracę jako w lektorka w moim rodzinnym mieście, jednak nie wiem czy dostanę pracę, bo ukończyłam f. rosyjską a nie angielską. Naprawdę powoli zaczynam panikować i nie wiem co zrobić.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Strach przed studiami

Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale angielski znają "wszyscy", natomiast szkoły potrzebują również lektorów innych języków.
Nie przejmowałabym się na zapas. Zacznij studiować, jeśli będzie źle, to czasem nawet w trakcie można się przenieść.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Strach przed studiami

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2018