Szukam koleżanki z wyobraźnią z okolic Warszawy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam koleżanki z wyobraźnią z okolic Warszawy

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 118 ]

1

Temat: Szukam koleżanki z wyobraźnią z okolic Warszawy

Szukam koleżanki, osoby z poczuciem humoru i wyobraźnią, wartościowej kobiety, rozgarniętej, sympatycznej. Nie szukam kochanki, ani przygody, dlatego nie musi być sama. Chodzi raczej o osobę, która spędza czas nie tylko w typowy sposób. Lubi zrobić coś innego, pokazać otoczeniu swoje nietuzinkowe zainteresowania. Jeśli szukasz kochanka, męża lub sponsora nie pisz i nie pytaj się czy szukam partnerki na stałe.

Idź do->Rozmowa o samotności z happy endem
Idź do->Szukam koleżanki z wyobraźnią z okolic W-wy
Jeśli uważasz, że to co piszę to dla mnie prawdy absolutne, to znaczy, że absolutnie mnie nie rozumiesz.
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam koleżanki z wyobraźnią z okolic Warszawy

Nie widać tych kobiet z wyobraźnią

Jeśli uważasz, że to co piszę to dla mnie prawdy absolutne, to znaczy, że absolutnie mnie nie rozumiesz.

3

No przecież tu jestem wink

Zabawne, jak wszystko zmienia się w 5 sekund
Reklama

4

Dzięki, że się odezwałaś. Myślę, że Tobie bardziej potrzebne jest teraz uporządkowanie swojego życia i spraw zawodowych. Musisz zdecydować co chcesz w nim robić i z kim. Moja propozycja skierowana jest raczej do ludzi, którzy mogą sobie pozwolić na chwilę relaksu i oderwanie od codziennej szarości.

5

widocznie nikt nie ma wyobraźni tongue

Reklama

6

To może sprecyzuj...z wyobraźnia..wyobrażenia mogą się rozminąć. Co znaczy, że spędza czas w nietypowy sposób a co jest typowe? No i co rozumiesz przez nietuzinkowe zainteresowania??

7

Postaram się odpowiedzieć.
Gdyby zależało mi  na konkretnych zainteresowaniach to poszukałbym na forach tematycznych. Ludzie o różnych zainteresowaniach mogą się ciekawie uzupełniać.
Typowy sposób : piwko, libacje, opalanie, wędkowanie, seriale tasiemce, mecze piłkarskie, zakupy w galeriach. Zachwycanie się wszystkim co mówią i robią celebrytki. Bycie tam gdzie jest tłum i najlepiej telewizja.
  Nietypowe zainteresowania nie przeszkadzają w robieniu zwyczajnych – normalnych rzeczy np. pójście na piwo lub opalanie niczemu przecież nie przeszkadzają. Na razie może wystarczy żeby nie zanudzać.

PS Piszesz osobie, że jesteś nieśmiała.
To nie takie proste. Mam córkę, która jest nieśmiała. Dużo temu poświęciłem, postęp jest ogromny ale to jeszcze trwa.

8

Czasami mam wrażenie, że to walka z wiatrakami.

9

moje zycie jest bardzo przewrotne i owszem.

Czy rozwijanie pasji w miare możliwośći w rajdach i testowanie i uczenie się swoich umiejętności na symulatorze do jazdy jest juz nietuzinkowym zainteresowaniem??
czy realizacja swoich marzeń poprzez podróżowanie dalej jest nudą? wspólne biegi? uprawianie sportów?
słabo troche. Ale to dalej nic.

Zabawne, jak wszystko zmienia się w 5 sekund

10

yvena napisał/a:

Czasami mam wrażenie, że to walka z wiatrakami.

Na pewno nie jest to proste a im później tym gorzej ale chyba najgorzej jak samotnie się z tym zmagamy. Można tu napisać kilka mądrych rad ale na tym forum znajdziesz ich pełno ale słowa nawet te mądre nic nie zmienią. 

Bella919 napisał/a:

moje zycie jest bardzo przewrotne i owszem.
Czy rozwijanie ... słabo troche. Ale to dalej nic.

