Co dalej zrobić z żoną jak ją traktować i z nią rozmawiać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co dalej zrobić z żoną jak ją traktować i z nią rozmawiać?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Co dalej zrobić z żoną jak ją traktować i z nią rozmawiać?

Witam wszystkich,

Na samym początku problemu napisałem wątek sytuacja trwała od 7 lutego 2017 r. http://www.netkobiety.pl/p3041125.html#p3041125

Moja żona od Czerwca się wyprowadziła sama do wynajmowanego mieszkania. Ponieważ powiedziałem jej albo On albo Ja.
Mamy 3 dzieci i dzieci są 2-3 dni ze mną w domu (duży dom około 300m2) i 2-3 dni z nią w mieszkaniu.
Jej przyjaciel/partner przychodzi do niej jak dzieci są u mnie czy z nim spała pewnie tak nie przyznaje się do tego.

Ciągle rozmawiamy ale jest to rozmowa wciąż o jednym (jej facecie i ew. o dzieciach) mam już dość tej sytuacji...


Mam ochotę to skończyć bo ona wciąż twierdzi ze nie wie kogo wybrać i uważa, że każda decyzja będzie zła czy on czy ja.

Próbowałem chciałem jej dać szanse ale tak nie da się żyć w trójkącie.
Powiedziałem aby nie przyjeżdżała do domu aby nie robiła nadziei najstarszemu synowi ze wróci (bo on u mnie w domu bardzo to przeżywa i mówi ze jakbym mama wróciła ale to bardzo trudne)
Szczerze to współczuje mojemu synowi 5 lat ze tak szybko dojrzał i zobaczył świat z tak złej strony zamiast widzieć jak rodzice się Kochają.

Powiedzcie mi co mam zrobić zerwać z nią kontakt i (wymieniać się tylko dziećmi) rozwód nie jest nam do niczego potrzeby ona nie chce rozwodu.
Męczy mnie ta sytuacja i nie wiem co mam zrobić i co powiedzieć żonie jak ją traktować i co robić. Mam za dobre serce i tu jest mój problem ona wie, że może wszystko ale ja już tak dalej nie mogę.

Przepraszam ze tak chaotycznie ale mam nadzieje ze mi pomożecie.
Dzieki

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co dalej zrobić z żoną jak ją traktować i z nią rozmawiać?

Z tego wszystkiego twoja zona ma najlepiej bo ma Ciebie i jego no miod malina. Ty moze zacznij patrzec na siebie i na swoje zycie bo masz tylko jedno.Mysle ze tak dlugo nie pociagniesz bo glowa to z tego Co sie domyslam normalnie ci nie funkcjonuje. Twoja zona wie ze nadal ci zalezy ale jest tez on i to jej pasuje. Ja tam bym jej podziekowal i zajal sie swoim zyciem. Pamietaj ze to juz nie bedzie to samo Co kiedys.

3 Ostatnio edytowany przez Secondo1 (2017-09-06 19:47:28)

Odp: Co dalej zrobić z żoną jak ją traktować i z nią rozmawiać?

Baju, w Twojej poprzedniej historii napisałam Ci, ze Ty dwa razy pytałeś żonę :
- ja albo on ?
Dwa razy powiedziała Ci :
- on !
Chciał czasu na decyzje o wyprowadzce, kiedy trZeci raz ja spytałeś .
I trzeci raz powiedziała :
- on !
I się wyprowadziła .

Na co Ty czekasz ?

Przecież to już nie jest Twoja żona ale ktoś kto zeruje na statusie prawnym żony .

Nie potrzebuje rozwodu , bo kochanek się nie zdecydował na związek stały , ale teraz ma super sytuacje , kochanka ma swój lokal w którym go przyjmuje, a jego żona jest do wiktu i opierunku .

Pewnie planują związek za jakiś czas kiedy ... jego dziecko dorośnie , waszecdzieci dorosną itp.
W tej chwili dajesz im super warunki do romansu.

Albo - albo, mówiłeś to już 3 razy i trzy razy pokazała Ci środkowy palec.

Masz jakieś jaja ?

Rozdzielność majątkowa przeprowadziłes ? Zabezpieczenie pobytu dzieci w miejscu zamieszkania uzyskałeś ? Wniosłeś o separacje / rozwód ?

Co zrobiłeś od marca ?

4

Odp: Co dalej zrobić z żoną jak ją traktować i z nią rozmawiać?

Zgodnie z regulaminem problemy jednego związku opisujemy w jednym wątku, bowiem łatwiej jest udzielić odpowiedzi mając więcej danych i szerszy pogląd na daną kwestię. Z tego samego powodu ten wątek zamykam, Ciebie proszę o kontynuację poprzedniego, zapoznanie się z naszymi zasadami i stosowanie do ich zapisów.
Z pozdrowieniami, Olinka

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co dalej zrobić z żoną jak ją traktować i z nią rozmawiać?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024