Tabletka przyjęta z opóźnieniem prawie 12h - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Tabletka przyjęta z opóźnieniem prawie 12h

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Tabletka przyjęta z opóźnieniem prawie 12h

Biorę tabletki Naraya już 2 lata, zostały mi 4 tabletki do końca blistra. W sobotę kochałam się z chłopakiem, wytrysk był raczej na zewnątrz, ale wiadomo - nie mam pewności. Zamiast wziąć sobotnią tabletkę o 21, wzięłam o 8:52 kolejnego dnia, czyli 11h i 52min później. Teoretycznie mieszczę się w 12h, ale czy faktycznie to kilka minut daje pewność zachowanej antykoncepcji? Czy gdyby jednak się okazało, że wytrysk był w środku, mogłoby to skutkować ciążą? Czy jest sens łączyć opakowania jak przy pominięciu, czy zrobić normalną przerwę i się nie martwić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tabletka przyjęta z opóźnieniem prawie 12h

Witam mam bardzo wazne pytanie bralam Microgynon 21. 2 pierwsze listka bralam regularnie  natomiast z 3 listka zazylam tylko 6tabletek poniewaz bylam u znajomych I zgubilam tabletki. Kupilam juz Microgynon 21 lecz nie wiem kiedy mam znow zeczac brac dzis mija  4dzien jak ich nie biore dzis 4dnia od odstawienia dostalam obfitej miesiaczki chodz minelo 9dni od ostatniej miesiaczki powinnam dostac za 13dni dostalam dzis nie wiem czy mam zazyc od nowa od dzis czy za 13 dni jak powinnam normlnie miec miesiaczke jest to bardzo wazne dla mnie prosze o odpowiedz z gory dziekuje

3

Odp: Tabletka przyjęta z opóźnieniem prawie 12h

No zrobiłaś sobie krwawienie z odstawienia tongue trzeba było zacząć brać w pierwszym dniu miesiączki. Teraz po prostu poczekaj na następną.

4

Odp: Tabletka przyjęta z opóźnieniem prawie 12h

A najlepiej skonsultuj się ze swoim lekarzem, może mieć na to inny pomysł. wink

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Tabletka przyjęta z opóźnieniem prawie 12h

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024