Nie róbmy z „nietuzinkowych zainteresowań” celu samego w sobie.
Napisałem przecież - spędza czas nie tylko w typowy sposób, a nie że zawsze jest nietypowa.  Bardziej chodzi o interesującą znajomość niż wyścig na oryginalność. Swoboda i luz, a o to trudno z kimś zainteresowanym np. tylko piwem.

11

Lady Loka napisał/a:

widocznie nikt nie ma wyobraźni tongue

z wyjątkiem autora, aż strach pomyśleć co by się zdarzyło ze zderzenia jego wyobraźni i kobiecej wyobraźni
... no albo nie ma nikogo z okolic W-wy, wszystkie bująjące nietypowo w obłokach mieszkają w W-wie big_smile

Iryd a do czego ci potrzebna taka ciekawa, wartościowa, rozgarnięta i sympatyczna kobieta. Co ty masz jej od zaoferowania?

12

Averyl napisał/a:

z wyjątkiem autora, aż strach pomyśleć co by się zdarzyło ze zderzenia jego wyobraźni i kobiecej wyobraźni.

To nie myśl, żebyś się nie wystraszyła.

Averyl napisał/a:

... no albo nie ma nikogo z okolic W-wy, wszystkie bująjące nietypowo w obłokach mieszkają w W-wie .

Chyba tylko w ich mniemaniu.

Averyl napisał/a:

Iryd a do czego ci potrzebna taka ciekawa, wartościowa, rozgarnięta i sympatyczna kobieta. .

Nie traktuję kobiet przedmiotowo, dlatego nie zastanawiam się do czego jest MI POTRZEBNA. 

Averyl napisał/a:

Co ty masz jej od zaoferowania? .

Chyba DO zaoferowania?  Nie interesują mnie kobiety, które traktują mężczyzn jako oferenta usług i zaspokajacza jej potrzeb.
W tej sprawie lepiej idź do sklepu lub firmy usługowej. Tam ci przedstawią ofertę i coś sobie wybierzesz.

13

las rąk wink
Casting na koleżanki. Tego jeszcze nie było smile

14

iryd napisał/a:
Averyl napisał/a:

Chyba DO zaoferowania?  Nie interesują mnie kobiety, które traktują mężczyzn jako oferenta usług i zaspokajacza jej potrzeb.
W tej sprawie lepiej idź do sklepu lub firmy usługowej. Tam ci przedstawią ofertę i coś sobie wybierzesz.

To może prościej: dlaczego kobieta z wyobraźnią miałaby się do Ciebie odezwać?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
gg 63442251

15

adiaphora napisał/a:

Casting na koleżanki.

Casting doprowadza do wyboru najlepszej, a to tylko twój wymysł a nie mój. Za dużo mediów oglądasz. Nie wszędzie już króluje reklama, catingi i mainstreamy styl życia

16

santapietruszka napisał/a:

Po pierwsze, bo kogoś takiego ona szuka. Jeśli nie to po co ma się interesować mną. Po drugie, bo szukam osób, które chciałyby budować, a raczej swobodnie uczestniczyć w czymś co nazwałem - trochę ładniejszy świat. 
PS Bo może jej wyobraźnia nie jest tak powszechnie zrozumiana. Może to dla kobiet z wyobraźnią ale niezrozumianych przez otoczenie?

17

iryd napisał/a:
Averyl napisał/a:

z wyjątkiem autora, aż strach pomyśleć co by się zdarzyło ze zderzenia jego wyobraźni i kobiecej wyobraźni.

To nie myśl, żebyś się nie wystraszyła.

czego? ciebie? twojej wyobraźni?
mało znasz kobiety, skoro wydaj ci się, że na twoje polecenie zamienią się w bezmyślne marionetki... tylko dlatego, że ma inne zdanie

iryd napisał/a:
Averyl napisał/a:

Iryd a do czego ci potrzebna taka ciekawa, wartościowa, rozgarnięta i sympatyczna kobieta. .

Nie traktuję kobiet przedmiotowo, dlatego nie zastanawiam się do czego jest MI POTRZEBNA.

przecież wypunktowałeś seks - nie, sponsorning - nie, nie szukasz nikogo na stałe, tylko dla rozrywki, dobrze rozumiem? (a sorry miałam nie myśleć big_smile)

ale ma cię zabawiać, najlepiej jakby można było ją pokazać jak w cyrku, bo ma swoje nietuzinkowe zainteresowania.

iryd napisał/a:
Averyl napisał/a:

za skomplikowane pytanie, mam nadzieję, że Santapietruszka napisała prościej, abyś ogarnął.
Osoby wartościowe zazwyczaj się realizują, wiedzą czego chcą od życia, do czegoś doszły,  nie wydaje mi się, by traciły czas na kogoś, kto chyba niewiele ze sobą reprezentuje, ale ma duże ego i wymagania.
... jak już znajdziesz taką, jak w opisie, to się pochwal big_smile

18

iryd napisał/a:
adiaphora napisał/a:

Casting na koleżanki.

Casting doprowadza do wyboru najlepszej, a to tylko twój wymysł a nie mój. Za dużo mediów oglądasz. Nie wszędzie już króluje reklama, catingi i mainstreamy styl życia

a ile Ty masz lat, ze szukasz koleżanek? 15? Uwazasz, ze dorosłe kobiety nie maja ciekawszych zajęć niż bycie Twoja koleżanką?  Ze zarejestrowały się na babskim forum, bo im kolegi brakuje? Weź się ogarnij.

19

adiaphora napisał/a:

a ile Ty masz lat, ze szukasz koleżanek? 15? Uwazasz, ze dorosłe kobiety nie maja ciekawszych zajęć niż bycie Twoja koleżanką?  Ze zarejestrowały się na babskim forum, bo im kolegi brakuje? Weź się ogarnij.

uwielbiam takie chłopiątka, co to uważają, że kobieta została stworzona do zabawiania ich próżnego ego.

Iryd - weź napisz coś o tym fajniejszym świecie, może jednak jakaś netkobieta się skusi

20 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-10-30 12:43:35)

iryd napisał/a:

Po pierwsze, bo kogoś takiego ona szuka.

Jakiego kogoś i po co? Skąd ona ma wiedzieć, że akurat Ciebie szuka, skoro nie potrafisz powiedzieć, kim Ty właściwie jesteś i co byś chciał z taką kobietą robić? Ma sobie wyobrazić?
W ogóle skąd pewność, że kobiety z wyobraźnią szukają kogoś takiego jak Ty? Na razie to Ty szukasz.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
gg 63442251

21

Lata mijają a forum się nie zmienia, kobieca agresja i niezrozumienie.

Właściwa kobieta zrozumie i nie trzeba jej tłumaczyć z polskiego na nasze.
Sam wie po co szuka.

Oczywiście, że mam taką kobietę, dlatego nie szukam partnerki, ani seksu. A ona w środowisku urasta już prawie do legendy i to nie w wirtualnym ale realnym świecie. Razem szukamy nowych osób. Razem tworzymy ładniejszy świat. Trzeba tylko nie wpuszczać agresji do tego świata i ona wie dlaczego ze mną jest.     

"weź napisz coś o tym fajniejszym świecie, może jednak jakaś netkobieta się skusi"
Netkobiety to nie, raczej taka co jest tu trochę na chwilę.
Kobiety które zostały zbanowane właściwie bez powodu nawet po 10 tysiącach postów lub odeszły z forum bardzo źle o forum się wypowiadają.

22

Iryd - zbawca kobiet! rozczulasz mnie

Skoro tak źle wypowiadają się o tym forum, to czemu tutaj szukasz naiwnych do tworzenia lepszego świata, nie lepiej zarzucić sieci, tam gdzie te zbanowane kobiety z wielką fantazją są aktywne?

23

Pogadamy jak kiedyś ciebie zbanują i rozdziawisz oczy dlaczego?
Przecież nie tutaj szukamy tu tylko tak przy okazji

24

Moja wyobraźnia jest zdecydowanie za słaba, żeby sobie wyobrazić, że przemierzam lądy i oceany w poszukiwaniu Autora wątku, żeby na końcu zostać jego koleżanką i stworzyć z nim ładniejszy świat.

Moja inteligencja jest również za słaba i nie umiem pojąć, o co Ci właściwie, Autorze, chodzi. O ponarzekanie sobie na kobiety bez wyobraźni?

gg 63442251

25

a moze Iryd sekte zaklada?  Bedzie kontemplowal z kolezankami ten piekny swiat, ktory wspolnie bedą tworzyć wink

26

moja chora wyobraźnia podsunęłam mi bardziej brutalne i życiowe zapotrzebowanie na kobiety...

...ale zgodnie z sugestią abym nie myślała... dalej nie ogarniam po co mu kobiety z fantazją, by tworzyły jego lepszy świat, a nie swój własny

27

o co Ci właściwie, Autorze, chodzi. O ponarzekanie sobie na kobiety bez wyobraźni?

A gdzie ja narzekam na kobiety.
Przyszedł sobie facet napisał, że szuka kobiety z wyobraźnią i w czym problem? Czy z tego wynika, że która mi nie odpisze to znaczy, że nie ma wyobraźni? Przeczytajcie sobie wątek i zobaczcie ile mi wmawiacie  rzeczy,  których ja nie napisałem.
A po co mam pisać o konkursach, filetowej dolinie, poszukiwaniu skarbów, przyjaciel Polaków  itd. To dla was tylko puste słowa ale nie o was chodzi, tylko o tych, którym to dało radość czasem, wzruszenie. Aż dziwne jak niedoceniani mogą być dziś „mali wielcy ludzie ”. W cywilizacji „brawo ja” jak nikogo nie obchodzi drugi człowiek. Nie trzeba nikomu tego tłumaczyć sami zrozumieją gdy już staną się odpadem machiny świata.  Współmałżonek znajdzie innego partnera, dzieci odejdą, a szef powie, że już jesteś nam niepotrzebny, są młodsi zdolniejsi.  A inny jak Averyl będą się zastanawiać „czy poświęcić czas na spotkanie z przyjaciółmi czy na coś ważniejszego?” Samo pytanie każe myśleć: chrońcie  mnie przed takim rodzajem przyjaciółki. Czy to w ogółem można nazwać przyjaźnią?
PS  Averyl ja wcale nie szukam tylko kobiet  ale ludzi, tu jest kobiece forum to piszę o kobietach.

28

Misiu-pysiu jest wielu oszołomów, którzy szukają innych ludzi, nie koniecznie w celu tworzenia nowego lepszego świata, albo nie takiego lepszego świata tongue.
Twoje oburzenie, że ktoś się pyta o ten twój wspaniały świat nie świadczy o tobie dobrze. Znam kilku ludzi, którzy robią ciekawe rzeczy i wciągają w to znajomych, ale nie jest to nigdy tajemna wiedza, do której mają dostęp tylko wtajemniczeni. Nie jesteś moim przyjacielem, ale jesteś na publicznym forum, to moja decyzja, czy poświecę ci mój czas, czy nie, natomiast na pewno nie jesteś osobą, z którą chciałabym się zaprzyjaźnić, z którą chciałbym dzielić się moimi zainteresowaniami, czy fantazjami.
Raczej jestem skłonna przestrzegać naiwne kobiety przed takimi zbawcami ludzkości, którzy dostają drgawek, jak ktoś się pyta, jak będą kolorować ten ziemski padół.

29

O tym niedocenianiu ludzi to nie piszę o sobie ale o innych, bo zaraz nie zrozumiecie i będziecie mi zarzucać megalomanie.

A. ty nawet nie rozumiesz że to nie chodzi o wciąganie do tego co ja robię ale o ich własne pomysły w połączeniu z pomysłami innych osób. Nie o chodzi o odtwórców ale kreatorów. A przykład o przyjaźni to celowo napisałem "takim rodzajem przyjaciółki" żebyś tego nie odebrała że chodzi o ciebie tylko a taki typ.

30 Ostatnio edytowany przez Averyl (2017-10-30 14:45:28)

... i co stwarzasz im warunki? dajesz im kredki, by sobie pokolorowali świat, czy może kasę, by realizowali szalone pomysły?

skąd u ciebie taki opór, by napisać o co ci chodzi, może sam nie wiesz? dlaczego uważasz, że człowiek kreatywny potrzebuje ciebie, do realizowania swoich pomysłów?

31

Skąd wzięłaś, że pomysły mają być szalone? Ze swojej szalonej głowy?
"skąd u ciebie taki opór, by napisać o co ci chodzi,  upór "
Już dawno to napisałem tylko ty nie potrafisz zrozumieć.
A konkretnych informacji nie należy podawać tak agresywnym kobietom jak ty, bo na takie jak ty szkoda czasu i atłasu.

32 Ostatnio edytowany przez Averyl (2017-10-30 16:16:42)

To na kafeterii zbanowane ex-netkobiety tak jadą po tym forum?
Na fajniejszych forach znalazłeś tłumy kobiet z fantazją, a mimo to wchodzisz na to nędzne netkobiety forum (mimo, że byłeś ostrzegany, że tu tylko agresywne i niekumate baby), by ratować te rodzynki - samotne, ale kreatywne i z fantazją kobietki?
Swoją drogą tam ktokolwiek cię wysłuchał czy pogonił tekstami byś "lizał ekran"?

33

Averyl napisał/a:

To na kafeterii zbanowane ex-netkobiety tak jadą po tym forum?
Swoją drogą tam ktokolwiek cię wysłuchał czy pogonił tekstami byś "lizał ekran"?

Jest jeszcze świat realny nie tylko fora. W nim szukam przyjaźni, zrozumienie itp.

Trochę się ogarnij, bo piszesz jak na haju! Po pierwsze ja rozmawiam z ludźmi a nie tylko walę swoje mądrości na forum.  Byle więcej jak ty.
Nikt mnie nie ostrzegał przed forum. Tylko sobie porozmawiałem z tymi osobami.  Mało się udzielam na forum, to ono nie jest moim problemem. Tylko raczej tych dla, których stał się drugim domem.
Nigdzie nie pisałem, że jest nędzne. A takie są tu kobiety, bo takie preferuje regulamin (to nasze forum, masz świat, my tu rządzimy, a mężczyźni są tu ledwie tolerowani jak są grzeczni.
Taki jest wydźwięk regulaminu.  Dlatego skupia te agresywne kobiety, często niezdolne do partnerstwa z mężczyzną.
Normalne kobiety jak im pokazać wypowiedzi kobiet na tym forum nie chcą z niego korzystać. Nie interesuje ich taki poziom jadu niezrozumienia i tupeciarstwa. Ja też wolę kobiety z osobowością, niż z zjadliwym językiem.  Te drugie pozostawiam same sobie.
Niech walczą z mężczyznami iż całym światem do końca świata i jeden dzień dłużej. Świat jest zbyt piękny, by się nimi zajmować.

34 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2017-10-30 20:27:42)

Iryd, ale weź tak na spokojnie poczytaj swoje posty i sam oceń, jak Ty brzmisz. Jak nawiedzony fantasta, kaznodzieja jakiś. Jakieś ogolnikowe hasła o upiększaniu świata...  To się nie dziw, że taki odzew. Sam nie potrafisz w kilku prostych slowach wyartykuować kim jesteś, kogo szukasz i w jakim celu. Pisz jak człowiek i nie filozuj wink

35 Ostatnio edytowany przez iryd (2017-10-30 22:19:02)

adiaphora napisał/a:

Iryd, ale weź tak na spokojnie poczytaj swoje posty i sam oceń, jak Ty brzmisz. Jak nawiedzony fantasta, kaznodzieja jakiś. Jakieś ogolnikowe hasła o upiększaniu świata...  To się nie dziw, że taki odzew. Sam nie potrafisz w kilku prostych slowach wyartykuować kim jesteś, kogo szukasz i w jakim celu.

Nic nie poradzę, że nie szukam uzdolnionych aktorsko do teatrzyku szkolnego.
Prosto i jasno.
Szukam dziewczyny z wyobraźnią. Dla jasności zaznaczyłem, że nie chodzi o seks itp. Najczęstsze motywacje mężczyzn. Przeczytaj na spokojnie watek i pomyśl kto mi przypisuje jakieś nawiedzenie? Tworzę sektę, zmieniam świat, oceniam czy kobiety mają wyobraźnię, każe im mnie szukać itp. Każdy zmienia swój świat, a ja chcę żeby mój był trochę ładniejszy. Piszę niejasno by "pustaki" nic nie zrozumiały, naturalna selekcja ludzi inteligentnych. 
Po co czytać 3 tysiące postów Averyl jak w tym krótkim wątku dała dowód, że jest zadufaną nieinteresującą dla mnie kobietą. Lubię jak mnie oceniacie, bo wtedy łatwo poznać jakie jesteście. Gdyby was zapytać albo byście nakłamały, albo obraziły jakim prawem wypytuję. Pominę, że dla wielu ludzi różnica między tym jacy są, a jacy się wydaja sobie samym to przepaść.

adiaphora napisał/a:

kim jesteś, kogo szukasz i w jakim celu. Pisz jak człowiek i nie filozuj

Kontakty daty po co z kim kiedy krótko jasno i na temat, bo nie mam czasu.
Wy naprawdę myślicie, że faceci to oskarżeni, a wy jesteście prokuratorami.
Trochę swoimi postami ośmieszacie to forum.

36

Nie dziwię się że piszecie w dziale samotność, rzuciłyście się na faceta, który niczego złego nie chce, jak stado wściekłych psów.
W żadnej wypowiedzi nie ma odrobiny polotu, fantazji.

37 Ostatnio edytowany przez nataliabukwas (2017-10-31 09:39:53)

Iryd-To weż że w koncu sprecyzuj o co Ci dokładnie chodzi ok? Bo nikt Cię nie rozumie big_smile Czego Ty chcesz, bo mam wrażenie, że okropnie się nudzisz. Jak chcesz polotu i fantazji to szukaj na zagranicznych forach. Polska mentalność rozumiesz? Może na jeden weekend kogoś znajdziesz z kim się zabawisz, pożartujesz, pofilozofujesz o życiu, a za chwilę natępuje powrót do rzeczywistości, gdzie każdy wraca do pracy, dzieci, domu. Powodzenia w poszukiwaniach big_smile

38 Ostatnio edytowany przez Averyl (2017-10-31 09:46:59)

iryd napisał/a:

Nie dziwię się że piszecie w dziale samotność, rzuciłyście się na faceta, który niczego złego nie chce, jak stado wściekłych psów.
W żadnej wypowiedzi nie ma odrobiny polotu, fantazji.

buu-hhaa-ha powiedział ten, co opanowała funkcję ctr+c , ctr+v, a ten polot i fantazja w mówieniu truizmów w stylu "ziemia jest okrągła, słońce gorące, a woda mokra" jeszcze trochę a może uwierzyłabym, że masz moc do robienia cudów na kiju big_smile  A i jestem pod wrażeniem twojej wielkości mimo iż masz super kobietę,jak to napisałeś, to poszukujesz biednych samotnych duszyczek, by z nimi tworzyć lepszy świat.

Dobra, kończąc dyskusję, nie twierdzę, że jesteś oszustem, ale wszystkie historię oszukanych kobiet zaczynają się podobnie jak twoja - najpierw selekcja tych zagubionych, samotnych, wiadomo - na pewno zareagują na odrobinę ciepłą, życzliwość, nawet jeśli szybko okaże się, że to tylko pozór, a potem robinie wody z mózgu takimi ogólnikami, sloganami o pięknym świecie.
Nie jesteś zbawcą kobiet, ani wizjonerem, raczej nie zbudujesz Kon-Tiki, ani będziesz próbował zrobić zbiórki ubrań dla ubogich, czy na miskę dla bezdomnych psiaków, nie masz żadnych pomysłów... za to musisz mieć dużo kompleksów. W normalnych relacjach ludzie mają różne poglądy, dzięki czemu toczy się dyskusji, a ty szukasz klakierów, bo nie radzisz sobie nawet z najdrobniejszą krytyką, nawet z nieco trudniejszym pytaniami, po co osobie pozbawionej wyobraźni, niby w związku, samotne kobiety z wyobraźnią, z pasją. Zarzucasz, że nie umiemy czytać ze zrozumieniem, ale w żadnym miejscu nie napisałeś po co kobiet zamiast poświęcić swój czas na hobby, miałabym go tracić z tobą!

Posty [ 1 do 38 z 118 ]

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam koleżanki z wyobraźnią z okolic Warszawy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016